Sunshine Photo Cart - en to he_IL translation catalogue (3554 entries)

en:  Allow free gallery download (no checkout required)
he_IL:  אפשר הורדת גלריה בחינם (ללא צורך בקופה)

en: %1$sView version %2$s details%3$s or %4$supdate now%5$s.
he_IL: %1$sהצג את פרטי הגרסה %2$s%3$s או %4$sעדכן כעת%5$s.

en: %1$sView version %2$s details%3$s.
he_IL: %1$sהצג את פרטי הגרסה %2$s%3$s.

en: %s %s has sent you favorited images on %s
he_IL: %s %s שלח לך תמונות מועדפות ב-%s

en: %s added to cart
he_IL: %s נוסף לעגלה

en: %s credits used
he_IL: השתמשו ב-%s זיכויים

en: %s fee
he_IL: %s הוספת עמלה

en: %s for %s
he_IL: %s ב%s

en: %s has been automatically applied to your cart
he_IL: %s הוחל אוטומטית על העגלה שלך

en: %s item | %s items
he_IL[0]: %s פריט
he_IL[1]: %s פריטים

en: %s more image available to select | %s more images available to select
he_IL[0]: עוד %s תמונה זמינה לבחירה

en: %s order | %s orders
he_IL[0]: הזמנה %s

en: %s summary
he_IL: סיכום %s

en: %s/each
he_IL: %s/כל אחד

en: %s: %u or more in cart
he_IL: %s: %u או יותר בעגלה

en: %u total in your cart for %s each
he_IL: סה"כ %u בעגלה שלך עבור %s כל אחד

en: &#197;land Islands
he_IL: איי שטלנד

en: * Required
he_IL: * שדה חובה

en: <strong style="color: red;">It is recommended to make a backup before running this tool. Images will be completely deleted from your server.</strong></p>
he_IL: <strong style="color: red;">מומלץ לבצע גיבוי לפני הפעלת כלי זה. התמונות יימחקו לחלוטין מהשרת שלך.</strong></p>

en: <strong>Gallery created</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
he_IL: <strong>הגלריה נוצרה</strong> , <a href="%s">הצג את הגלריה</a>

en: <strong>Gallery updated</strong>, <a href="%s">view gallery</a>
he_IL: <strong>הגלריה עודכנה</strong> , <a href="%s">הצג את הגלריה</a>

en: <strong>Thank you for updating to the latest version!</strong> Sunshine %1$s is the most comprehensive client proofing and photo cart plugin for WordPress. We hope you enjoy greater selling success!
he_IL: <strong>תודה על העדכון לגרסה העדכנית ביותר!</strong> Sunshine %1$s הוא הפלאגין המקיף ביותר להגהת לקוחות ועגלת תמונות עבור WordPress. אנו מקווים שתיהנו מהצלחת מכירה גדולה יותר!

en: A Coruña
he_IL: א קורוניה

en: A comment has been made on %s from %s
he_IL: הועלתה הערה על %s מ-%s

en: A custom note from the sender:
he_IL: הערה מותאמת אישית מהשולח:

en: A customer will need to enter an email address in order to get a free download
he_IL: לקוח יצטרך להזין כתובת אימייל כדי לקבל הורדה בחינם

en: A free shipping method
he_IL: שיטת משלוח חינם

en: A new comment by %s on %s
he_IL: תגובה חדשה מאת %s ב-%s

en: A new customer has signed up in Sunshine Photo Cart
he_IL: לקוח חדש נרשם לסל התמונות של Sunshine

en: A new gallery will be created from each individual image or folder of images within the selected folder.
he_IL: גלריה חדשה תיווצר מכל תמונה בודדת או תיקיית תמונות בתוך התיקיה שנבחרה.

en: A new user account for %s has been created and you have been automatically logged in
he_IL: חשבון משתמש חדש עבור %s נוצר והתחברת אוטומטית

en: A photo from the gallery %1$s by %2$s
he_IL: תמונה מהגלריה %1$s מאת %2$s

en: A unique coupon code will be generated based on the settings of the selected coupon and assigned to the specific user being emailed
he_IL: קוד קופון ייחודי ייווצר בהתבסס על ההגדרות של הקופון הנבחר ויוקצה למשתמש הספציפי שנשלח אליו בדוא"ל

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Aargau
he_IL: ארגאו

en: Abia
he_IL: באביה

en: Abim
he_IL: אבים

en: Abort
he_IL: לבטל

en: Abort Export
he_IL: בטל את הייצוא

en: Abra
he_IL: אברה

en: Abuja
he_IL: אבוג'ה

en: Access Token
he_IL: אסימון גישה

en: Access Type
he_IL: סוג גישה

en: Access account
he_IL: חשבון גישה

en: Access denied
he_IL: הגישה נדחית

en: Access gallery with email
he_IL: גישה לגלריה באמצעות דואר אלקטרוני

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account Details
he_IL: פרטי חשבון

en: Account Endpoints
he_IL: נקודות קצה בחשבון

en: Accounts
he_IL: חשבונות

en: Acre
he_IL: עכו

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Activate this add-on
he_IL: הפעל את התוסף הזה

en: Adamawa
he_IL: אמאפהafrica. kgm

en: Adana
he_IL: אדנה

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Automated Email
he_IL: הוסף דוא"ל אוטומטי חדש

en: Add New Discount
he_IL: הוספת הנחה חדשה

en: Add New Email Log
he_IL: הוסף יומן דוא"ל חדש

en: Add New Gallery
he_IL: הוסף גלריה חדשה

en: Add New Order
he_IL: הוסף הזמנה חדשה

en: Add New Order Status
he_IL: הוסף סטטוס הזמנה חדשה

en: Add New Price Level
he_IL: הוסף רמת מחיר חדשה

en: Add New Product
he_IL: הוסף מוצר חדש

en: Add New Product Category
he_IL: הוסף קטגוריית מוצרים חדשה

en: Add New Product Option
he_IL: הוסף אפשרות למוצר חדש

en: Add Option
he_IL: הוסף אפשרות

en: Add Product
he_IL: הוסף מוצר

en: Add comment
he_IL: הוסף הערה

en: Add comments for this item
he_IL: הוסף הערות עבור פריט זה

en: Add email subject
he_IL: הוסף נושא למייל

en: Add gallery name
he_IL: הוסף שם גלריה

en: Add product name
he_IL: הוסף שם מוצר

en: Add shipping method
he_IL: הוסיפי שיטת משלוח

en: Add tax rate
he_IL: הוסף שיעור מס

en: Add to cart
he_IL: הוסף לסל

en: Add-ons
he_IL: תוספים

en: Additional shipping cost, intended for larger items such as canvases
he_IL: עלות משלוח נוספת, מיועדת לפריטים גדולים יותר כמו קנבסים

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address 2
he_IL: כתובת 2

en: Address Line 2
he_IL: שורת כתובת 2

en: Addresses
he_IL: כתובות

en: Addresses updated
he_IL: הכתובות עודכנו

en: Adjumani
he_IL: אדג'ומאני

en: Admin Only
he_IL: רק אדמין

en: Admin Order Receipt
he_IL: קבלה על הזמנת מנהל

en: Administration Options
he_IL: אפשרויות ניהול

en: Adrar
he_IL: אדרר

en: Adıyaman
he_IL: לאדיאמאן

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן

en: After Sunshine
he_IL: אחרי שמש

en: After free gallery download
he_IL: לאחר הורדת גלריה בחינם

en: After free image download
he_IL: לאחר הורדת תמונה בחינם

en: After gallery expires
he_IL: לאחר פג תוקף הגלריה

en: After providing email to access gallery
he_IL: לאחר מתן דוא"ל כדי לגשת לגלריה

en: After user adds image to favorites
he_IL: לאחר שהמשתמש מוסיף תמונה למועדפים

en: After user adds item to cart
he_IL: לאחר שהמשתמש מוסיף פריט לעגלת הקניות

en: After user registers
he_IL: לאחר שמשתמש נרשם

en: After user submits order
he_IL: לאחר שהמשתמש שלח הזמנה

en: After user views gallery for first time
he_IL: לאחר שמשתמש צפה בגלריה בפעם הראשונה

en: Afyon
he_IL: אפיון

en: Agago
he_IL: אגגו

en: Agrigento
he_IL: אגריג'נטו

en: Aguascalientes
he_IL: אגואסקליינטס

en: Agusan del Norte
he_IL: מאג דל נורטה

en: Agusan del Sur
he_IL: היכל הדרום

en: Ahafo
he_IL: אחפו

en: Aichi
he_IL: אייצ'י

en: Akita
he_IL: אקיטה

en: Aklan
he_IL: אקלן

en: Aksaray
he_IL: אקסראי

en: Akwa Ibom
he_IL: אקווה איבם

en: Al Sharqia
he_IL: אל שרקייה

en: Alabama
he_IL: אלבמה

en: Alagoas
he_IL: אלגואס

en: Alajuela
he_IL: אלאחואלה

en: Alaska
he_IL: אלסקה

en: Alba
he_IL: אלבניהeurope. kgm

en: Albacete
he_IL: אלבסטה

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Albay
he_IL: אלביי

en: Alberta
he_IL: אלברטה

en: Alborz (البرز)
he_IL: אלבורז (البرز)

en: Alebtong
he_IL: אלבטונג

en: Alessandria
he_IL: אלסנדריה

en: Alexandria
he_IL: אלכסנדריה

en: Algeria
he_IL: אלג'יריה

en: Algiers
he_IL: אלג'יר

en: Alibori
he_IL: אליבורי

en: Alicante
he_IL: אליקנטה

en: All
he_IL: הכל

en: All Automated Emails
he_IL: כל האימיילים האוטומטיים

en: All Discounts
he_IL: כל ההנחות

en: All Email Log
he_IL: כל יומן הדוא"ל

en: All Galleries
he_IL: כל הגלריות

en: All Order Status
he_IL: כל סטטוס ההזמנה

en: All Orders
he_IL: כל ההזמנות

en: All Price Levels
he_IL: כל רמות המחיר

en: All Product Categories
he_IL: כל קטגוריות המוצר

en: All Product Options
he_IL: כל אפשרויות המוצר

en: All Products
he_IL: כל המוצרים

en: All categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All countries
he_IL: כל המדינות

en: All orders
he_IL: כל ההזמנות

en: All price levels
he_IL: כל רמות המחיר

en: All time
he_IL: כל הזמן

en: Allow Guest Checkout
he_IL: אפשר יציאה לאורחים

en: Allow Tracking
he_IL: אפשר מעקב

en: Allow Venmo
he_IL: אפשר Venmo

en: Allow comments on images in this gallery
he_IL: אפשר הערות על תמונות בגלריה זו

en: Allow free downloads
he_IL: אפשר הורדות בחינם

en: Allow free image downloads (no checkout required)
he_IL: אפשר הורדת תמונות בחינם (ללא צורך בקופה)

en: Allow fullscreen
he_IL: הרשה מסך מלא

en: Allow galleries to use a different theme layout from the main pages
he_IL: אפשר לגלריות להשתמש בפריסת נושא שונה מהעמודים הראשיים

en: Allow product comments
he_IL: אפשר הערות למוצר

en: Allow slideshow
he_IL: אפשר מצגת

en: Allow users to checkout as a guest (do not require a user account)
he_IL: אפשר למשתמשים לבצע תשלום כאורח (אין צורך בחשבון משתמש)

en: Allow users to enter comments when adding an item to cart
he_IL: אפשר למשתמשים להזין הערות בעת הוספת פריט לעגלה

en: Allowed Categories
he_IL: קטגוריות מותרות

en: Allowed Countries
he_IL: מדינות מותרות

en: Allowed Countries, States/Provinces
he_IL: מדינות, מדינות/פרובינציות מותרות

en: Allowed Customers
he_IL: לקוחות מותר

en: Allowed Customers For Free Downloads
he_IL: לקוחות מורשים להורדות בחינם

en: Allowed Files
he_IL: קבצים מורשים

en: Allowed Galleries
he_IL: גלריות מותרות

en: Allowed Products
he_IL: מוצרים מותרים

en: Allowed Zip / Post codes
he_IL: מיקוד/מיקוד מותר

en: Allowed template tags:
he_IL: תגי תבנית מותרים:

en: Allowed zipcode or postal codes that are allowed for this shipping option, separated by commas. Ex: 80525,80526,80527. Leave empty to allow all.
he_IL: מיקוד או מיקוד מותרים המותרים עבור אפשרות משלוח זו, מופרדים בפסיקים. לדוגמה: 80525,80526,80527. השאר ריק כדי לאפשר הכל.

en: Almería
he_IL: אלמריה

en: Alphabetical
he_IL: אלפבתית

en: Already have an account?
he_IL: כבר יש לך משתמש?

en: Already uploaded to gallery
he_IL: כבר הועלה לגלריה

en: Alta Verapaz
he_IL: לטה וורואז

en: Alternate integration
he_IL: אינטגרציה חלופית

en: Alto Paraguay
he_IL: אלטו פרגוואי

en: Alto Paraná
he_IL: אלטו פארנה

en: Always collect an address
he_IL: תמיד אסוף כתובת

en: Amambay
he_IL: אמבאי

en: Amapá
he_IL: אמפה

en: Amasya
he_IL: אמסיה

en: Amazonas
he_IL: אמזונס

en: American Samoa
he_IL: סמואה האמריקנית

en: Amnat Charoen
he_IL: אמנת כרואן

en: Amolatar
he_IL: אמולטאר

en: Amount off order
he_IL: סכום הנחה על ההזמנה

en: Amount off product(s)
he_IL: כמות הנחה על מוצרים

en: Amount to refund
he_IL: סכום להחזר

en: Amudat
he_IL: עמודת

en: Amuria
he_IL: אמוריה

en: Amuru
he_IL: אמורו

en: An <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> file has been created for your "wp-content/uploads/sunshine" directory to prevent any direct access to images, protecting your digital download files
he_IL: קובץ <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/.htaccess" target="_blank">.htaccess</a> נוצר עבור ספריית "wp-content/uploads/sunshine" שלך כדי למנוע גישה ישירה לתמונות, להגן על קבצי ההורדה הדיגיטלית שלך

en: An account has been created for you at %s
he_IL: חשבון נוצר עבורך ב-%s

en: An email has been sent to %s with information on resetting your password
he_IL: דוא"ל נשלח אל %s עם מידע על איפוס הסיסמה שלך

en: An email will be sent to this address with instructions on how to reset your password
he_IL: דוא"ל יישלח לכתובת זו עם הוראות כיצד לאפס את הסיסמה שלך

en: An error occurred, please try again.
he_IL: התרחשה תקלה, יש לנסות שוב.

en: An image did not fully upload because it is too large for your server to handle. Thumbnails and watermarks may not have been applied.
he_IL: תמונה לא הועלתה במלואה כי היא גדולה מדי עבור השרת שלך. ייתכן שלא הוחלו תמונות ממוזערות וסימני מים.

en: An item has been removed from your cart because it no longer exists
he_IL: פריט הוסר מהסל שלך מכיוון שהוא לא קיים יותר

en: Analytics
he_IL: אנליטיקס

en: Anambra
he_IL: אנברה

en: Ancash
he_IL: אנקש

en: Ancona
he_IL: אנקונה

en: Andaman and Nicobar Islands
he_IL: אנדמן וניקובר איי

en: Andhra Pradesh
he_IL: אנדרה פראדש

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: Anenii Noi
he_IL: אניני נוי

en: Ang Thong
he_IL: אנג תונג

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Anguilla
he_IL: אנגווילה

en: Animals
he_IL: בעלי חיים

en: Ankara
he_IL: אנקרה

en: Annaba
he_IL: אנאבה

en: Antalya
he_IL: אנטליה

en: Antarctica
he_IL: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he_IL: אנטיגואה וברבודה

en: Antioquia
he_IL: אנטיוקיה

en: Antique
he_IL: עָתִיק

en: Antofagasta
he_IL: אנטופגסטה

en: Any gallery
he_IL: כל גלריה

en: Any gallery the user has access
he_IL: כל גלריה שיש למשתמש גישה אליה

en: Any state/province
he_IL: כל מדינה/מחוז

en: Aomori
he_IL: אומורי

en: Aosta
he_IL: אאוסטה

en: Apayao
he_IL: שועל

en: Appenzell Ausserrhoden
he_IL: אפנצל אוסררודן

en: Application Fee Amount (To Sunshine)
he_IL: סכום דמי הבקשה (לשמש)

en: Apply discounts after taxes applied
he_IL: החל הנחות לאחר החלת מיסים

en: Apply selected images
he_IL: החל את התמונות שנבחרו

en: Apply this discount automatically with no coupon code
he_IL: החל הנחה זו באופן אוטומטי ללא קוד קופון

en: Apply to Shipping Cost
he_IL: החל על עלות משלוח

en: Apply watermark to the download image
he_IL: החל סימן מים על תמונת ההורדה

en: Apure
he_IL: טהור

en: Apurímac
he_IL: תפארת

en: Araba/Álava
he_IL: עראבה/אלבה

en: Aragua
he_IL: אראגואה

en: Arauca
he_IL: אראוקה

en: Ardabil (اردبیل)
he_IL: ארדביל (اردبیل)

en: Ardahan
he_IL: ארדהאן

en: Arequipa
he_IL: ארקיפה

en: Arezzo
he_IL: ארזו

en: Argentina
he_IL: ארגנטינה

en: Argentine Peso
he_IL: פזו ארגנטינאי

en: Argeș
he_IL: ארגזס

en: Arica y Parinacota
he_IL: אריקה פאראינואקוטה

en: Arizona
he_IL: אריזונה

en: Arkansas
he_IL: ארקנסו

en: Armed Forces (AA)
he_IL: כוחות (AA)

en: Armed Forces (AE)
he_IL: כוחות מזוינים (AE)

en: Armed Forces (AP)
he_IL: כוחות מזוינים (AP)

en: Armenia
he_IL: ארמניה

en: Artigas
he_IL: ארטיגס

en: Artvin
he_IL: ארטווין

en: Arua
he_IL: ארואה

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Arunachal Pradesh
he_IL: ארונצ'אל פראדש

en: Arusha
he_IL: ארושה

en: Ascoli Piceno
he_IL: אסקולי פיצ'נו

en: Ashanti
he_IL: אשנטי

en: Ask users if they want to subscribe
he_IL: שאל משתמשים אם הם רוצים להירשם

en: Assam
he_IL: אסאם

en: Asti
he_IL: אסטי

en: Asturias
he_IL: אסטוריאס

en: Aswan
he_IL: אסואן

en: Asyut
he_IL: אסיוט

en: Atacama
he_IL: אטאקאמה

en: Atakora
he_IL: אטקורה

en: Atlantique
he_IL: אטלנטיק

en: Atlántico Norte
he_IL: אטלנטיקו נורטה

en: Atlántico Sur
he_IL: אטלנטיקו סור

en: Atlántida
he_IL: אטלנטידה

en: Attica
he_IL: אטיקה

en: Auckland
he_IL: אוקלנד

en: Aurora
he_IL: זוֹהַר קוֹטבִי

en: Australia
he_IL: אוסטרליה

en: Australian Capital Territory
he_IL: טריטוריית הבירה האוסטרלית

en: Australian Dollars
he_IL: דולרים אוסטרלים

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Authorize Only
he_IL: אישור בלבד

en: Authorize and Capture
he_IL: אישור ולכידה

en: Authorize and Capture is the recommended option as it will immediately place the money into your account
he_IL: הרשאה ולכידה היא האפשרות המומלצת מכיוון שהיא תכניס את הכסף מיד לחשבונך

en: Auto-include Sunshine main menu
he_IL: כלול אוטומטית את התפריט הראשי של Sunshine

en: Automated Email
he_IL: דואר אלקטרוני אוטומטי

en: Automated Emails
he_IL: מיילים אוטומטיים

en: Automatic
he_IL: אוטומטי

en: Automatic infinite scrolling
he_IL: גלילה אינסופית אוטומטית

en: Automatically have the Sunshine Main Menu appear above the Sunshine content
he_IL: הצגת התפריט הראשי של Sunshine באופן אוטומטי מעל תוכן Sunshine

en: Automatically include all sub-galleries when purchasing from a parent gallery
he_IL: כלול אוטומטית את כל תת הגלריות בעת רכישה מגלריית אב

en: Automatically include in any free downloads
he_IL: כלול אוטומטית בכל הורדות בחינם

en: Automatically include in any purchased download
he_IL: כלול אוטומטית בכל הורדה שנרכשה

en: Automatically subscribe
he_IL: הירשם אוטומטית

en: Available template tags: %s
he_IL: תגי תבנית זמינים: %s

en: Avellino
he_IL: אבלינו

en: Average Order
he_IL: סדר ממוצע

en: Average Profit Per Order
he_IL: רווח ממוצע להזמנה

en: Avg Order
he_IL: הזמנה ממוצעת

en: Ayacucho
he_IL: אייקוצ'ו

en: Aydın
he_IL: איידין

en: Ayutthaya
he_IL: איותאיה

en: Azerbaijan
he_IL: Azerbeycan

en: Azua
he_IL: אזואה

en: Azuay
he_IL: אזואי

en: Ağrı
he_IL: איז

en: Back to login
he_IL: חזרה להתחברות

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Bacău
he_IL: באקאו

en: Badajoz
he_IL: בדחוס

en: Baden-Württemberg
he_IL: באדן-וירטמברג

en: Bagerhat
he_IL: בג'ראט

en: Bagmati
he_IL: באגמטי

en: Bahamas
he_IL: איי בהאמה

en: Bahia
he_IL: באהיה

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Baja California
he_IL: באחה קליפורניה

en: Baja California Sur
he_IL: באחה קליפורניה סור

en: Baja Verapaz
he_IL: באחה וראפסו

en: Baker Island
he_IL: האי בייקר

en: Baleares
he_IL: בלארס

en: Bali
he_IL: באלי

en: Balochistan
he_IL: פקיסטןpakistan. kgm

en: Balıkesir
he_IL: בליקסיר

en: Bandarban
he_IL: בנדרבן

en: Bangka Belitung
he_IL: באנגקה ליטונג

en: Bangkok
he_IL: בנגקוק

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Bangladeshi Taka
he_IL: בנגלדש טאקה

en: Banten
he_IL: בנטן

en: Baoruco
he_IL: באורוקו

en: Barahona
he_IL: ברהונה

en: Baranya
he_IL: ארניה

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Barcelona
he_IL: ברצלונה

en: Barguna
he_IL: בארגונה

en: Bari
he_IL: בארי

en: Barinas
he_IL: בארינאס

en: Baringo
he_IL: ברינגו

en: Barishal
he_IL: ברישאל

en: Barletta-Andria-Trani
he_IL: ברלטה-אנדריה-טראני

en: Bartın
he_IL: ברטין

en: Base price off
he_IL: מחיר בסיס הנחה

en: Basel-Stadt
he_IL: באזל-שטדט

en: Basilan
he_IL: באסיא

en: Bataan
he_IL: בבטאן

en: Batanes
he_IL: באטס

en: Batangas
he_IL: בטנגס

en: Batman
he_IL: באטמן

en: Batna
he_IL: בתנה

en: Bauchi
he_IL: אוכי

en: Bavaria
he_IL: בוואריה

en: Bay Islands
he_IL: איי המפרץ

en: Bay of Plenty
he_IL: ביי אוף פלנטי

en: Bayburt
he_IL: בייבורט

en: Bayelsa
he_IL: בייאלסה

en: Be as specific as you need. Order for most priority. You can include multiple zip/postal codes with commas.
he_IL: תהיה ספציפי ככל שאתה צריך. הזמינו בעדיפות מרבית. אתה יכול לכלול מספר מיקוד/מיקוד עם פסיקים.

en: Before Sunshine
he_IL: לפני שמש

en: Before downloading you must read and acknowledge the terms of our print release.
he_IL: לפני ההורדה עליך לקרוא ולאשר את תנאי המהדורה המודפסת שלנו.

en: Before gallery expires
he_IL: לפני שהגלריה יפוג

en: Beijing / 北京
he_IL: בייג'ינג / 北京

en: Belarus
he_IL: בלארוס

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belize
he_IL: בליז

en: Belluno
he_IL: בלונו

en: Benevento
he_IL: בנונטו

en: Bengkulu
he_IL: נגקולו

en: Bengo
he_IL: בנגו

en: Benguela
he_IL: בנגולה

en: Benguet
he_IL: בנגואט

en: Beni
he_IL: בניןgermany. kgm

en: Beni Suef
he_IL: בני סולף

en: Benin
he_IL: בנין

en: Benue
he_IL: בנאה

en: Berat
he_IL: בראט

en: Bergamo
he_IL: ברגמו

en: Berlin
he_IL: ברלין

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Bern
he_IL: ברן

en: Bheri
he_IL: בהרי

en: Bhola
he_IL: בולה

en: Bhutan
he_IL: בהוטאן

en: Biella
he_IL: ביאלה

en: Bihar
he_IL: ביהאר

en: Bihor
he_IL: ביהור

en: Bilecik
he_IL: בילסיק

en: Biliran
he_IL: בילירן

en: Billing
he_IL: חיוב

en: Billing Address
he_IL: כתובת חיוב

en: Billing Address 1
he_IL: כתובת חיוב 1

en: Billing Address 2
he_IL: כתובת חיוב 2

en: Billing City
he_IL: עיר

en: Billing First Name
he_IL: שם פרטי חיוב

en: Billing Last Name
he_IL: שם משפחה לחיוב

en: Billing State
he_IL: מדינה

en: Billing Zip
he_IL: מיקוד חיוב

en: Bingöl
he_IL: בינגל

en: Biobío
he_IL: ביוביו

en: Biscay
he_IL: ביסקאיה

en: Biskra
he_IL: ביסקרה

en: Bistrița-Năsăud
he_IL: Bistrița-נדאוד

en: Bitlis
he_IL: ביטליס

en: Bié
he_IL: ביאה

en: Black
he_IL: שָׁחוֹר

en: Blagoevgrad
he_IL: בלגואבגרד

en: Blida
he_IL: בלידה

en: Blue
he_IL: כחול

en: Boaco
he_IL: בואקו

en: Bocas del Toro
he_IL: בוקאס דל טורו

en: Bogura
he_IL: בוגורה

en: Bohol
he_IL: והול

en: Bokeo
he_IL: בוקיאו

en: Bolikhamsai
he_IL: בוליקהמסאי

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Bologna
he_IL: בולוניה

en: Bolu
he_IL: בולו

en: Bolzano
he_IL: בולצאנו

en: Bolívar
he_IL: בוליבאר

en: Bomet
he_IL: בום

en: Bomi
he_IL: בומי

en: Bong
he_IL: באנג

en: Bono
he_IL: בונו

en: Bono East
he_IL: בונו מזרח

en: Boquerón
he_IL: בוקרון

en: Borgou
he_IL: בורגו

en: Borno
he_IL: ליבורנו

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
he_IL: בורשוד-אבאוי-זמפלן

en: Bosnia and Herzegovina
he_IL: בוסניה והרצגובינה

en: Botoșani
he_IL: בוטושט

en: Botswana
he_IL: בוטסואנה

en: Bottom Left
he_IL: שמאל תחתון

en: Bottom Right
he_IL: ימין תחתון

en: Bouira
he_IL: בוירה

en: Boumerdès
he_IL: בומרדס

en: Boyacá
he_IL: בויבה

en: Brahmanbaria
he_IL: ברהונבריה

en: Brandenburg
he_IL: ברנדנבורג

en: Brazil
he_IL: ברזיל

en: Brazilian Real
he_IL: ריאל ברזילאי

en: Brașov
he_IL: ברכט

en: Bremen
he_IL: ברמן

en: Brescia
he_IL: ברשיה

en: Briceni
he_IL: בריסני

en: Brindisi
he_IL: ברינדיזי

en: British Columbia
he_IL: קולומביה הבריטית

en: British Indian Ocean Territory
he_IL: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: British Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה הבריטיים

en: Brong-Ahafo
he_IL: ברונג-אחפו

en: Brunei
he_IL: ברוניי

en: Brăila
he_IL: ברילה

en: București
he_IL: בוקורסטי

en: Budaka
he_IL: בודקה

en: Budapest
he_IL: בודפשט

en: Bududa
he_IL: בודודה

en: Bueng Kan
he_IL: בואנג קאן

en: Buenos Aires
he_IL: בואנוס איירס

en: Bugiri
he_IL: בוגירי

en: Bugweri
he_IL: בוגרי

en: Building file...
he_IL: בניית קובץ...

en: Bukedea
he_IL: בוקדיאה

en: Bukidnon
he_IL: בוקינון

en: Bukomansimbi
he_IL: בוקומנסימבי

en: Bukwa
he_IL: בוקווה

en: Bulacan
he_IL: בולאקאן

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Bulgarian Lev
he_IL: לאב בולגריה

en: Buliisa
he_IL: בולייסה

en: Bulk Add Galleries
he_IL: הוסף גלריות בכמות גדולה

en: Bulk Add New
he_IL: הוספת צובר חדש

en: Bulk add galleries
he_IL: הוסף גלריות בכמות גדולה

en: Bundibugyo
he_IL: בונדיבוגיו

en: Bungoma
he_IL: בונגומה

en: Burdur
he_IL: בורדור

en: Burgas
he_IL: בורגס

en: Burgos
he_IL: בורגוס

en: Buri Ram
he_IL: בורי ראם

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Bursa
he_IL: בורסה

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Bushehr (بوشهر)
he_IL: בושהר (بوشهر)

en: Bushenyi
he_IL: בושני

en: Busia
he_IL: בוסיה

en: Butambala
he_IL: בוטאמבלה

en: Butebo
he_IL: בוטבו

en: Button Layout
he_IL: פריסת כפתור

en: Button Shape
he_IL: צורת כפתור

en: Buvuma
he_IL: בובומה

en: Buy %u for %s each
he_IL: קנה %u עבור %s כל אחד

en: Buy Now
he_IL: קנה עכשיו

en: Buzău
he_IL: וזאו

en: By default Sunshine hides images uploaded to Sunshine galleries in the Media Library, enabling this option will show them instead. Use at your own risk.
he_IL: כברירת מחדל, Sunshine מסתיר תמונות שהועלו לגלריות Sunshine בספריית המדיה, הפעלת אפשרות זו תציג אותן במקום זאת. השימוש על אחריותך בלבד.

en: By default, all possible funding sources will be shown. This setting can disable funding sources such as Credit Cards, Pay Later, Venmo, or other <a href="%s" target="_blank">Alternative Payment Methods</a>
he_IL: כברירת מחדל, כל מקורות המימון האפשריים יוצגו. הגדרה זו יכולה להשבית מקורות מימון כגון כרטיסי אשראי, שלם מאוחר יותר, Venmo או <a href="%s" target="_blank">שיטות תשלום חלופיות</a> אחרות

en: By submitting this order, you agree to our <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a>
he_IL: על ידי שליחת הזמנה זו, אתה מסכים ל- <a href="%1$s" target="_blank">%2$s</a> שלנו

en: Béchar
he_IL: באצ'אר

en: Béjaïa
he_IL: בז'איה

en: Békés
he_IL: קש

en: Bălți
he_IL: בלשי

en: CSV Data File
he_IL: קובץ נתונים CSV

en: Caazapá
he_IL: קאזאאפה

en: Cabinda
he_IL: קבינדה

en: Cabo Delgado
he_IL: קאבו דלגדו

en: Cagayan
he_IL: קגאיין

en: Cagliari
he_IL: קלגיארי

en: Cahul
he_IL: קאהול

en: Cairo
he_IL: קהיר

en: Cajamarca
he_IL: קחמרקה

en: Calculate quantities per line item
he_IL: חשב כמויות לכל פריט

en: Calculate tax based on
he_IL: חשבי מס לפי

en: Caldas
he_IL: קאלדאס

en: California
he_IL: קליפורניה

en: Caltanissetta
he_IL: קלטניסטה

en: Camarines Norte
he_IL: קמרינס נורטה

en: Camarines Sur
he_IL: קמרינס סור

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Camiguin
he_IL: קאמיגין

en: Campaign Monitor
he_IL: מעקב קמפיין

en: Campaign Monitor lists have been retrieved
he_IL: אוחזרו רשימות של מסעות פרסום

en: Campeche
he_IL: קמפצ'ה

en: Campobasso
he_IL: קמפובאסו

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Canadian Dollars
he_IL: דולרים קנדים (&#36;)

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Canindeyú
he_IL: קנדיו

en: Cannot process image, likely out of memory
he_IL: לא ניתן לעבד תמונה, כנראה חסר הזיכרון

en: Cantabria
he_IL: קנטבריה

en: Cantemir
he_IL: קנטמיר

en: Canterbury
he_IL: קנטרברי

en: Canton
he_IL: קנטון

en: Cape Verde
he_IL: קייפ ורדה

en: Capital
he_IL: עיר בירה

en: Capital District
he_IL: מחוז הבירה

en: Capiz
he_IL: קפז

en: Capture ID
he_IL: מזהה לכידה

en: Caquetá
he_IL: קאקטה

en: Carabobo
he_IL: קארבובו

en: Carazo
he_IL: קאראזו

en: Caraș-Severin
he_IL: Caraș-סברין

en: Carchi
he_IL: קארצ'י

en: Card number
he_IL: מספר כרטיס

en: Carlow
he_IL: קהירbrazil. kgm

en: Cart
he_IL: סל קניות

en: Cart item could not be found
he_IL: לא ניתן למצוא פריט בעגלה

en: Cart item images could not be updated
he_IL: לא ניתן היה לעדכן תמונות של פריט עגלת הקניות

en: Cart updated
he_IL: העגלה עודכנה

en: Cartago
he_IL: קרטגו

en: Casanare
he_IL: קאנוהם

en: Caserta
he_IL: קזרטה

en: Castellón
he_IL: קסטלון

en: Catamarca
he_IL: קטאמארקה

en: Catanduanes
he_IL: קטנאנס

en: Catania
he_IL: קטאניה

en: Catanzaro
he_IL: קטנזארו

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Cauca
he_IL: קאוקה

en: Cavan
he_IL: הוואנהusa. kgm

en: Cavite
he_IL: קאוויט

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Cañar
he_IL: קניאר

en: Cebu
he_IL: קבו

en: Center
he_IL: מרכז

en: Central
he_IL: מֶרכָּזִי

en: Central African Republic
he_IL: הרפובליקה המרכז אפריקאית

en: Central Greece
he_IL: מרכז יוון

en: Central Macedonia
he_IL: מרכז מקדוניה

en: Cerro Largo
he_IL: סרו לארגו

en: Cesar
he_IL: סיזר

en: Ceuta
he_IL: ‫Ceuta

en: Chachoengsao
he_IL: צ'צ'ואנגסאו

en: Chaco
he_IL: צ'אקו

en: Chad
he_IL: צ'אד

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
he_IL: צ'הארמחאל ובח'תיארי (چهارمحال و بختیاری)

en: Chai Nat
he_IL: חי נט

en: Chaiyaphum
he_IL: צ'אייאפום

en: Chalatenango
he_IL: צ'אלטננגו

en: Champasak
he_IL: צ'מפאסק

en: Chandigarh
he_IL: צ'אנדיגר

en: Chandpur
he_IL: צ'אנדפור

en: Change status to: %s
he_IL: שנה סטטוס ל: %s

en: Chattogram
he_IL: צ'אטוגרמה

en: Check this if you want to automatically include the large image in downloads
he_IL: סמן את זה אם אתה רוצה לכלול אוטומטית את התמונה הגדולה בהורדות

en: Checkout
he_IL: לתשלום

en: Cherkashchyna
he_IL: צ'רקשצ'ינה

en: Chernivtsi Oblast
he_IL: מחוז צ'רנוביץ

en: Chhattisgarh
he_IL: צ'האטיסגאר

en: Chiang Mai
he_IL: צ׳יאנג מאי

en: Chiang Rai
he_IL: צ'יאנג ראי

en: Chiapas
he_IL: צ'יאפס

en: Chiba
he_IL: צ'יבה

en: Chihuahua
he_IL: צ'יוואווה

en: Child galleries of selected galleries will automatically be included
he_IL: גלריות ילדים של גלריות נבחרות ייכללו אוטומטית

en: Chile
he_IL: צ'ילה

en: Chilean Peso
he_IL: פזו צ ' ילאני

en: Chimaltenango
he_IL: שימטננגו

en: Chimborazo
he_IL: צ'ימבורזו

en: China
he_IL: סין

en: Chinandega
he_IL: צ׳יננדגה

en: Chinese Yuan
he_IL: יואן סיני

en: Chiquimula
he_IL: צ'יקווימולבה

en: Chișinău
he_IL: קישינב

en: Chlef
he_IL:  א-שלף

en: Chonburi
he_IL: צ'ונבורי

en: Chongqing / 重庆
he_IL: צ'ונגצ'ינג / 重庆

en: Choose a gallery for gallery specific template tags to be available
he_IL: בחר גלריה כדי שתגיות תבנית ספציפיות לגלריה יהיו זמינות

en: Choose an action...
he_IL: בחרי פעולה...

en: Choose from Media Library
he_IL: בחר מתוך ספריית המדיה

en: Choose from the most used categories
he_IL: בחר מתוך הקטגוריות הנפוצות ביותר

en: Choose from the most used options
he_IL: בחר מבין האפשרויות הנפוצות ביותר

en: Christmas Island
he_IL: איי חג המולד

en: Chuadanga
he_IL: צ'ואדנגה

en: Chubut
he_IL: צ'ובוט

en: Chumphon
he_IL: צ'ומפון

en: Chuquisaca
he_IL: קויבהbrazil. kgm

en: Cimișlia
he_IL: צ'ימישיה

en: City
he_IL: עיר

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
he_IL: סיודאד אוטונומה דה בואנוס איירס

en: Ciudad Real
he_IL: סיודאד ריאל

en: Ciudad de México
he_IL: סיודאד דה מקסיארו

en: Clarendon
he_IL: קלרנדון

en: Classic
he_IL: קלאסי

en: Classic Theme Options
he_IL: אפשרויות עיצוב קלאסי

en: Clear All Favorites
he_IL: נקה את כל המועדפים

en: Clear Sesssions
he_IL: נקה הפעלות

en: Clear log
he_IL: נקה לוג

en: Clear selection
he_IL: נקה בחירה

en: Clear sessions
he_IL: הפעלות ברורות

en: Click here
he_IL: לחץ כאן

en: Click here if the download does not start immediately
he_IL: לחץ כאן אם ההורדה לא מתחילה מיד

en: Click here to login
he_IL: לחצו כאן כדי להתחבר

en: Click the links below to download your photo files
he_IL: לחץ על הקישורים למטה כדי להוריד את קובצי התמונות שלך

en: Click to reset password
he_IL: לחץ כדי לאפס את הסיסמה

en: Client Galleries
he_IL: גלריות לקוחות

en: Client ID
he_IL: מספר זיהוי של הלקוח

en: Close
he_IL: סגור

en: Cluj
he_IL: קלוז'-נאפוקה

en: Coahuila
he_IL: קואווילה

en: Coast
he_IL: חוף

en: Cochabamba
he_IL: קוצ'במבה

en: Coclé
he_IL: קובי מזרחי

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: איי קוקוס (קילינג)

en: Cojedes
he_IL: קוג'דס

en: Colima
he_IL: קולימה

en: Collines
he_IL: קולינס

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Colombian Peso
he_IL: פזו קולומביאני

en: Colonia
he_IL: קולוניה

en: Color
he_IL: צבע

en: Colorado
he_IL: קולורדו

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Colón
he_IL: קולון

en: Comayagua
he_IL: קומאיאגואה

en: Comma separated list of email addresses
he_IL: רשימה מופרדת בפסיק של כתובות דוא"ל

en: Comment added on %s
he_IL: תגובה נוספה ב-%s

en: Comment awaiting approval
he_IL: תגובה ממתינה לאישור

en: Comment notification to admin
he_IL: הודעת תגובה למנהל

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments require approval
he_IL: הערות דורשות אישור

en: Como
he_IL: קומו

en: Comoros
he_IL: קומורוס

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Completed Orders
he_IL: הזמנות שהושלמו

en: Compostela Valley
he_IL: בקעת קומפוסטלה

en: Concepción
he_IL: קונספסיון

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Confirm New Password
he_IL: אשר סיסמא חדשה

en: Congo (Brazzaville)
he_IL: קונגו (ברזוויל)

en: Congo (Kinshasa)
he_IL: קונגו (קינשאסה)

en: Connect (Production)
he_IL: התחבר (הפקה)

en: Connect to
he_IL: להתחבר ל

en: Connect to Square
he_IL: התחבר לכיכר

en: Connecticut
he_IL: קונטיקט

en: Constantine
he_IL: קונסטנטין

en: Contact Information
he_IL: פרטי יצירת קשר

en: Contact sent to Light Blue!
he_IL: איש קשר נשלח לתכלת!

en: Contact your network administrator to install the update.
he_IL: פנה למנהל הרשת שלך כדי להתקין את העדכון.

en: Continue to checkout
he_IL: המשך לתשלום

en: Continue to payment details
he_IL: המשך לפרטי תשלום

en: Cook Islands
he_IL: איי קוק

en: Copied!
he_IL: הועתק!

en: Copperbelt
he_IL: חגורת נחושת

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy and paste the file names above into Lightroom search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
he_IL: העתק והדבק את שמות הקבצים שלמעלה לתוך תכונת החיפוש של Lightroom (מסנן ספרייה) כדי למצוא וליצור במהירות אוסף חדש כדי להקל על עיבוד הסדר הזה. ודא שאתה משתמש בפרמטר החיפוש "מכיל" (ולא "מכיל הכל").

en: Copy and paste the file names above into Lightroom's search feature (Library filter) to quickly find and create a new collection to make processing this order easier. Make sure you are using the "Contains" (and not "Contains All") search parameter.
he_IL: העתק והדבק את שמות הקבצים שלמעלה בתכונת החיפוש של Lightroom (מסנן ספרייה) כדי למצוא וליצור במהירות אוסף חדש כדי להקל על עיבוד הזמנה זו. ודא שאתה משתמש בפרמטר החיפוש "מכיל" (ולא "מכיל הכל").

en: Copy system info to clipboard
he_IL: העתק את פרטי המערכת ללוח

en: Copy to clipboard
he_IL: העתק ללוח העריכה

en: Copán
he_IL: קופאן

en: Coquimbo
he_IL: קוקוויבו

en: Cordillera
he_IL: קורדילרה

en: Corrientes
he_IL: קוריאנטים

en: Cortés
he_IL: קורטס

en: Cosenza
he_IL: קוזנצה

en: Cost
he_IL: מחיר

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Cotabato
he_IL: קוטאבאטו

en: Cotopaxi
he_IL: קוטופקסי

en: Could not automatically retrieve the license key for %s
he_IL: לא ניתן היה לאחזר אוטומטית את מפתח הרישיון עבור %s

en: Could not connect to Campaign Monitor API
he_IL: לא ניתן להתחבר ל-API של Campaign Monitor

en: Could not connect to MailChimp API
he_IL: לא ניתן להתחבר ל-MailChimp API

en: Could not connect to PayPal
he_IL: לא ניתן להתחבר ל-PayPal

en: Could not find original file to regenerate from
he_IL: לא ניתן היה למצוא את הקובץ המקורי לחידוש

en: Could not get download file
he_IL: לא ניתן היה להוריד את הקובץ

en: Could not get locations from Square
he_IL: לא ניתן היה להשיג מיקומים מכיכר

en: Could not refund payment in Authorize.net: %s
he_IL: לא ניתן היה להחזיר תשלום ב- Authorize.net: %s

en: Could not upload image %s: %s
he_IL: לא ניתן להעלות תמונה %s: %s

en: Country
he_IL: מדינה

en: County
he_IL: מדינה

en: Covasna
he_IL: פוטנזהromania. kgm

en: Cover
he_IL: כיסוי

en: Cover Theme Options
he_IL: אפשרויות ערכת נושא

en: Cox's Bazar
he_IL: קוקס בזאר

en: Create Account
he_IL: צור חשבון

en: Create Users
he_IL: צור משתמשים

en: Create galleries
he_IL: צור גלריות

en: Create user accounts
he_IL: צור חשבונות משתמש

en: Create user accounts for any that do not yet exist in your data file
he_IL: צור חשבונות משתמש עבור כל חשבונות שעדיין לא קיימים בקובץ הנתונים שלך

en: Create your first automated email
he_IL: צור את האימייל האוטומטי הראשון שלך

en: Create your first discount
he_IL: צור את ההנחה הראשונה שלך

en: Create your first gallery
he_IL: צור את הגלריה הראשונה שלך

en: Create your first product
he_IL: צור את המוצר הראשון שלך

en: Create your first product options
he_IL: צור את אפשרויות המוצר הראשונות שלך

en: Creating automated emails in Sunshine Photo Cart
he_IL: יצירת אימיילים אוטומטיים ב- Sunshine Photo Cart

en: Creating discounts in Sunshine Photo Cart
he_IL: יצירת הנחות בעגלת התמונות של Sunshine

en: Creating galleries in Sunshine Photo Cart
he_IL: יצירת גלריות ב- Sunshine Photo Cart

en: Creating products in Sunshine Photo Cart
he_IL: יצירת מוצרים ב- Sunshine Photo Cart

en: Credit or debit cards
he_IL: כרטיסי אשראי או חיוב דירקט

en: Credits
he_IL: קרדיטים

en: Credits Applied
he_IL: זיכויים הוחלו

en: Cremona
he_IL: קרמונה

en: Crete
he_IL: כרתים

en: Crimea
he_IL: קרים

en: Criuleni
he_IL: קריולני

en: Croatia
he_IL: קרואטיה

en: Croatia kuna
he_IL: קרואטיה קונה

en: Crop image to this exact size. Note: Cropped images not recommended for Justified or Masonry layouts
he_IL: חתוך תמונה לגודל המדויק הזה. הערה: תמונות חתוכות אינן מומלצות עבור פריסות מוצדקות או בנייה

en: Cropping option not recommended for justified or masonry
he_IL: אפשרות חיתוך לא מומלצת עבור מוצדק או בנייה

en: Cross River
he_IL: נהר קרוס

en: Crotone
he_IL: קרוטונה

en: Csongrád-Csanád
he_IL: Csongrád-Csanad

en: Cuba
he_IL: קובה

en: Cuenca
he_IL: קואנקה

en: Cumilla
he_IL: קומילה

en: Cundinamarca
he_IL: קונדינאמארקה

en: Cunene
he_IL: קוננה

en: Cuneo
he_IL: קונאו

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Currency Formatting
he_IL: עיצוב מטבע

en: Currency symbol position
he_IL: מיקום סמל המטבע

en: Current Image Count
he_IL: ספירת תמונות נוכחית

en: Current Password
he_IL: סיסמה נוכחית

en: Current gallery
he_IL: גלריה נוכחית

en: Current month sales
he_IL: מכירות בחודש נוכחי

en: Cuscatlán
he_IL: קוסקטלן

en: Cusco
he_IL: קוסקו

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Email Addresses
he_IL: כתובות אימייל מותאמות אישית

en: Custom Message
he_IL: הודעה מותאמת אישית

en: Custom Note
he_IL: הערה מותאמת אישית

en: Custom email address
he_IL: כתובת אימייל מותאמת אישית

en: Custom email template to invite a user to gallery
he_IL: תבנית אימייל מותאמת אישית להזמנת משתמש לגלריה

en: Custom ordering
he_IL: סדר מותאם אישית

en: Custom recipients
he_IL: נמענים מותאמים אישית

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Count
he_IL: ספירת לקוחות

en: Customer ID
he_IL: מזהה לקוח

en: Customer Information
he_IL: פרטי הלקוח

en: Customer Order Receipt
he_IL: קבלה עבור הזמנת לקוח

en: Customer Profile
he_IL: פרופיל לקוח

en: Customer Views
he_IL: צפיות של לקוחות

en: Customer downloaded "%s" from order
he_IL: הלקוח הוריד את "%s" מההזמנה

en: Customer has been updated
he_IL: הלקוח עודכן

en: Customer signup at %s
he_IL: הרשמה של לקוח ב-%s

en: Customer was notified via email about new files available for download
he_IL: הלקוח קיבל הודעה בדוא"ל על קבצים חדשים הזמינים להורדה

en: Customers
he_IL: לקוחות

en: Customizations
he_IL: התאמות אישיות

en: Cyprus
he_IL: קפריסין

en: Czech Koruna
he_IL: קורונה צ’כית

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ'כית

en: Cáceres
he_IL: קסרס

en: Cádiz
he_IL: קדיס

en: Córdoba
he_IL: קורדובה

en: Călărași
he_IL: קטשט

en: Căușeni
he_IL: קאוזני

en: DKI Jakarta
he_IL: DKI ג'קרטה

en: Dadra and Nagar Haveli
he_IL: brazil. kgm

en: Daerah Istimewa Aceh
he_IL: דאריה איסטימווה אצ'ה

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
he_IL: יוגיאקרטה

en: Dajabón
he_IL: דג'בון

en: Dakahlia
he_IL: דקהליה

en: Dakar
he_IL: דקאר

en: Daman and Diu
he_IL: דאמאן ודיו

en: Damietta
he_IL: דמיאט

en: Danish Krone
he_IL: קורנה דנית

en: Dar es Salaam
he_IL: דאר א־סלאם

en: Darién
he_IL: דריין

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Data
he_IL: נתונים

en: Data & Logging
he_IL: רישום נתונים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Dates
he_IL: תאריכים

en: Davao Occidental
he_IL: דאבאו אוקסידנטל

en: Davao Oriental
he_IL: דבאו אוריינטל

en: Davao del Norte
he_IL: דבאו דל נורטה

en: Davao del Sur
he_IL: דבאו דל סור

en: Day
he_IL: יום

en: Day(s)
he_IL: יום/ימים

en: Deactivate
he_IL: בטל

en: Decimal separator
he_IL: תו הפרדה עשרוני

en: Decrease quantity
he_IL: הפחתת הכמות

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default customer location
he_IL: מיקום לקוחה ברירת מחדל

en: Delaware
he_IL: דאלוור

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete FTP folder
he_IL: מחק תיקיית FTP

en: Delete Unused Image Sizes
he_IL: מחק גדלי תמונה שאינם בשימוש

en: Delete all Galleries, Products, Orders, and settings data will be removed when Sunshine is uninstalled. WARNING! This will delete all images uploaded to your galleries as well!
he_IL: מחיקת כל נתוני הגלריות, המוצרים, ההזמנות וההגדרות יוסרו כאשר Sunshine תוסר. אַזהָרָה! זה ימחק גם את כל התמונות שהועלו לגלריות שלך!

en: Delete data on uninstall
he_IL: מחק נתונים בעת הסרת ההתקנה

en: Delete orphaned images
he_IL: מחק תמונות יתומות

en: Delete permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Delete selected images
he_IL: מחק את התמונות שנבחרו

en: Delhi
he_IL: דלהי

en: Delivery
he_IL: משלוח

en: Delivery & Shipping
he_IL: משלוח ומשלוח

en: Delivery Method
he_IL: אופן שליחת המתנה:

en: Delivery/Shipping Method
he_IL: שיטת משלוח/משלוח

en: Delta
he_IL: דלתא

en: Delta Amacuro
he_IL: דלתא אמקורו

en: Denizli
he_IL: דניזלי

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Department
he_IL: מחלקה

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description displayed on the checkout page to the customer
he_IL: תיאור המוצג בעמוד התשלום ללקוח

en: Design
he_IL: עיצוב

en: Design Elements
he_IL: אלמנטים עיצוביים

en: Details
he_IL: פרטים

en: Dhaka
he_IL: דאקה

en: Dhaulagiri
he_IL: דאוואלאגירי

en: Dibër
he_IL: דיבר

en: Digital Download
he_IL: הורדה דיגיטלית

en: Dimensions
he_IL: מידות

en: Dinagat Islands
he_IL: איי דינאגט

en: Dinajpur
he_IL: דינאג'פור

en: Diourbel
he_IL: דיורבל

en: Direct URL
he_IL: כתובת URL ישירה

en: Disable Favorites
he_IL: השבת מועדפים

en: Disable Gallery Sharing
he_IL: השבת את שיתוף הגלריה

en: Disable Image Sharing
he_IL: השבת את שיתוף התמונות

en: Disable Products
he_IL: השבת מוצרים

en: Disable Shipping
he_IL: בטל משלוח

en: Disable Signup
he_IL: השבת את ההרשמה

en: Disable Store
he_IL: השבת את החנות

en: Disable favorites for this gallery
he_IL: השבת מועדפים עבור גלריה זו

en: Disable gallery sharing
he_IL: השבת את שיתוף הגלריה

en: Disable individual image sharing for this gallery
he_IL: השבת שיתוף תמונות בודדים עבור גלריה זו

en: Disable promos throughout Sunshine Photo Cart
he_IL: השבת מבצעים בכל עגלת התמונות של Sunshine

en: Disable sign up throughout Sunshine
he_IL: השבת את ההרשמה ברחבי Sunshine

en: Disallowed Categories
he_IL: קטגוריות אסורות

en: Disallowed Galleries
he_IL: גלריות אסורות

en: Disallowed Products
he_IL: מוצרים אסורים

en: Disconnect from
he_IL: התנתק מ

en: Disconnect from Square
he_IL: התנתק מכיכר

en: Discount
he_IL: הנחה

en: Discount "%s" removed because it is no longer valid
he_IL: ההנחה "%s" הוסרה כי היא כבר לא תקפה

en: Discount (optional)
he_IL: הנחה (לא חובה)

en: Discount Amount
he_IL: סכום ההנחה

en: Discount Code
he_IL: קוד הנחה

en: Discount Code or Gift Card
he_IL: קוד הנחה או כרטיס מתנה

en: Discount Expiration (Optional)
he_IL: תפוגת הנחה (אופציונלי)

en: Discount Info
he_IL: מידע על הנחה

en: Discount Type
he_IL: סוג הנחה

en: Discount code could not be removed
he_IL: לא ניתן היה להסיר את קוד ההנחה

en: Discount code is invalid
he_IL: קוד ההנחה אינו חוקי

en: Discount per item
he_IL: הנחה לכל פריט

en: Discount percentage will be applied to shipping cost as well
he_IL: אחוז ההנחה יחולו גם על עלות המשלוח

en: Discounts
he_IL: הנחות

en: Display Fields
he_IL: הצגת שדות

en: Display Options
he_IL: אפשרויות תצוגה

en: Display Sunshine's main menu links
he_IL: הצג את קישורי התפריט הראשי של Sunshine

en: Display a gallery password box
he_IL: הצג תיבת סיסמה לגלריה

en: Display a search box
he_IL: הצג תיבת חיפוש

en: Display prices
he_IL: הצגת מחירים

en: Distraction Free Checkout
he_IL: ציקאאוט ללא הפרעות

en: District
he_IL: מחוז

en: District Of Columbia
he_IL: מחוז קולומביה

en: Distrito Federal
he_IL: המחוז הפדרלי של ברזיל

en: Distrito Nacional
he_IL: דיסטריטו נסיונל

en: Diyarbakır
he_IL: דיארבקיר

en: Djelfa
he_IL: דג'לפה

en: Djibouti
he_IL: ג'יבוטי

en: Dnipropetrovshchyna
he_IL: דניפרופטרובשצ'ינה

en: Do not allow customer to add more than this amount to cart
he_IL: אל תאפשר ללקוח להוסיף יותר מסכום זה לעגלה

en: Do not allow saving images to favorites across all galleries
he_IL: אל תאפשר שמירת תמונות למועדפים בכל הגלריות

en: Do not allow sharing galleries
he_IL: אל תאפשר שיתוף גלריות

en: Do not allow sharing images within a gallery
he_IL: אל תאפשר שיתוף תמונות בתוך גלריה

en: Do not require shipping for this item at checkout
he_IL: אין לדרוש משלוח עבור פריט זה בקופה

en: Dobrich
he_IL: דובריץ'

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Dodoma
he_IL: דודומה

en: Dokolo
he_IL: דוקולו

en: Dolj
he_IL: europe. kgm

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Dominican Peso
he_IL: פזו דומיניקני

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Dondușeni
he_IL: דונדוסני

en: Done!
he_IL: בוצע!

en: Donechchyna
he_IL: דונצ'צ'ינה

en: Donegal
he_IL: דונגל

en: Donga
he_IL: דונגה

en: Download
he_IL: הורדה

en: Download Gallery
he_IL: הורד את הגלריה

en: Download PDF
he_IL: הורד PDF

en: Download additional files for this order
he_IL: הורד קבצים נוספים עבור הזמנה זו

en: Download all order items
he_IL: הורד את כל פריטי ההזמנה

en: Download file
he_IL: להוריד קובץ

en: Download files
he_IL: להוריד קבצים

en: Download unavailable until payment is complete
he_IL: ההורדה אינה זמינה עד להשלמת התשלום

en: Download your order items
he_IL: הורד את פריטי ההזמנה שלך

en: Downloaded free gallery %s
he_IL: הורד גלריה בחינם %s

en: Downloaded free image %s
he_IL: הורדת תמונה בחינם %s

en: Downloads
he_IL: הורדת קבצים

en: Downloads: %s
he_IL: הורדות: %s

en: Drochia
he_IL: דרוכיה

en: Drop files here
he_IL: גרור קבצים לכאן

en: Duarte
he_IL: דוארטה

en: Dublin
he_IL: דאבליןworld. kgm

en: Dubăsari
he_IL: דובסרי

en: Durango
he_IL: דורנגו

en: Durazno
he_IL: דורסנו

en: Durrës
he_IL: דורס

en: Düzce
he_IL: דוזסה

en: E-mail address
he_IL: כתובת דוא "ל

en: ERROR, something went really wrong
he_IL: שגיאה, משהו השתבש באמת

en: EU VAT Number
he_IL: מספר מע"מ של האיחוד האירופי

en: Each item in cart
he_IL: כל פריט בעגלה

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
he_IL: מזרח אזרבייג'ן (آذربایجان شرقی)

en: East Macedonia and Thrace
he_IL: מזרח מקדוניה ותרקיה

en: Eastern
he_IL: מזרחי

en: Eastern Cape
he_IL: הכף המזרחי

en: Eastern Samar
he_IL: מזרח סמר

en: Ebonyi
he_IL: אבוניי

en: Ecuador
he_IL: אקואדור

en: Edineț
he_IL: אדינס

en: Edirne
he_IL: אדירנה

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit %s
he_IL: עריכת ה%s

en: Edit Automated Email
he_IL: ערוך דוא"ל אוטומטי

en: Edit Discount
he_IL: ערוך הנחה

en: Edit Email Log
he_IL: ערוך יומן דואר אלקטרוני

en: Edit Gallery
he_IL: ערוך גלריה

en: Edit Order
he_IL: לעריכת ההזמנה

en: Edit Order Status
he_IL: ערוך את סטטוס ההזמנה

en: Edit Price Level
he_IL: ערוך את רמת המחיר

en: Edit Product
he_IL: ערוך מוצר

en: Edit Product Category
he_IL: ערוך קטגוריית מוצרים

en: Edit Product Option
he_IL: ערוך את אפשרות המוצר

en: Edit images
he_IL: ערוך תמונות

en: Edit user
he_IL: ניהול משתמשים

en: Edo
he_IL: אקוודור

en: Egypt
he_IL: מצרים

en: Egyptian Pound
he_IL: לירה מיצרית

en: Ehime
he_IL: אהימה

en: Eircode
he_IL: איירקוד

en: Ekiti
he_IL: אקיטאני

en: El Bayadh
he_IL: אל ביאד

en: El Callao
he_IL: אל קלאו

en: El Oro
he_IL: אל אורו

en: El Oued
he_IL: אל אואד

en: El Paraíso
he_IL: אל פאראיסו

en: El Progreso
he_IL: אל פרוגרסו

en: El Seibo
he_IL: אל סייבו

en: El Tarf
he_IL: אל טרף

en: El Valle
he_IL: אל ואלה

en: Elazığ
he_IL: Elaziğ

en: Elbasan
he_IL: אלבסן

en: Elgeyo-Marakwet
he_IL: אלגיו-מרקוט

en: Elías Piña
he_IL: אליאס פיניה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Content
he_IL: תוכן האימייל

en: Email Log
he_IL: יומן דוא"ל

en: Email Notifications
he_IL: התראות אימייל

en: Email Sender
he_IL: אימייל השולח

en: Email Template
he_IL: תבנית אימייל

en: Email address provided for
he_IL: כתובת אימייל מסופקת

en: Email logo
he_IL: לוגו דוא"ל

en: Email notifications sent from Sunshine Photo Cart are listed below. Click on an email to configure it.
he_IL: הודעות דוא"ל שנשלחו מ- Sunshine Photo Cart מופיעות למטה. לחץ על אימייל כדי להגדיר אותו.

en: Email receipt sent to admins after successful order
he_IL: קבלה בדוא"ל נשלחה למנהלים לאחר הזמנה מוצלחת

en: Email receipt sent to customer after successful order
he_IL: קבלה בדוא"ל נשלחה ללקוח לאחר הזמנה מוצלחת

en: Email required
he_IL: כתובת מייל נדרשת

en: Email sent to customer after account sign up
he_IL: דוא"ל נשלח ללקוח לאחר ההרשמה לחשבון

en: Email sent to customer when comment added to order
he_IL: דוא"ל נשלח ללקוח כאשר התגובה נוספה להזמנה

en: Email sent to customer when resetting password
he_IL: דואר אלקטרוני נשלח ללקוח בעת איפוס הסיסמה

en: Emails
he_IL: אימיילים

en: Emberá
he_IL: אמברל

en: Embu
he_IL: אמבו

en: Enable %s
he_IL: הפעל %s

en: Enable Taxes
he_IL: הפוך מיסים לזמינים

en: Enable logging
he_IL: הפעל לוגים

en: Enable logging of all events within Sunshine to help with debugging. Disable when not needed.
he_IL: אפשר רישום של כל האירועים בתוך Sunshine כדי לעזור בניפוי באגים. השבת כשאין צורך.

en: Enabled
he_IL: מאופשר

en: Enabling this option will attempt to block search engine bots from crawling and indexing galleries and images
he_IL: הפעלת אפשרות זו תנסה לחסום בוטים של מנועי חיפוש לסרוק ולהוסיף לאינדקס גלריות ותמונות

en: Enabling this option will disable the right click menu and also not allow images to be dragged/dropped to the desktop. NOT a 100% effective method, but should stop most people. Is NOT used for admin users.
he_IL: הפעלת אפשרות זו תשבית את תפריט הקליק הימני וגם לא תאפשר גרירה/שחרור של תמונות לשולחן העבודה. לא שיטה יעילה ב-100% e, אבל אמורה לעצור את רוב האנשים. לא משמש למשתמשי אדמין.

en: End Date
he_IL: תאריך סיום

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the account page.
he_IL: נקודות קצה מצורפות לכתובות האתרים של הדף שלך כדי לטפל בפעולות ספציפיות בדף החשבון.

en: Enna
he_IL: אנה

en: Enriquillo
he_IL: אנריקיו

en: Enter a Google API key to enable address autocomplete at checkout, <a href="%s" target="_blank">learn more here</a>
he_IL: הזן מפתח API של Google כדי לאפשר השלמה אוטומטית של כתובת בקופה, <a href="%s" target="_blank">למידע נוסף כאן</a>

en: Enter email addresses separated by comma
he_IL: הזן כתובות אימייל מופרדות בפסיק

en: Enter email addresses separated by commas
he_IL: הזן כתובות דוא"ל מופרדות בפסיקים

en: Entire cart
he_IL: עגלה שלמה

en: Entire gallery download
he_IL: הורדה של כל הגלריה

en: Entre Ríos
he_IL: אנטרה ריוס

en: Enugu
he_IL: אנוגו ריינג'רס

en: Epirus
he_IL: אפירוס

en: Equatorial Guinea
he_IL: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Erongo
he_IL: א-נגו

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error processing credit card: %s (%s)
he_IL: שגיאה בעיבוד כרטיס האשראי: %s (%s)

en: Erzincan
he_IL: ארזינקאן

en: Erzurum
he_IL: ארזורום

en: Escuintla
he_IL: המשך

en: Eskişehir
he_IL: אסקישהיר

en: Esmeraldas
he_IL: אזמרלדס

en: Espaillat
he_IL: Espailat

en: Espírito Santo
he_IL: אספיריטו סנטו

en: Estado de México
he_IL: אצטדיון מקסיקו

en: Estelí
he_IL: אסטלי

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Ethiopia
he_IL: אתיופיה

en: Euros
he_IL: יורו

en: Events
he_IL: אירועים

en: Every %d Minutes
he_IL: כל %d דקות

en: Expiration
he_IL: תאריך תפוגה

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Expires
he_IL: פג תוקף

en: Expires on %s
he_IL: יפוג ב-%s

en: Explainer text to customers about the print release.
he_IL: טקסט הסבר ללקוחות על מהדורת ההדפסה.

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export %s
he_IL: יצא %s

en: Exports
he_IL: ייצואים

en: Extra Content
he_IL: תוכן נוסף

en: Extra Shipping Cost
he_IL: עלות משלוח נוספת

en: Extra content to be shown on all invoices
he_IL: תוכן נוסף שיוצג בכל החשבוניות

en: FTP Folders
he_IL: תיקיות FTP

en: FTP Images Folder
he_IL: תיקיית תמונות FTP

en: Failed modal security check
he_IL: בדיקת אבטחה מודאלית נכשלה

en: Failed security check
he_IL: בדיקה ביטחונית נכשלה

en: Failed to capture PayPal payment
he_IL: לא הצליח ללכוד תשלום PayPal

en: Failed to pass security
he_IL: לא הצליח לעבור את האבטחה

en: Failed to refresh Square token: %s
he_IL: רענון האסימון הריבועי נכשל: %s

en: Failed to remove association from Sunshine Photo Cart: %s
he_IL: הסרת השיוך לעגלת התמונות של Sunshine נכשלה: %s

en: Failed to send contact to Light Blue
he_IL: נכשל שליחת איש הקשר לתכלת

en: Failed to send order to Light Blue
he_IL: שליחת ההזמנה לתכלת נכשלה

en: Faiyum
he_IL: פיום

en: Falcón
he_IL: בַּז

en: Falkland Islands
he_IL: איי פוקלנד

en: Fallback Featured Image
he_IL: תמונת נפילה מוצגת

en: Family
he_IL: משפחה

en: Faridpur
he_IL: פארידפור

en: Faroe Islands
he_IL: איי פארו

en: Fars (فارس)
he_IL: פארס (فارس)

en: Fatick
he_IL: פאטיק

en: Favorite
he_IL: מועדף

en: Favorites
he_IL: אהבתי

en: Favorites (Admin)
he_IL: מועדפים (מנהל)

en: Favorites (Custom Recipient)
he_IL: מועדפים (נמען מותאם אישית)

en: Favorites cleared
he_IL: מועדפים נוקו

en: Favorites notification sent by customers to a custom recipient
he_IL: הודעת מועדפים שנשלחה על ידי לקוחות לנמען מותאם אישית

en: Favorites notification sent by customers to site admin
he_IL: הודעת מועדפים שנשלחה על ידי לקוחות למנהל האתר

en: Favorites submitted by %s on %s
he_IL: מועדפים שנשלחו על ידי %s בתאריך %s

en: Federal Dependencies
he_IL: תלות פדרלית

en: Fee Amount
he_IL: סכום העמלה

en: Fee Name
he_IL: שם עמלה

en: Fees
he_IL: עמלות

en: Fees added to the order for using this payment method
he_IL: עמלות שנוספו להזמנה עבור שימוש באמצעי תשלום זה

en: Fejér
he_IL: פייר

en: Feni
he_IL: פני

en: Fermo
he_IL: פרמו

en: Ferrara
he_IL: פרארה

en: Field contains invalid data
he_IL: השדה מכיל נתונים לא חוקיים

en: Field is required
he_IL: שדה חובה

en: Fiji
he_IL: פיג'י

en: File could not be deleted
he_IL: לא ניתן למחוק את המאגר

en: File for print release information when a customer downloads an image
he_IL: קובץ לקבלת מידע על פרסום הדפסה כאשר לקוח מוריד תמונה

en: Filename
he_IL: שם קובץ

en: Files
he_IL: קבצים

en: Files for [order_name] are now available for download
he_IL: קבצים עבור [order_name] זמינים כעת להורדה

en: Filter
he_IL: סינון

en: Filter by customer
he_IL: סינון לפי לקוח

en: Filter by gallery
he_IL: סנן לפי גלריה

en: Filter galleries list
he_IL: סנן רשימת גלריות

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: Firenze
he_IL: פירנצה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Fixed amount
he_IL: סכום קבוע

en: Flat Rate
he_IL: תעריף אחיד

en: Flores
he_IL: פלורס

en: Florești
he_IL: פלוטסי

en: Florida
he_IL: פלורידה

en: Foggia
he_IL: פוג'יה

en: For processing free orders
he_IL: לעיבוד הזמנות חינם

en: For processing test orders
he_IL: לעיבוד הזמנות בדיקה

en: Forlì-Cesena
he_IL: פורלי-צסנה

en: Formosa
he_IL: פורמוסה

en: France
he_IL: צרפת

en: Francisco Morazán
he_IL: פרנסיסקו מורזאן

en: Free
he_IL: חינם

en: Free Download
he_IL: הורדה בחינם

en: Free Downloads
he_IL: פונטים חינמיים שהורדת

en: Free Shipping
he_IL: משלוח חינם

en: Free State
he_IL: פרי סטייט

en: Free gallery downloads
he_IL: הורדות גלריה בחינם

en: Free image download count
he_IL: ספירת הורדות תמונות בחינם

en: French Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he_IL: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: Fribourg
he_IL: פריבורג

en: Friend
he_IL: חבר

en: From 1-100, a max percent size of the image
he_IL: מ-1-100, גודל מקסימלי של אחוז של התמונה

en: From Email
he_IL: אימייל השולח

en: From Name
he_IL: שם השולח

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
he_IL: ממרכז השליטה של החשבון שלך תוכל לראות את <a href="%1$s">ההזמנות האחרונות</a> שלך, לנהל <a href="%2$s">את כתובת המשלוח</a> שלך ולערוך <a href="%3$s">את הסיסמה ואת פרטי החשבון שלך</a> .

en: Frosinone
he_IL: פרוזינונה

en: Fujian / 福建
he_IL: פוג'יאן / 福建

en: Fukui
he_IL: פוקוי

en: Fukuoka
he_IL: פוקואוקה

en: Fukushima
he_IL: פוקושימה

en: Full refund
he_IL: החזר מלא

en: Fălești
he_IL: פלשטי

en: GO
he_IL: התחבר

en: Gabon
he_IL: גבון

en: Gabrovo
he_IL: גברובו

en: Gaibandha
he_IL: גאיבנדה

en: Galați
he_IL: גלאטי

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Galleries Layout
he_IL: פריסת גלריות

en: Galleries come with a Store where products are shown first and customers add images to cart. You can disable this if you do not want to make it available.
he_IL: גלריות מגיעות עם חנות שבה המוצרים מוצגים תחילה ולקוחות מוסיפים תמונות לעגלה. אתה יכול להשבית את זה אם אתה לא רוצה להפוך אותו זמין.

en: Galleries list
he_IL: רשימת גלריות

en: Galleries list navigation
he_IL: ניווט ברשימת גלריות

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gallery Creation Date (New to Old)
he_IL: תאריך יצירת הגלריה (מחדש לישן)

en: Gallery Creation Date (Old to New)
he_IL: תאריך יצירת הגלריה (ישן עד חדש)

en: Gallery Featured Image
he_IL: תמונה מוצגת בגלריה

en: Gallery Options
he_IL: אפשרויות גלרייה

en: Gallery Order
he_IL: הזמנת גלריה

en: Gallery Password Box
he_IL: תיבת סיסמאות לגלריה

en: Gallery Search Box
he_IL: תיבת חיפוש בגלריה

en: Gallery Sharing
he_IL: שיתוף גלריה

en: Gallery Theme
he_IL: נושא הגלריה

en: Gallery Type
he_IL: סוג גלריה

en: Gallery archives
he_IL: ארכיון הגלריה

en: Gallery name unavailable
he_IL: שם הגלריה אינו זמין

en: Galway
he_IL: גולוויי

en: Galápagos
he_IL: גלפגוס

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: Gandaki
he_IL: גנדקי

en: Gansu / 甘肃
he_IL: גאנסו / 甘肃

en: Garissa
he_IL: גאריסה

en: Gauteng
he_IL: גאוטנג

en: Gaza
he_IL: עַזָה

en: Gaziantep
he_IL: גזיאנטפ

en: Gazipur
he_IL: גזיפור

en: Gbarpolu
he_IL: גברפולו

en: Geita
he_IL: גייטה

en: General
he_IL: כללי

en: General Options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: General template for custom messages
he_IL: תבנית כללית להודעות מותאמות אישית

en: Generate coupon code
he_IL: צרי קוד קופון

en: Generate password
he_IL: צור סיסמה

en: Geneva
he_IL: ז'נבה

en: Genova
he_IL: גנואה

en: Georgia
he_IL: גיאורגיה

en: Germany
he_IL: גרמניה

en: Get Download
he_IL: קבל הורדה

en: Get New Password
he_IL: קבל סיסמה חדשה

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Gharbia
he_IL: גרביה

en: Ghardaïa
he_IL: גרדאיה

en: Ghazvin (قزوین)
he_IL: קזבין (قزوین)

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Gifu
he_IL: גיפו

en: Gilan (گیلان)
he_IL: גילאן (گیلان)

en: Gilgit Baltistan
he_IL: גילגית בלטסטן

en: Gipuzkoa
he_IL: גיפוזקואה

en: Giresun
he_IL: גירסון

en: Girona
he_IL: חירונה

en: Gisborne
he_IL: גיסבורן

en: Giurgiu
he_IL: ג׳יורג׳יו

en: Giza
he_IL: גיזה

en: Glarus
he_IL: גלרוס

en: Glodeni
he_IL: גלודני

en: Go to product options
he_IL: עבור אל אפשרויות המוצר

en: Goa
he_IL: גואה

en: Gold
he_IL: זהב

en: Golestan (گلستان)
he_IL: גולסתאן (گلستان)

en: Gomba
he_IL: גומבה

en: Gombe
he_IL: גומבה

en: Google Maps API Key
he_IL: מפתח API למפות גוגל

en: Gopalganj
he_IL: גופלגאנג

en: Gorizia
he_IL: גוריציה

en: Gorj
he_IL: לשכת

en: Gorontalo
he_IL: גורונטלו

en: Gracias a Dios
he_IL: גרסיאס א דיוס

en: Granada
he_IL: גרנדה

en: Grand Bassa
he_IL: גראנד באסה

en: Grand Cape Mount
he_IL: הר גראנד קייפ

en: Grand Gedeh
he_IL: גרנד גדה

en: Grand Kru
he_IL: גראנד קרו

en: Graubünden
he_IL: גראובנדן

en: Greater Accra
he_IL: אקרה רבתי

en: Greece
he_IL: יוון

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Grosseto
he_IL: גרוסטו

en: Guadalajara
he_IL: גואדלחרה

en: Guadeloupe
he_IL: גוואדלופ

en: Guainía
he_IL: גואייניה

en: Guairá
he_IL:  גואירה

en: Guam
he_IL: גואם

en: Guanacaste
he_IL: גואנקסטה

en: Guanajuato
he_IL: גואנחואטו

en: Guangdong / 广东
he_IL: גואנגדונג / 广东

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Guaviare
he_IL: גואביארה

en: Guayas
he_IL: גואיאס

en: Guelma
he_IL: ג'ולמה

en: Guernsey
he_IL: גרנזי

en: Guerrero
he_IL: גררו

en: Guest
he_IL: אורח

en: Guimaras
he_IL: גוימרס

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה - ביסאו

en: Gujarat
he_IL: גוג'ראט

en: Guna Yala
he_IL: גונה יאלה

en: Gunma
he_IL: גאנמה

en: Guyana
he_IL: גיאנה

en: Guárico
he_IL: גואריקו

en: Gümüşhane
he_IL: גומושהאנה

en: Habiganj
he_IL: האביגאנג '

en: Hainan / 海南
he_IL: היינאן / 海南

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: Hajdú-Bihar
he_IL: היידו-ביהאר

en: Hakkari
he_IL: האקארי

en: Hamadan (همدان)
he_IL: המדאן (همدان)

en: Hamburg
he_IL: מבורג

en: Hanover
he_IL: האנובר

en: Hardap
he_IL: הרדאב

en: Harghita
he_IL: באהיהromania. kgm

en: Haryana
he_IL: הריאנה

en: Haskovo
he_IL: חאסקובו

en: Hatay
he_IL: הטאי

en: Hato Mayor
he_IL: ראש עיריית האטו

en: Hawaii
he_IL: הוואי

en: Hawke’s Bay
he_IL: מפרץ הוק

en: Hebei / 河北
he_IL: הביי / 河北

en: Heilongjiang / 黑龙江
he_IL: היילונגג'יאנג / 黑龙江

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
he_IL: שלום %1$s (לא %1$s? <a href="%2$s">התנתק</a>)

en: Henan / 河南
he_IL: הנאן / 河南

en: Heredia
he_IL: הרדיה

en: Hermanas Mirabal
he_IL: הרמנאס מירבל

en: Herrera
he_IL: ררה

en: Hesse
he_IL: אסה

en: Heves
he_IL: הווס

en: Hidalgo
he_IL: אידלגו

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide funding sources
he_IL: הסתר מקורות מימון

en: Hide galleries from search engines
he_IL: הסתר גלריות ממנועי חיפוש

en: Hide link to main galleries page
he_IL: הסתר קישור לעמוד הגלריות הראשי

en: Hide others
he_IL: הסתר אחרים

en: Hide promos
he_IL: הסתר מבצעים

en: Hide the link to your main galleries page in any Sunshine menus. Helpful if you want users to stick to just a single gallery.
he_IL: הסתר את הקישור לדף הגלריות הראשי שלך בכל תפריט Sunshine. מועיל אם אתה רוצה שמשתמשים ייצמדו לגלריה אחת בלבד.

en: Highlight color
he_IL: צבע סימון

en: Himachal Pradesh
he_IL: הימצ'אל פראדש

en: Hiroshima
he_IL: הירושימה

en: Hoima
he_IL: הוימה

en: Hokkaido
he_IL: הוקאידו

en: Homa Bay
he_IL: מפרץ חומה

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Hong Kong Dollar
he_IL: דולר הונג קונגי

en: Hong Kong Island
he_IL: אי הונג קונג

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Hormozgan (هرمزگان)
he_IL: הורמוזגאן (هرمزگان)

en: Houaphanh
he_IL: הואפאן

en: Hour(s)
he_IL: שעה/ות

en: How long should the coupon code be valid for after being created? This will override any expiration date settings of the selected discount code
he_IL: לכמה זמן קוד הקופון אמור להיות תקף לאחר יצירתו? זה יבטל את כל הגדרות תאריך התפוגה של קוד ההנחה שנבחר

en: How much this product costs you to be produced, used to determine your profit every time you sell this item
he_IL: כמה עולה לך המוצר הזה לייצור, משמש לקביעת הרווח שלך בכל פעם שאתה מוכר פריט זה

en: Howland Island
he_IL: האי האולנד

en: Huambo
he_IL: הואמבו

en: Huancavelica
he_IL: הואנקווליקה

en: Hubei / 湖北
he_IL: הוביי / 湖北

en: Huehuetenango
he_IL: הוהוטנגו

en: Huelva
he_IL: ואלבה

en: Huesca
he_IL: ואסקה

en: Huila
he_IL: הובילה

en: Hunan / 湖南
he_IL: הונאן / 湖南

en: Hunedoara
he_IL: חונדוארה

en: Hungarian Forint
he_IL: פורינט

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Huánuco
he_IL: הואנוקו

en: Hîncești
he_IL: הינססטי

en: I have read and acknowledge the print release terms
he_IL: קראתי ואני מאשר את תנאי ההפצה להדפסה

en: I'm done
he_IL: סיימתי

en: Ialoveni
he_IL: יאלובני

en: Iași
he_IL: ששט

en: Ibanda
he_IL: איבנדה

en: Ibaraki
he_IL: איבראקי

en: Ica
he_IL: איקה

en: Iceland
he_IL: איסלנד

en: Icelandic krona
he_IL: קרונה איסלנדית

en: Idaho
he_IL: איידהו

en: If a price is left blank, the product will not be made available for this price level
he_IL: אם מחיר נותר ריק, המוצר לא יהיה זמין עבור רמת מחיר זו

en: If customer does not have address entered yet, what location is used to determine the default location
he_IL: אם הלקוח עדיין לא הזין כתובת, באיזה מיקום נעשה שימוש כדי לקבוע את מיקום ברירת המחדל

en: If multiple flat rate options are available, only show this one if it is the highest priced
he_IL: אם זמינות מספר אפשרויות תעריף אחיד, הצג את זו רק אם היא במחיר הגבוה ביותר

en: If you have changed thumbnail size, digital download size or watermark settings, you need to regenerate images.
he_IL: אם שינית את גודל התמונות הממוזערות, גודל ההורדה הדיגיטלית או הגדרות סימן מים, עליך ליצור מחדש תמונות.

en: Ifugao
he_IL: איפוגאו

en: Iganga
he_IL: איגנגה

en: Ilaam (ایلام)
he_IL: אילם (ایلام)

en: Illinois
he_IL: אילינוי

en: Illizi
he_IL: אילייזי

en: Ilocos Sur
he_IL: מיכל מזור

en: Iloilo
he_IL: אילואילו

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image %s added to favorites
he_IL: תמונה %s נוספה למועדפים

en: Image %s removed from favorites
he_IL: תמונה %s הוסרה מהמועדפים

en: Image Comment (Admin)
he_IL: תגובה לתמונה (מנהל מערכת)

en: Image Data
he_IL: נתוני תמונה

en: Image File List
he_IL: רשימת קבצי תמונה

en: Image Options
he_IL: אפשרויות תמונה

en: Image Order
he_IL: סדר תמונה

en: Image Quality
he_IL: איכות תמונה

en: Image Sharing
he_IL: שיתוף תמונה

en: Image Theft Prevention
he_IL: מניעת גניבת תמונה

en: Image Upload Date (New to Old)
he_IL: תאריך העלאת תמונה (חדש לישן)

en: Image Upload Date (Old to New)
he_IL: תאריך העלאת תמונה (ישן לחדש)

en: Image Views
he_IL: תצוגות תמונה

en: Image added to favorites
he_IL: תמונה נוספה למועדפים

en: Image did not fully upload because it is too large for your server to handle. Thumbnails and watermarks may not have been applied. Recommend increasing available memory.
he_IL: התמונה לא הועלתה במלואה כי היא גדולה מדי עבור השרת שלך. ייתכן שלא הוחלו תמונות ממוזערות וסימני מים. ממליץ להגדיל את הזיכרון הזמין.

en: Images
he_IL: תמונות

en: Images Layout
he_IL: פריסת תמונות

en: Images in your cart have been removed because they are no longer available
he_IL: התמונות בעגלה שלך הוסרו כי הן אינן זמינות יותר

en: Images in your favorites have been removed because they are no longer available
he_IL: התמונות המועדפות שלך הוסרו כי הן אינן זמינות יותר

en: Imbabura
he_IL: אימבבורה

en: Imo
he_IL: אימו

en: Imperia
he_IL: אימפריה

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Include a print release file in every digital download, a PDF file is recommended
he_IL: כלול קובץ פרסום להדפסה בכל הורדה דיגיטלית, מומלץ קובץ PDF

en: Include large image size in download
he_IL: כלול גודל תמונה גדול בהורדה

en: Include sub galleries
he_IL: כלול גלריות משנה

en: Included in footer of every email
he_IL: כלול בכותרת התחתונה של כל אימייל

en: Included in this package:
he_IL: כלול בחבילה זו:

en: Increase quantity
he_IL: הגדלת  הכמות

en: India
he_IL: הודו

en: Indian Rupee
he_IL: רופי הודי

en: Indiana
he_IL: אינדיאנה

en: Indonesia
he_IL: אינדונזיה

en: Indonesia Rupiah
he_IL: אינדונזיה רופיה

en: Inner Mongolia / 內蒙古
he_IL: מונגוליה הפנימית / 內蒙古

en: Insert into gallery
he_IL: הוסף לגלריה

en: Installment
he_IL: פֶּרֶק

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Instructions included on order receipt page and email with how to complete payment
he_IL: הוראות כלולות בדף קבלת ההזמנה ובמייל כיצד להשלים את התשלום

en: Integrations
he_IL: אינטגרציות

en: Invalid MailChimp API key supplied.
he_IL: סופק מפתח API לא חוקי של MailChimp.

en: Invalid checkout section
he_IL: סעיף קופה לא חוקי

en: Invalid comment submission - comments not allowed
he_IL: הגשת תגובה לא חוקית - הערות אסורות

en: Invalid comment submission - failed security check
he_IL: הגשת תגובה לא חוקית - בדיקת אבטחה נכשלה

en: Invalid comment submission - invalid email address
he_IL: הגשת תגובה לא חוקית - כתובת אימייל לא חוקית

en: Invalid comment submission - no image ID or content
he_IL: הגשת תגובה לא חוקית - ללא מזהה תמונה או תוכן

en: Invalid comment submission - no image found
he_IL: הגשת תגובה לא חוקית - לא נמצאה תמונה

en: Invalid comment submission - unknown reason
he_IL: הגשת תגובה לא חוקית - סיבה לא ידועה

en: Invalid email
he_IL: דוא"ל לא חוקי

en: Invalid email address
he_IL: כתובת אימייל לא תקינה

en: Invalid email address provided for
he_IL: כתובת אימייל לא חוקית סופקה

en: Invalid email or password, please try again
he_IL: אימייל או סיסמה לא חוקיים, אנא נסה שוב

en: Invalid file type
he_IL: סוג קובץ לא תקף

en: Invalid file upload
he_IL: העלאת קובץ לא חוקית

en: Invalid gallery
he_IL: גלריה לא חוקית

en: Invalid gallery password submission
he_IL: שליחת סיסמה לא חוקית לגלריה

en: Invalid gallery password submission for
he_IL: שליחת סיסמת גלריה לא חוקית עבור

en: Invalid gallery password submission: gallery not found
he_IL: שליחת סיסמה לא חוקית לגלריה: הגלריה לא נמצאה

en: Invalid license
he_IL: רישיון שגוי

en: Invalid license key
he_IL: מפתח רישיון לא חוקי

en: Invalid login attempt
he_IL: ניסיון כניסה לא חוקי

en: Invalid order ID
he_IL: מספר זיהוי הזמנה לא חוקי

en: Invalid passcode
he_IL: קוד סיסמה לא חוקי

en: Invalid password reset attempt
he_IL: ניסיון לאיפוס סיסמה לא חוקי

en: Invalid payment
he_IL: תשלום לא חוקי

en: Invalid request
he_IL: בקשה שגויה

en: Invalid reset password URL
he_IL: כתובת אתר לא חוקית של סיסמה לאיפוס

en: Invalid signup attempt
he_IL: ניסיון הרשמה לא חוקי

en: Invalid submission
he_IL: הגשה לא חוקית

en: Invalid tool
he_IL: כלי לא חוקי

en: Invalid user
he_IL: משתמש לא חוקי

en: Invite User to Register
he_IL: הזמן משתמש להירשם

en: Invite to Gallery
he_IL: הזמנה לגלריה

en: Invite user to gallery
he_IL: הזמן משתמש לגלריה

en: Invite user to register
he_IL: הזמן משתמש להירשם

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Invoice #%s
he_IL: חשבונית מס'%s

en: Invoice for %s
he_IL: חשבונית עבור %s

en: Invoices
he_IL: חשבוניות

en: Ionian Islands
he_IL: האיים היוניים

en: Iowa
he_IL: איווה

en: Iran
he_IL: איראן

en: Iraq
he_IL: עיראק

en: Iringa
he_IL: אירינגה

en: Isabela
he_IL: איזבלה

en: Isernia
he_IL: איסרניה

en: Isfahan (اصفهان)
he_IL: אספהאן (اصفهان)

en: Ishikawa
he_IL: אישיקאווה

en: Isingiro
he_IL: איסינגירו

en: Isiolo
he_IL: איסיולו

en: Islamabad Capital Territory
he_IL: איסלמבד היא עיר הבירה של... asia. kgm

en: Isle of Man
he_IL: איי מאן

en: Isparta
he_IL: אספרטה

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Israeli Shekel
he_IL: שקל ישראלי

en: Italy
he_IL: איטליה

en: Itapúa
he_IL: איטפואה

en: Item Price
he_IL: מחיר פריט

en: Item Total
he_IL: סה"כ פריטים

en: Item not added to cart
he_IL: הפריט לא נוסף לעגלה

en: Item not filled
he_IL: פריט לא מולא

en: Item removed from cart
he_IL: הפריט הוסר מהסל

en: Items
he_IL: פריטים

en: Ivory Coast
he_IL: חוף השנהב

en: Iwate
he_IL: איווטה

en: Izabal
he_IL: איזאבאל

en: Iğdır
he_IL: אידיר

en: Jalapa
he_IL: אלאפה

en: Jalisco
he_IL: חליסקו

en: Jamaica
he_IL: ג'מייקה

en: Jamalpur
he_IL: ג'מלפור

en: Jambi
he_IL: ג'מבי

en: Jammu and Kashmir
he_IL: ג'אמו וקשמיר

en: Janakpur
he_IL: ג'אנקפור

en: Japan
he_IL: יפן

en: Japanese Yen
he_IL: יין יפני

en: Jarvis Island
he_IL: האי ג'רוויס

en: Jawa Barat
he_IL: ג'אווה באראט

en: Jawa Tengah
he_IL: ג'אווה טנגה

en: Jawa Timur
he_IL: ג'אווה טימור

en: Jaén
he_IL: חאאן

en: Jersey
he_IL: ג'רזי

en: Jhalokati
he_IL: ג'לוקאטי

en: Jharkhand
he_IL: ג'הארקהאנד

en: Jhenaidah
he_IL: ג'הניידה

en: Jiangsu / 江苏
he_IL: ג'יאנגסו / 江苏

en: Jigawa
he_IL: קגאווה

en: Jijel
he_IL: ג'יג'ל

en: Jilin / 吉林
he_IL: ג'ילין / 吉林

en: Jinja
he_IL: ג'ינג'ה

en: Jinotega
he_IL: חינוטגה

en: Johnston Atoll
he_IL: ג'ונסטון אטול

en: Jordan
he_IL: ירדן

en: Joypurhat
he_IL: ג'איפורהאט

en: Jujuy
he_IL: חוחוי

en: Junín
he_IL: ג'ונין

en: Jura
he_IL: ג'ורה

en: Justified
he_IL: מוצדק

en: Jutiapa
he_IL: ג'ותיאפה

en: Jász-Nagykun-Szolnok
he_IL: יאס-נאג'קון-סולנוק

en: Kabale
he_IL: קבאלה

en: Kabarole
he_IL: קברולה

en: Kaberamaido
he_IL: קבראמאידו

en: Kaduna
he_IL: קדונה

en: Kaffrine
he_IL: כפרין

en: Kafr el-Sheikh
he_IL: כפר אל-שייח

en: Kagadi
he_IL: קגאדי

en: Kagawa
he_IL: קגאווה

en: Kagera
he_IL: קגרה

en: Kagoshima
he_IL: קאגושימה

en: Kahramanmaraş
he_IL: קהרמנמאראש

en: Kajiado
he_IL: קאג'יאדו

en: Kakumiro
he_IL: קאקומירו

en: Kalangala
he_IL: קלנגלה

en: Kalasin
he_IL: קאלאסין

en: Kalimantan Barat
he_IL: קלימנטן בארט

en: Kalimantan Selatan
he_IL: קלימנטאן סלטאן

en: Kalimantan Tengah
he_IL: קלימנטן טנגה

en: Kalimantan Timur
he_IL: קלימנטן טימור

en: Kalimantan Utara
he_IL: קלימנטן אוטרה

en: Kalinga
he_IL: קאלינגה

en: Kaliro
he_IL: קאלירו

en: Kalungu
he_IL: קלונגו

en: Kampala
he_IL: קמפלה

en: Kamphaeng Phet
he_IL: קאמפנג פאט

en: Kamuli
he_IL: קאמולי

en: Kamwenge
he_IL: קמוונגה

en: Kanagawa
he_IL: קאנאגאווה

en: Kanchanaburi
he_IL: קנצ'אנבורי

en: Kano
he_IL: קיינו

en: Kansas
he_IL: קנזס

en: Kanungu
he_IL: קאנונגו

en: Kapchorwa
he_IL: קצ'ורווה

en: Kapelebyong
he_IL: קפלביונג

en: Karabük
he_IL: קרבוק

en: Karaman
he_IL: קרמאן

en: Karas
he_IL: קאראס

en: Kardzhali
he_IL: קרדז'אלי

en: Karnali
he_IL: קרנלי

en: Karnataka
he_IL: קרנטקה

en: Kars
he_IL: קארס

en: Kasanda
he_IL: קסנדה

en: Kasese
he_IL: קאסה

en: Kastamonu
he_IL: קסטמונו

en: Katakwi
he_IL: קטקווי

en: Katavi
he_IL: קטבי

en: Katsina
he_IL: קאטסינה

en: Kavango East
he_IL: קוונגו מזרח

en: Kavango West
he_IL: קוואנגו ווסט

en: Kayseri
he_IL: קייסרי

en: Kayunga
he_IL: קיונגה

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Kebbi
he_IL: קשבי

en: Kedah
he_IL: קדה

en: Kelantan
he_IL: קלנטאן

en: Kentucky
he_IL: קנטאקי

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kenyan Shilling
he_IL: שילינג קנייאתי

en: Kepulauan Riau
he_IL: קפולאון קיאו

en: Kerala
he_IL: קראלה

en: Kericho
he_IL: קריצ'ו

en: Kerman (کرمان)
he_IL: כרמאן (کرمان)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
he_IL: כרמאנשאה (کرمانشاه)

en: Keywords
he_IL: מילות מפתח

en: Khagrachhari
he_IL: ח'גרהארי

en: Khammouane
he_IL: חממואן

en: Kharkivshchyna
he_IL: חרקובשצ'ינה

en: Khenchela
he_IL: חנצ'לה

en: Khersonshchyna
he_IL: חרסונשצ'ינה

en: Khmelnychchyna
he_IL: חמלניצ'צ'ינה

en: Khomas
he_IL: חומאס

en: Khon Kaen
he_IL: קון קאן

en: Khulna
he_IL: קהולנה

en: Khyber Pakhtunkhwa
he_IL: חיבר פאחטונקווה

en: Kiambu
he_IL: קיאמבו

en: Kibaale
he_IL: קיבעאלה

en: Kiboga
he_IL: קיבוגה

en: Kibuku
he_IL: קיבוקו

en: Kigoma
he_IL: קיגומה

en: Kikuube
he_IL: קיקוובה

en: Kildare
he_IL: פארהbrazil. kgm

en: Kilifi
he_IL: קיליפי

en: Kilimanjaro
he_IL: קילימנג'רו

en: Kilis
he_IL: קיליס

en: Kilkenny
he_IL: קניהafrica. kgm

en: Kingman Reef
he_IL: קינגמן ריף

en: Kingston
he_IL: קינגסטון

en: Kiribati
he_IL: קיריבאטי

en: Kirinyaga
he_IL: קיריניאגה

en: Kiryandongo
he_IL: קיראנדונגו

en: Kishoreganj
he_IL: קיוראגאנג'י

en: Kisii
he_IL: קיסי

en: Kisoro
he_IL: קיסורו

en: Kisumu
he_IL: קיסומו

en: Kitgum
he_IL: קיטגום

en: Kitui
he_IL: קיטואי

en: Koboko
he_IL: קובוקו

en: Kocaeli
he_IL: קוג'אלי

en: Kochi
he_IL: קוצ'י

en: Kogi
he_IL: קוגי

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
he_IL: כהגילויה ובויראחמד (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Kolda
he_IL: קולדה

en: Kole
he_IL: קולה

en: Komárom-Esztergom
he_IL: קומארום-אסטרגום

en: Konya
he_IL: קוניה

en: Korçë
he_IL: קורצ'ה

en: Koshi
he_IL: קושי

en: Kotido
he_IL: קוטידו

en: Kouffo
he_IL: קופפו

en: Kowloon
he_IL: קאולון

en: Krabi
he_IL: קראבי

en: Kuala Lumpur
he_IL: קואלה לומפור

en: Kuando Kubango
he_IL: קואנדו קובנגו

en: Kukës
he_IL: קוקס

en: Kumamoto
he_IL: קומהמוטו

en: Kumi
he_IL: קומי

en: Kunene
he_IL: קונין

en: Kurdistan / کردستان)
he_IL: קורדיסטן / کردستان)

en: Kurigram
he_IL: קוריגראם

en: Kushtia
he_IL: קושטיה

en: Kuwait
he_IL: כווית

en: KwaZulu-Natal
he_IL: קוואזולו נטאל

en: Kwale
he_IL: קוואלה

en: Kwania
he_IL: קווניה

en: Kwanza-Norte
he_IL: קוונסה-נורטה

en: Kwanza-Sul
he_IL: קוונסה-סול

en: Kwara
he_IL: קווארה

en: Kween
he_IL: קוין

en: Kyankwanzi
he_IL: קיאנקוואנזי

en: Kyegegwa
he_IL: קייגווה

en: Kyiv
he_IL: קייב

en: Kyivshchyna
he_IL: קייבשצ'ינה

en: Kyotera
he_IL: קיוטרה

en: Kyoto
he_IL: קיוטו

en: Kyrgyzstan
he_IL: קירגיזסטן

en: Kyustendil
he_IL: קיוסטנדיל

en: Kédougou
he_IL: קדוגו

en: Kütahya
he_IL: קוטאהיה

en: Kırklareli
he_IL: קירקאלואלי

en: Kırıkkale
he_IL: קיריקאלה

en: Kırşehir
he_IL: קירשהיר

en: L'Aquila
he_IL: ל'אקווילה

en: La Altagracia
he_IL: לה אלטגראסיה

en: La Araucanía
he_IL: לה ארקאנניה

en: La Guaira (Vargas)
he_IL: לה גוואירה (ורגס)

en: La Guajira
he_IL: לה גואירה

en: La Libertad
he_IL: לה ליברטד

en: La Pampa
he_IL: לה פמנה

en: La Paz
he_IL: לה פאס

en: La Rioja
he_IL: לה ריוחה

en: La Romana
he_IL: לה רומנה

en: La Spezia
he_IL: לה ספציה

en: La Union
he_IL: לה יוניון

en: La Unión
he_IL: לה יוניון

en: La Vega
he_IL: לה וגה

en: Label
he_IL: תווית

en: Labuan
he_IL: לאבלה

en: Ladakh
he_IL: לדאק

en: Laghouat
he_IL: לאחואט

en: Lagos
he_IL: לאגוס

en: Laguna
he_IL: לגונה

en: Laikipia
he_IL: לאיקיפה

en: Lakshadeep
he_IL: לקשדיפ

en: Lakshmipur
he_IL: לקשמיפור

en: Lalmonirhat
he_IL: לאלמונירהאט

en: Lambayeque
he_IL: לאמבאייק

en: Lampang
he_IL: למפונג

en: Lamphun
he_IL: לאמפון

en: Lampung
he_IL: למפונג

en: Lamu
he_IL: לאמו

en: Lamwo
he_IL: לאמו

en: Lanao del Norte
he_IL: לאנטיאו דל נורטה

en: Lanao del Sur
he_IL: לאנו דל סור

en: Lao Kip
he_IL: לאו קיפ

en: Laois
he_IL: לאוסeurope. kgm

en: Laos
he_IL: לאוס

en: Lara
he_IL: לארה

en: Large Size
he_IL: מידה גדולה

en: Las Palmas
he_IL: לאס פאלמס

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last month sales
he_IL: מכירות בחודש שעבר

en: Latest Activity
he_IL: פעילות אחרונה

en: Latina
he_IL: לטינה

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Learn how to increase the WordPress memory limit
he_IL: למד כיצד להגדיל את מגבלת הזיכרון של וורדפרס

en: Learn more
he_IL: הצג עוד

en: Leave blank for full resolution
he_IL: השאר ריק לרזולוציה מלאה

en: Leave blank to use default order numbering, otherwise set the next order number to be used
he_IL: השאר ריק כדי להשתמש במספור ההזמנה המוגדר כברירת מחדל, אחרת הגדר את מספר ההזמנה הבא לשימוש

en: Leave empty to keep current password
he_IL: השאר ריק כדי לשמור את הסיסמה הנוכחית

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Lecce
he_IL: לצ'ה

en: Lecco
he_IL: לקו

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left space
he_IL: השאיר מקום

en: Leitrim
he_IL: לייטרים

en: Lempira
he_IL: למפירה

en: Leova
he_IL: ליאוה

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Leyte
he_IL: לייטה

en: Lezhë
he_IL: לז'ה

en: León
he_IL: לאון

en: Liaoning / 辽宁
he_IL: ליאונינג / 辽宁

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
he_IL: ליברטאדור גנרל ברנרדו או'היגינס

en: Libya
he_IL: לוב

en: License for %s could not be deactivated, please <a href="%s" target="_blank">contact support</a>
he_IL: לא ניתן היה לבטל את הרישיון עבור %s, אנא <a href="%s" target="_blank">צור קשר עם התמיכה</a>

en: License for %s failed to be activated: %s
he_IL: הפעלת הרישיון עבור %s נכשלה: %s

en: License for %s failed to be updated: %s
he_IL: עדכון הרישיון עבור %s נכשל: %s

en: License for %s has been activated
he_IL: הרישיון עבור %s הופעל

en: License for %s has been deactivated
he_IL: הרישיון עבור %s הושבת

en: License for %s has been updated
he_IL: הרישיון עבור %s עודכן

en: Licenses
he_IL: רישיונות

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Lifetime sales
he_IL: מכירות לכל החיים

en: Light Blue API key has not been set
he_IL: מפתח API כחול בהיר לא הוגדר

en: Lightbox
he_IL: חלון נפתח (Lightbox)

en: Lima
he_IL: לימה

en: Limerick
he_IL: לימריק

en: Limits
he_IL: גבולות

en: Limpopo
he_IL: לימפופו

en: Limón
he_IL: לימון

en: Lindi
he_IL: לינדי

en: Lira
he_IL: לִירָה

en: List
he_IL: רשימה

en: Lithuania
he_IL: ליטואניה

en: Littoral
he_IL: חוֹף הַיָם

en: Live
he_IL: חי

en: Live Client ID
he_IL: ‫Live Client ID

en: Live Login ID
he_IL: מזהה כניסה חי

en: Live Public Key
he_IL: מפתח ציבורי חי

en: Live Secret
he_IL: ‫Live Secret

en: Live Secret Key
he_IL: מפתח סודי Live

en: Live Transaction Key
he_IL: מפתח עסקה חי

en: Livorno
he_IL: ליבורנו

en: Load %s more images
he_IL: טען עוד %s תמונות

en: Load more
he_IL: טען עוד

en: Load more button
he_IL: כפתור טעון עוד

en: Loading
he_IL: טוען

en: Local Delivery
he_IL: משלוח מקומי

en: Location (Production)
he_IL: מיקום (הפקה)

en: Locations refreshed from Square
he_IL: מיקומים רעננים מכיכר

en: Loei
he_IL: לואי

en: Lofa
he_IL: לופה

en: Log
he_IL: יומן

en: Log file has been cleared
he_IL: קובץ היומן נמחק

en: Logged in
he_IL: מחובר

en: Logged out
he_IL: התנתק

en: Login
he_IL: התחבר

en: Login to your <a href="%s" target="_blank">MailChimp account</a> to get your API key
he_IL: היכנס <a href="%s" target="_blank">לחשבון MailChimp</a> שלך כדי לקבל את מפתח ה-API שלך

en: Login to your Campaign Monitor account to get your API key
he_IL: היכנס לחשבון Campaign Monitor שלך כדי לקבל את מפתח ה-API שלך

en: Login to your Campaign Monitor account to get your client ID
he_IL: היכנס לחשבון Campaign Monitor שלך כדי לקבל את מזהה הלקוח שלך

en: Login to your Lightblue account to get your API key
he_IL: היכנס לחשבון Lightblue שלך כדי לקבל את מפתח ה-API שלך

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Logo to use in header of email
he_IL: לוגו לשימוש בכותרת הדוא"ל

en: Logout
he_IL: התנתק

en: Loja
he_IL: לוג'ה

en: Longford
he_IL: קונקורדeurope. kgm

en: Lopburi
he_IL: לופבורי

en: Loreto
he_IL: ורטו

en: Los Lagos
he_IL: לוס לאגוס

en: Los Ríos
he_IL: לוס רואוס

en: Los Santos
he_IL: לוס סנטוס

en: Lost password?
he_IL: שכחת סיסמה?

en: Louga
he_IL: לוגה

en: Louisiana
he_IL: לואיזיאנה

en: Louth
he_IL: לסותוafrica. kgm

en: Lovech
he_IL: לובץ'

en: Lower Saxony
he_IL: סקסוניה התחתונה

en: Luanda
he_IL: לואנדה

en: Luang Namtha
he_IL: לואנג נמטה

en: Luang Prabang
he_IL: לואנג פראבנג

en: Luapula
he_IL: לואפולה

en: Lugo
he_IL: לוגו

en: Luhanshchyna
he_IL: לוהנשצ'ינה

en: Lumbini
he_IL: לומביני

en: Lunda-Norte
he_IL: לונדה-נורטה

en: Lunda-Sul
he_IL: לונדה-סול

en: Luristan (لرستان)
he_IL: לורסתאן (لرستان)

en: Lusaka
he_IL: לוסקה

en: Luuka
he_IL: לווקה

en: Luwero
he_IL: לוורו

en: Luxembourg
he_IL: לוקסמבורג

en: Luxor
he_IL: לוקסור

en: Luzern
he_IL: לוצרן

en: Lvivshchyna
he_IL: לבבשצ'ינה

en: Lwengo
he_IL: לוונגו

en: Lyantonde
he_IL: ליאנטונדה

en: Macao / 澳门
he_IL: מקאו / 澳门

en: Macao S.A.R., China
he_IL: מקאו, אזור מנהלי מיוחד, סין

en: Macedonia
he_IL: מקדוניה

en: Machakos
he_IL: מאצ'קוס

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Madaripur
he_IL: מדריפור

en: Madhya Pradesh
he_IL: פרדש

en: Madre de Dios
he_IL: מדרה דה דיוס

en: Madrid
he_IL: מדריד

en: Madriz
he_IL: מדריז

en: Mae Hong Son
he_IL: מה הוג סון

en: Magallanes
he_IL: מגאלנס

en: Magdalena
he_IL: מגדלנה

en: Maha Sarakham
he_IL: מהא סראקהם

en: Mahakali
he_IL: מהקלי

en: Maharashtra
he_IL: מהרשטרה

en: MailChimp
he_IL: מייל צ'ימפ

en: MailChimp lists have been retrieved
he_IL: רשימות MailChimp אוחזרו

en: Main Background
he_IL: רקע הראשי

en: Main Galleries Page
he_IL: עמוד גלריות ראשי

en: Main Links
he_IL: קישורים ראשיים

en: Main Text
he_IL: טקסט ראשי

en: Maine
he_IL: מיין

en: Make free shipping available for the order. You must have a Free Shipping Method active with the option to be enabled via discount code.
he_IL: הפוך משלוח חינם לזמין עבור ההזמנה. אתה חייב להיות פעיל בשיטת משלוח חינם עם אפשרות להפעלה באמצעות קוד הנחה.

en: Make name optional when signing up
he_IL: הפוך את השם לאופציונלי בעת ההרשמה

en: Make password optional when signing up (otherwise password will automatically be created for them)
he_IL: הפוך את הסיסמה לאופציונלית בעת ההרשמה (אחרת תיווצר עבורם סיסמה אוטומטית)

en: Making changes to your image sizes does not immediately affect your galleries and you will need to regenerate all images. <a href="%s" target="_blank">Please see this help article</a>
he_IL: ביצוע שינויים בגדלי התמונות שלך לא משפיע באופן מיידי על הגלריות שלך ותצטרך לשחזר את כל התמונות. <a href="%s" target="_blank">אנא עיין במאמר עזרה זה</a>

en: Makueni
he_IL: מאקואני

en: Malacca (Melaka)
he_IL: מלאקה (מלקה)

en: Malanje
he_IL: מלאנז'ה

en: Malatya
he_IL: מלטיה

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Malaysian Ringgits
he_IL: מלזיה

en: Maldives
he_IL: האיים המלדיביים

en: Maldonado
he_IL: מלדונדו

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Malta
he_IL: מלטה

en: Maluku
he_IL: אלוקו

en: Maluku Utara
he_IL: צפון מלוקו

en: Manabí
he_IL: מנאבי

en: Manafwa
he_IL: מנאפווה

en: Manage comments on this image
he_IL: נהל הערות על תמונה זו

en: Manage more price levels to offer different pricing in across galleries for the same product
he_IL: נהל יותר רמות מחירים כדי להציע תמחור שונה בגלריות עבור אותו מוצר

en: Managua
he_IL: מנגואה

en: Manawatu-Wanganui
he_IL: מאנאטו-ונגנאוי

en: Manchester
he_IL: מנצ'סטר

en: Mandera
he_IL: מנדרה

en: Manica
he_IL: מאניקה

en: Manikganj
he_IL: מניקגאנג'

en: Manipur
he_IL: מאניפור

en: Manisa
he_IL: מניסה

en: Manitoba
he_IL: מניטובה

en: Mantova
he_IL: מנטובה

en: Manyara
he_IL: מניארה

en: Maputo
he_IL: מאפוטו

en: Maputo Province
he_IL: מחוז מאפוטו

en: Mara
he_IL: מארה

en: Maracha
he_IL: מראצ'ה

en: Maramureș
he_IL: מרמורש

en: Mardin
he_IL: מרדין

en: Margibi
he_IL: מרגיבי

en: Margin from edge
he_IL: שוליים מהקצה

en: Marinduque
he_IL: מרינדוק

en: Markazi (مرکزی)
he_IL: מַרְכַּ‏זי (مرکزی)

en: Marlborough
he_IL: מרלבורו

en: Marsabit
he_IL: מרסאביט

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשאל

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Maryland
he_IL: מרילנד

en: María Trinidad Sánchez
he_IL: מריה טרינידד סאנצ'ס

en: Masaka
he_IL: מסקה

en: Masaya
he_IL: מסאיה

en: Masbate
he_IL: מסחה

en: Mascara
he_IL: מַסקָרָה

en: Masindi
he_IL: מסנדי

en: Masonry
he_IL: בנייה

en: Massa-Carrara
he_IL: מאסה-קררה

en: Massachusetts
he_IL: מסצ'וסטס

en: Matagalpa
he_IL: מטגלפה

en: Matam
he_IL: מתאם

en: Matera
he_IL: מטרה

en: Mato Grosso
he_IL: מאטו גרוסו

en: Mato Grosso do Sul
he_IL: מאטו גרוסו דו סול

en: Matrouh
he_IL: מצובה

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Max Quantity
he_IL: הכמות המקסימלית

en: Max Size
he_IL: גודל מרבי

en: Max free downloads
he_IL: מקסימום הורדות בחינם

en: Max number of free downloads allowed between all galleries
he_IL: המספר המרבי של הורדות חינם המותרות בין כל הגלריות

en: Max uses per person
he_IL: מקסימום שימושים לאדם

en: Maximum Order Amount
he_IL: כמות הזמנה מקסימלית

en: Mayo
he_IL: מאיו

en: Mayotte
he_IL: מיוט

en: Mazandaran (مازندران)
he_IL: מאזנדראן (مازندران)

en: Mbale
he_IL: מבאלה

en: Mbarara
he_IL: מבארה

en: Mbeya
he_IL: מביה

en: Meath
he_IL: אירלנד

en: Mechi
he_IL: מכי

en: Mecklenburg-Vorpommern
he_IL: קלנבורג-וורפומרן

en: Meghalaya
he_IL: מגהלאיה

en: Meherpur
he_IL: מהרפור

en: Melilla
he_IL: לייה

en: Mendoza
he_IL: מנדוזה

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu Background
he_IL: רקע תפריט

en: Menu Links
he_IL: קישורי תפריט

en: Merchant ID
he_IL: מספר סוחר

en: Merchant Key
he_IL: מפתח סוחר

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message failed to send
he_IL: שליחת ההודעה נכשלה

en: Message sent successfully
he_IL: הודעה נשלחה בהצלחה

en: Messaging
he_IL: הודעות

en: Messina
he_IL: סינה

en: Meta
he_IL: מטא

en: Meta Box
he_IL: תיבת ניתוח על

en: Metadata
he_IL: מטא-דאטה

en: Metro Manila
he_IL: מטרו מנילה

en: Mexican Peso
he_IL: פזו מקסיקני

en: Mexico
he_IL: מקסיקו

en: Michigan
he_IL: מישיגן

en: Michoacán
he_IL: מיצ׳ואקאן

en: Micronesia
he_IL: מיקרונזיה

en: Midway Atoll
he_IL: אטול אמצע הדרך

en: Mie
he_IL: מייה

en: Migori
he_IL: מיגורי

en: Mila
he_IL: מילה

en: Milano
he_IL: מילאנו

en: Min Qty
he_IL: כמות מינימלית

en: Minimum Order
he_IL: מינימום הזמנה

en: Minimum Order Amount
he_IL: סכום הזמנה מינימלי

en: Minimum amount a customer must have in cart before they can checkout
he_IL: כמות מינימלית שלקוח חייב להחזיק בעגלה לפני שהוא יכול לבצע את התשלום

en: Minimum purchase amount
he_IL: סכום רכישה מינימלי

en: Minnesota
he_IL: מינסוטה

en: Minya
he_IL: מינייה

en: Miranda
he_IL: מירנדה

en: Misamis Occidental
he_IL: מיסמיס אוקסידנטאל

en: Misamis Oriental
he_IL: מיסאמיס מזרחי

en: Miscellaneous Elements
he_IL: אלמנטים שונים

en: Misiones
he_IL: יסיונס

en: Missing required password reset fields
he_IL: חסרים שדות נדרשים לאיפוס סיסמה

en: Mississippi
he_IL: מיסיסיפי

en: Missouri
he_IL: מיזורי

en: Mitooma
he_IL: מיטומה

en: Mityana
he_IL: מיטיאנה

en: Miyagi
he_IL: מיאגי

en: Miyazaki
he_IL: מיאזאקי

en: Mizoram
he_IL: מיזורם

en: Mode
he_IL: מצב

en: Modena
he_IL: מודנה

en: Moldova
he_IL: מולדובה

en: Mombasa
he_IL: מומבסה

en: Monaco
he_IL: מונקו

en: Monagas
he_IL: מונאגס

en: Monaghan
he_IL: מנגואהncamerica. kgm

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Mono
he_IL: חד־ערוצי (מונו)

en: Monseñor Nouel
he_IL: מונסניור נואל

en: Montana
he_IL: מונטנה

en: Monte Cristi
he_IL: מונטה כריסטי

en: Monte Plata
he_IL: מונטה פלאטה

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Montevideo
he_IL: מונטווידאו

en: Month
he_IL: חודש

en: Month(s)
he_IL: חודש/ים

en: Montserrado
he_IL: מונסראדו

en: Montserrat
he_IL: מונטסראט

en: Monufia
he_IL: מונומפיע

en: Monza e della Brianza
he_IL: מונצה אה דלה בריאנצה

en: Moquegua
he_IL: מוקואגואה

en: Morazán
he_IL: מורזאן

en: Morelos
he_IL: מורלוס

en: Morocco
he_IL: מרוקו

en: Morogoro
he_IL: מורוגורו

en: Morona-Santiago
he_IL: מורונה-סנטיאגו

en: Moroto
he_IL: מורוטו

en: Mostaganem
he_IL: מוסטגנם

en: Moulvibazar
he_IL: מולביבזאר

en: Mountain Province
he_IL: מחוז הררי

en: Move to Trash
he_IL: להעביר לפח

en: Moxico
he_IL: מוקסיקו

en: Moyo
he_IL: מויו

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Mpumalanga
he_IL: מפומלנגה

en: Mtwara
he_IL: מטווארה

en: Muchinga
he_IL: מוצ'ינגה

en: Mukdahan
he_IL: וקדאהאן

en: Mukono
he_IL: מוקונו

en: Multi-Image
he_IL: ריבוי תמונה

en: Multi-image
he_IL: ריבוי תמונה

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
he_IL: לימה, אזור מטרופוליני

en: Municipality
he_IL: עירייה

en: Municipality / District
he_IL: עירייה / מחוז

en: Munshiganj
he_IL: מונשיגאנג'

en: Murang’a
he_IL: מוראנגה

en: Murcia
he_IL: מורסיה

en: Must acknowledge print release
he_IL: חייב לאשר שחרור מודפס

en: Must be a PNG image, ideally with transparency
he_IL: חייבת להיות תמונת PNG, באופן אידיאלי עם שקיפות

en: Muş
he_IL: מואש

en: Mwanza
he_IL: מוואנזה

en: My WordPress Theme
he_IL: ערכת וורדפרס שלי

en: My business location
he_IL: מיקום העסק שלי

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Mymensingh
he_IL: מימנסינג

en: Málaga
he_IL: מלאגה

en: Médéa
he_IL: מיידיה

en: Mérida
he_IL: מרידה

en: M’Sila
he_IL: מ'סילה

en: Naama
he_IL: מנמה

en: Nabilatuk
he_IL: נבילאטוק

en: Nagaland
he_IL: נאגלנד

en: Nagano
he_IL: נאגאנו

en: Nagasaki
he_IL: נגסאקי

en: Nairobi County
he_IL: מחוז ניירובי

en: Nakaseke
he_IL: נקאסקה

en: Nakasongola
he_IL: נקאסונגולה

en: Nakhon Nayok
he_IL: נחון נבוק

en: Nakhon Pathom
he_IL: נאקון פאתום

en: Nakhon Phanom
he_IL: נחון פאנום

en: Nakhon Ratchasima
he_IL: נאקון ראטצ'אסימה

en: Nakhon Sawan
he_IL: נחון סאוואן

en: Nakhon Si Thammarat
he_IL: נחון סי טמארט

en: Nakuru
he_IL: נאקורו

en: Namayingo
he_IL: נאמאיינגו

en: Name
he_IL: שם

en: Name Optional for Signup
he_IL: שם אופציונלי להרשמה

en: Name displayed on the checkout page to the customer
he_IL: השם המוצג בעמוד התשלום ללקוח

en: Namibe
he_IL: נמיבה

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Nampula
he_IL: נמפולה

en: Namutumba
he_IL: נאמוטומבה

en: Nan
he_IL: נאן

en: Nandi
he_IL: ננדי

en: Naogaon
he_IL: נאוגאון

en: Napak
he_IL: נאפאק

en: Napo
he_IL: נאפו

en: Napoli
he_IL: נאפולי

en: Nara
he_IL: נארה

en: Narail
he_IL: נראיל

en: Narathiwat
he_IL: נאראתיוואט

en: Narayanganj
he_IL: נאראיאנגנג'

en: Narayani
he_IL: נאראיאני

en: Nariño
he_IL: נאריניו

en: Narok
he_IL: נארוק

en: Narsingdi
he_IL: נרשינגדי

en: Nasarawa
he_IL: סארוואק

en: Natore
he_IL: נאנור

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: Navarra
he_IL: נווארה

en: Navassa Island
he_IL: האי נאבאסה

en: Navigation Method
he_IL: שיטת ניווט

en: Nawabganj
he_IL: ניווגאנג

en: Nayarit
he_IL: נאיאריט

en: Neamț
he_IL: נימט

en: Nebbi
he_IL: נבי

en: Nebraska
he_IL: נברסקה

en: Negeri Sembilan
he_IL: ניגרי סמבילאן

en: Negros Occidental
he_IL: נגרוס אוסידנטל

en: Negros Oriental
he_IL: נגרוס מזרחי

en: Nelson
he_IL: נלסון

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Nepali Rupee
he_IL: רופי נפאלית

en: Net amount
he_IL: סכום נטו

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: Netherlands Antilles
he_IL: האנטילים ההולנדיים

en: Netrakona
he_IL: נטראקונה

en: Neuchâtel
he_IL: נשאטל

en: Neuquén
he_IL: נויקון

en: Nevada
he_IL: נבדה

en: Nevşehir
he_IL: נבשהיר

en: New
he_IL: חדש

en: New Automated Email
he_IL: דוא"ל אוטומטי חדש

en: New Brunswick
he_IL: ניו ברנזוויק

en: New Caledonia
he_IL: קלדוניה החדשה

en: New Customers
he_IL: משתמש קיים

en: New Discount
he_IL: הנחה חדשה

en: New Email Log
he_IL: יומן דואר האלקטרוני חדש

en: New Galleries
he_IL: גלריות חדשות

en: New Gallery
he_IL: גלריה חדשה

en: New Hampshire
he_IL: ניו המפשייר

en: New Images
he_IL: תמונות חדשות

en: New Jersey
he_IL: ניו ג׳רסי

en: New Mexico
he_IL: ניו מקסיקו

en: New Order
he_IL: הזמנה חדשה

en: New Order Status
he_IL: סטטוס הזמנה חדשה

en: New Orders
he_IL: פקודות חדשות

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New Password Confirmation
he_IL: סיסמה חדשה אושרה

en: New Price Level
he_IL: רמת מחיר חדשה

en: New Product
he_IL: מוצר חדש

en: New Product Category Name
he_IL: שם קטגוריית מוצרים חדשה

en: New Product Option Name
he_IL: שם אפשרות למוצר חדש

en: New South Wales
he_IL: ניו סאות' וויילס

en: New Territories
he_IL: שטחים חדשים

en: New Valley
he_IL: העמק החדש

en: New York
he_IL: ניו יורק

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: New Zealand Dollar
he_IL: דולר ניו זילנדי

en: New images are available in your FTP folder
he_IL: תמונות חדשות זמינות בתיקיית ה-FTP שלך

en: New order: %s from %s
he_IL: הזמנה חדשה: %s מ-%s

en: New passwords do not match
he_IL: סיסמאות חדשות אינן תואמות

en: Newborn
he_IL: יָלוּד

en: Newfoundland and Labrador
he_IL: ניופאונדלנד ולברדור

en: Next
he_IL: הבא

en: Next Order Number
he_IL: מספר ההזמנה הבאה

en: Next Step
he_IL: לשלב הבא

en: Ngora
he_IL: נגורה

en: Niassa
he_IL: ניאסה

en: Nicaragua
he_IL: ניקרגואה

en: Nidwalden
he_IL: נידוולדן

en: Niger
he_IL: ניג'ר

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Nigerian Naira
he_IL: נאירה ניגרי

en: Niigata
he_IL: נייגטה

en: Nilphamari
he_IL: נילפמארי

en: Nimba
he_IL: נימבה

en: Nisporeni
he_IL: ניספורני

en: Niue
he_IL: ניואה

en: Niğde
he_IL: נידה

en: No Email Log found
he_IL: לא נמצא יומן דוא"ל

en: No Email Log found in trash
he_IL: לא נמצא יומן דוא"ל באשפה

en: No Stripe payment intent id
he_IL: מזהה כוונת תשלום ללא Stripe

en: No To recipient was selected
he_IL: לא נבחר לנמען

en: No access token
he_IL: אין קוד גישה

en: No activity
he_IL: אין פעילות

en: No added fees
he_IL: ללא עמלות נוספות

en: No automated emails found
he_IL: לא נמצאו אימיילים אוטומטיים

en: No automated emails found in trash
he_IL: לא נמצאו הודעות אימייל אוטומטיות באשפה

en: No billing address collected for this customer
he_IL: לא נאספה כתובת לחיוב עבור לקוח זה

en: No billing address collected for this order
he_IL: לא נאספה כתובת לחיוב עבור הזמנה זו

en: No custom recipients were provided
he_IL: לא סופקו נמענים מותאמים אישית

en: No customer views
he_IL: אין צפיות של לקוחות

en: No customers found
he_IL: לא נמצאו לקוחות

en: No data found
he_IL: לא נמצאו נתונים

en: No discounts found
he_IL: לא נמצאו הנחות

en: No discounts found in trash
he_IL: לא נמצאו הנחות בפח

en: No emails collected yet
he_IL: עדיין לא נאספו מיילים

en: No favorites
he_IL: אין מועדפים

en: No files were attached to this order
he_IL: לא צורפו קבצים להזמנה זו

en: No galleries found in Trash
he_IL: לא נמצאו גלריות בפח

en: No galleries found.
he_IL: לא נמצאו גלריות.

en: No gallery found with that password
he_IL: לא נמצאה גלריה עם הסיסמה הזו

en: No image ID provided
he_IL: לא סופק מזהה תמונה

en: No images in this gallery
he_IL: אין תמונות בגלריה זו

en: No lists were found in your Campaign Monitor account
he_IL: לא נמצאו רשימות בחשבון Campaign Monitor שלך

en: No lists were found in your MailChimp account. You must create a list for subscribers to be placed.
he_IL: לא נמצאו רשימות בחשבון MailChimp שלך. עליך ליצור רשימה להצבת מנויים.

en: No location by default
he_IL: אין מיקום כברירת מחדל

en: No log entries yet
he_IL: עדיין אין רשומות ביומן

en: No merchant ID in %s settings
he_IL: אין מזהה סוחר בהגדרות %s

en: No orders
he_IL: אין פקודות

en: No orders found
he_IL: לא נמצאו הזמנות

en: No orders found in trash
he_IL: לא נמצאו הזמנות בפח

en: No orphans found!
he_IL: לא נמצאו יתומים!

en: No parent gallery
he_IL: אין גלריית הורים

en: No payment method
he_IL: אין אמצעי תשלום

en: No price levels set
he_IL: לא נקבעו רמות מחירים

en: No product options found
he_IL: לא נמצאו אפשרויות מוצר

en: No product provided
he_IL: לא סופק מוצר

en: No products found
he_IL: לא נמצאו מוצרים

en: No products found in trash
he_IL: לא נמצאו מוצרים באשפה

en: No response from credit card processor
he_IL: אין תגובה ממעבד כרטיסי האשראי

en: No results for this export
he_IL: אין תוצאות עבור הייצוא הזה

en: No sessions found!
he_IL: לא נמצאו הפעלות!

en: No shipping address collected for this customer
he_IL: לא נאספה כתובת למשלוח עבור לקוח זה

en: No shipping address collected for this order
he_IL: לא נאספה כתובת למשלוח עבור הזמנה זו

en: No source ID
he_IL: אין מזהה מקור

en: No user with that email address
he_IL: אין משתמש עם כתובת אימייל זו

en: Noakhali
he_IL: נואחלי

en: None
he_IL: ללא

en: Nong Bua Lam Phu
he_IL: נונג בואה לאם פו

en: Nong Khai
he_IL: נונג קאי

en: Nonthaburi
he_IL: נונטאבורי

en: Norfolk Island
he_IL: האי נורפוק

en: Norte de Santander
he_IL: נורטה דה סנטאנדר

en: North Aegean
he_IL: צפון האגאי

en: North Carolina
he_IL: קרוליינה הצפונית

en: North Dakota
he_IL: צפון דקוטה

en: North East
he_IL: צפון מזרח

en: North Korea
he_IL: צפון קוריאה

en: North Rhine-Westphalia
he_IL: נורדריין וסטפאליה

en: North Sinai
he_IL: צפון סיני

en: North West
he_IL: צפון מערב

en: North-Western
he_IL: צפון-מערבי

en: Northern
he_IL: צְפוֹנִי

en: Northern Cape
he_IL: כף הצפונית

en: Northern Mariana Islands
he_IL: איי מריאנה הצפוניים

en: Northern Samar
he_IL: צפון סמר

en: Northern Territory
he_IL: הטריטוריה הצפונית

en: Northland
he_IL: נורת'לנד

en: Northwest Territories
he_IL: הטריטוריות הצפון-מערבית

en: Norway
he_IL: נורבגיה

en: Norwegian Krone
he_IL: קרונה נורבגית

en: Not a valid email address
he_IL: זוהי אינה כתובת אימייל תקינה

en: Not a valid image ID
he_IL: לא מזהה תמונה חוקי

en: Not enough data on transaction to process refund
he_IL: אין מספיק נתונים על העסקה כדי לעבד החזר

en: Not enough transaction data on %s to process refund
he_IL: אין מספיק נתוני עסקה ב-%s כדי לעבד החזר

en: Note: If your source gallery is password protected, a unique password is generated for each gallery that is created in this process.
he_IL: הערה: אם גלריית המקור שלך מוגנת בסיסמה, נוצרת סיסמה ייחודית עבור כל גלריה שנוצרת בתהליך זה.

en: Note: You are using the free Square payment gateway integration. This includes an additional %s%% fee for payment processing on each order that goes to Sunshine Photo Cart in addition to Square processing fees. This added fee is removed by using the Square Pro add-on.
he_IL: הערה: אתה משתמש באינטגרציה החינמית של שער תשלום Square. זה כולל %s%% fee נוסף עבור עיבוד תשלומים על כל הזמנה שמועברת ל-Sunshine Photo Cart בנוסף לעמלות העיבוד של Square. תשלום נוסף זה מוסר על ידי שימוש בתוסף Square Pro.

en: Note: You are using the free Stripe payment gateway integration. This includes an additional %s%% fee for payment processing on each order that goes to Sunshine Photo Cart in addition to Stripe processing fees. This added fee is removed by using the Stripe Pro add-on.
he_IL: הערה: אתה משתמש באינטגרציה החינמית של שער תשלום Stripe. זה כולל %s%% fee נוסף עבור עיבוד תשלומים על כל הזמנה שמועברת ל-Sunshine Photo Cart בנוסף לעמלות העיבוד של Stripe. תשלום נוסף זה מוסר על ידי שימוש בתוסף Stripe Pro.

en: Notes
he_IL: הערות

en: Nothing
he_IL: כלום

en: Notice: A unique URL is generated and emailed to your recipients. Your selected favorite images will be accessible via this URL to anyone who has it.
he_IL: שים לב: כתובת אתר ייחודית נוצרת ונשלחת בדוא"ל לנמענים שלך. התמונות המועדפות שבחרת יהיו נגישות דרך כתובת האתר הזו לכל מי שיש לה.

en: Notification sent to customer about files added to an order for download
he_IL: נשלחה הודעה ללקוח על קבצים שנוספו להזמנה להורדה

en: Notify User(s)
he_IL: הודע למשתמש/ים

en: Notify customer of status change
he_IL: הודע ללקוח על שינוי סטטוס

en: Notify customer via email
he_IL: הודע ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני

en: Notify customer?
he_IL: להודיע ללקוח?

en: Notify user of files added to order
he_IL: הודע למשתמש על קבצים שנוספו להזמנה

en: Nova Scotia
he_IL: נובה סקוטיה

en: Novara
he_IL: נוברה

en: Ntoroko
he_IL: נטורקו

en: Ntungamo
he_IL: נטונגמו

en: Nueva Ecija
he_IL: נואבה קלג'ה

en: Nueva Esparta
he_IL: נואבה אספרטה

en: Nueva Segovia
he_IL: נואבה סגוביה

en: Nueva Vizcaya
he_IL: נואבה ויזקאיה

en: Nuevo León
he_IL: נואבו לאון

en: Number of decimals
he_IL: מספר ספרות עשרוניות

en: Number of free image downloads allowed from this gallery (and child galleries) per customer. Leave empty to use global value (%s).
he_IL: מספר הורדות התמונות החינמיות המותרות מגלריה זו (וגלריות ילדים) לכל לקוח. השאר ריק כדי להשתמש בערך גלובלי (%s).

en: Number of images
he_IL: מספר תמונות

en: Numbered pagination
he_IL: עימוד ממוספר

en: Nunavut
he_IL: נונאווט

en: Nuoro
he_IL: נואורו

en: Nusa Tenggara Barat
he_IL: נוסה טנגרה בראט

en: Nusa Tenggara Timur
he_IL: נוסה טנגרה טימור

en: Nwoya
he_IL: נוויה

en: Nyamira
he_IL: ניאמירה

en: Nyandarua
he_IL: ניאנדרואה

en: Nyeri
he_IL: ניורי

en: Nógrád
he_IL: נוגראד

en: Oaxaca
he_IL: אואחאקה

en: Obwalden
he_IL: אובוואלדן

en: Occidental Mindoro
he_IL: אוסידנטל מינדורו

en: Ocnița
he_IL: אוסניצה

en: Ocotepeque
he_IL: אוקוטפק

en: Odeshchyna
he_IL: אודשצ'ינה

en: Odisha
he_IL: אודישה

en: Offline
he_IL: לא מחובר

en: Ogun
he_IL: אורובה

en: Ohangwena
he_IL: אונגוונה

en: Ohio
he_IL: אוהיו

en: Oita
he_IL: אויטה

en: Okayama
he_IL: אוקיאמה

en: Okinawa
he_IL: אוקינאווה

en: Oklahoma
he_IL: אוקלהומה

en: Olancho
he_IL: אולנצ'ו

en: Omaheke
he_IL: אומהקה

en: Oman
he_IL: אומן

en: Omoro
he_IL: אומורו

en: Omusati
he_IL: אומוסטי

en: Only This Discount
he_IL: רק ההנחה הזו

en: Only allow customer to use this coupon, disallow all other coupons
he_IL: אפשר רק ללקוח להשתמש בקופון זה, אל תאפשר את כל הקופונים האחרים

en: Only allow for admin users
he_IL: אפשר רק למשתמשי אדמין

en: Only allow the selected customers to download for free
he_IL: אפשר רק ללקוחות שנבחרו להוריד בחינם

en: Only allow this method via discount code that enables Free Shipping
he_IL: אפשר רק שיטה זו באמצעות קוד הנחה המאפשר משלוח חינם

en: Only make this shipping option available when cart contains items from the selected galleries. Leave empty for all galleries.
he_IL: הפוך את אפשרות המשלוח הזו לזמינה רק כאשר העגלה מכילה פריטים מהגלריות הנבחרות. השאר ריק עבור כל הגלריות.

en: Only make this shipping option available when cart contains only the selected products. Leave empty for all products.
he_IL: הפוך אפשרות משלוח זו לזמינה רק כאשר העגלה מכילה רק את המוצרים הנבחרים. השאר ריק עבור כל המוצרים.

en: Only visible when on Sunshine pages
he_IL: גלוי רק בדפי Sunshine

en: Ontario
he_IL: אונטריו

en: Open Gallery
he_IL: פתח את הגלריה

en: Optional
he_IL: אופציונלי

en: Optionally enter a unique passcode customers will be required to enter before downloading for free
he_IL: אפשר להזין קוד סיסמה ייחודי שהלקוחות יידרשו להזין לפני ההורדה בחינם

en: Optionally include a hint for the password
he_IL: אפשר לכלול רמז לסיסמה

en: Optionally select an existing price level to generate prices for this new price level on all existing products.
he_IL: אפשר לבחור רמת מחיר קיימת כדי ליצור מחירים עבור רמת המחיר החדשה הזו בכל המוצרים הקיימים.

en: Optionally set a password
he_IL: אפשר להגדיר סיסמה

en: Optionally upload files to make them available to download with this order
he_IL: אפשר להעלות קבצים כדי להפוך אותם לזמינים להורדה בהזמנה זו

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Oran
he_IL: אורן

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Order #
he_IL: הזמנה #

en: Order #%s
he_IL: הזמנה #%s

en: Order %s failed refund in PayPal
he_IL: החזר של %s נכשל ב-PayPal

en: Order Actions
he_IL: פעולות הזמנה

en: Order Comment
he_IL: הערת הזמנה

en: Order Data
he_IL: נתוני הזמנה

en: Order Date
he_IL: תאריך הזמנה

en: Order Files
he_IL: הזמנת קבצים

en: Order Files Notification
he_IL: הודעת הזמנת קבצים

en: Order ID
he_IL: מזהה ההזמנה

en: Order Numbering
he_IL: מספור הזמנה

en: Order Received
he_IL: ההזמנה התקבלה

en: Order Status
he_IL: סטטוס ההזמנה

en: Order Statuses
he_IL: מצבי הזמנות

en: Order Subtotal
he_IL: סכום משנה של הזמנה

en: Order Summary
he_IL: סיכום ההזמנה

en: Order Tax
he_IL: הזמנה מס

en: Order Total
he_IL: סה"כ הזמנה

en: Order Totals
he_IL: סכומי הזמנה

en: Order Updated
he_IL: ההזמנה עודכנה

en: Order email successfully resent
he_IL: דוא"ל ההזמנה נשלח שוב בהצלחה

en: Order images shot (Images MUST have EXIF field "DateTimeDigitized")
he_IL: הזמנת תמונות שצולמו (התמונות חייבות להיות בשדה EXIF "DateTimeDigitized")

en: Order item list
he_IL: רשימת פריטי הזמנה

en: Order items shipped or delivered to your provided address
he_IL: הזמנת פריטים שנשלחו או נמסרו לכתובת שסיפקת

en: Order not found in Stripe to process refund
he_IL: הזמנה לא נמצאה ב-Stripe לעיבוד החזר

en: Order not found in Stripe to process refund (Order ID: %s)
he_IL: הזמנה לא נמצאה ב-Stripe לעיבוד החזר (מזהה הזמנה: %s)

en: Order sent to Light Blue!
he_IL: ההזמנה נשלחה לתכלת!

en: Order status for %s has changed
he_IL: סטטוס ההזמנה עבור %s השתנה

en: Order status notification email sent to %s
he_IL: הודעת דוא"ל על סטטוס הזמנה נשלחה אל %s

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Ordu
he_IL: אורדו

en: Oregon
he_IL: אורגון

en: Orellana
he_IL: אורלנה

en: Orhei
he_IL: אורהיי

en: Oriental Mindoro
he_IL: מינדורו המזרחית

en: Oristano
he_IL: אוריסטאנו

en: Orphaned Images
he_IL: תמונות יתומות

en: Osaka
he_IL: אוסקה

en: Oshana
he_IL: אושנה

en: Oshikoto
he_IL: אושיקוטו

en: Osmaniye
he_IL: אוסמנייה

en: Osun
he_IL: אוסון

en: Otago
he_IL: אוטאגו

en: Other Fields
he_IL: שדות אחרים

en: Oti
he_IL: אוטי

en: Otuke
he_IL: אוטוקי

en: Oudomxay
he_IL: אודומקסי

en: Oum El Bouaghi
he_IL: אום אל בואג'י

en: Ourense
he_IL: אורנסה

en: Oyam
he_IL: אוים

en: Oyo
he_IL: אויו

en: Ozama
he_IL: אוזמה

en: PIN Code
he_IL: קוד סודי

en: Pabna
he_IL: פבנה

en: Package
he_IL: חבילה

en: Pader
he_IL: פאדר

en: Padova
he_IL: פדובה

en: Page Options
he_IL: אפשרויות דף

en: Pager
he_IL: ביפר

en: Pages & URLs
he_IL: דפים וכתובות אתרים

en: Pages Theme
he_IL: נושא דפים

en: Pagination Style
he_IL: סגנון עימוד

en: Pahang
he_IL: פהאנג

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Palau
he_IL: פלאו

en: Palawan
he_IL: פלאוואן

en: Palencia
he_IL: פלנסיה

en: Palermo
he_IL: פאלרמו

en: Palestinian Territory
he_IL: טריטוריה פלסטינית

en: Pallisa
he_IL: פאליסה

en: Palmyra Atoll
he_IL: אטול פלמירה

en: Pampanga
he_IL: פנגה

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Panamá
he_IL: דרת

en: Panchagarh
he_IL: פנצ'גר

en: Pando
he_IL: פוליןncamerica. kgm

en: Papua
he_IL: פפואה

en: Papua Barat
he_IL: פפואה ראט

en: Papua New Guinea
he_IL: גינאה החדשה (פאפואה)

en: Paraguarí
he_IL: פרגוארי

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Paraguayan Guaraní
he_IL: היכל הערבות של פרגוואי

en: Paraná
he_IL: פארנה

en: Paraíba
he_IL: פאראיבה

en: Parent Gallery
he_IL: גלריית אב

en: Parent Gallery:
he_IL: גלריית הורים:

en: Parent Order Status
he_IL: סטטוס הזמנת הורה

en: Parent Order Status:
he_IL: סטטוס הזמנת הורה:

en: Parent Price Level
he_IL: רמת מחיר הורה

en: Parent Price Level:
he_IL: רמת מחיר הורה:

en: Parent Product Category
he_IL: קטגוריית מוצרי האב

en: Parent Product Category:
he_IL: קטגוריית מוצרי אב:

en: Parent Product Option
he_IL: אפשרות למוצר הורה

en: Parent Product Option:
he_IL: אפשרות מוצר אב:

en: Parish
he_IL: קהילה

en: Parma
he_IL: פארמה

en: Pará
he_IL: פארה

en: Pasco
he_IL: פסקו

en: Passcode
he_IL: קוד סיסמה

en: Passcode required
he_IL: נדרש קוד סיסמה

en: Passphrase
he_IL: מילת צופן

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Hint
he_IL: רמז לסיסמה

en: Password Optional for Signup
he_IL: סיסמה אופציונלית להרשמה

en: Password Protected
he_IL: מוגן בסיסמה

en: Password Protected Featured Image
he_IL: תמונה מוגנת עם סיסמה

en: Password access granted for
he_IL: ניתנת גישה לסיסמה עבור

en: Password has been set
he_IL: הסיסמה הוגדרה

en: Password hint:
he_IL: רמז לסיסמה:

en: Password reset request at %s
he_IL: בקשה לאיפוס סיסמה ב-%s

en: Password updated
he_IL: איפוס סיסמא

en: Passwords do not match
he_IL: סיסמאות לא זהות

en: Past Exports
he_IL: יצוא בעבר

en: Pastaza
he_IL: פסטה

en: Pathum Thani
he_IL: פאטום תאני

en: Pattani
he_IL: פאטאני

en: Patuakhali
he_IL: פטאחאני

en: Pavia
he_IL: פאביה

en: Pay
he_IL: תשלום

en: Pay Later (US, UK), Pay in 4 (AU), 4X PayPal (France), Später Bezahlen (Germany)
he_IL: שלם מאוחר יותר (ארה"ב, בריטניה), שלם ב-4 (AU), 4X PayPal (צרפת), Später Bezahlen (גרמניה)

en: Pay with Mollie
he_IL: שלם עם מולי

en: Pay with credit card
he_IL: שלם עם כרטיס אשראי

en: Pay with credit card or your PayPal account
he_IL: שלם עם כרטיס אשראי או חשבון PayPal שלך

en: PayPal
he_IL: פייפאל

en: PayPal Credit (US, UK)
he_IL: אשראי PayPal (ארה"ב, בריטניה)

en: PayPal failed to refund
he_IL: PayPal נכשלה בהחזר

en: PayPal payment has been cancelled
he_IL: תשלום PayPal בוטל

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Payment Method
he_IL: אמצעי תשלום

en: Payment Source
he_IL: מקור תשלום

en: Payment has been cancelled
he_IL: התשלום בוטל

en: Payment processed by %s
he_IL: התשלום עובד על ידי %s

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: Payments handled offline (like check or cash)
he_IL: תשלומים שטופלו במצב לא מקוון (כמו המחאה או מזומן)

en: Pazardzhik
he_IL: פאזארדז'יק

en: Pedernales
he_IL: פדרנלס

en: Peloponnese
he_IL: פלופונסוס

en: Pemba North
he_IL: פמבה צפון

en: Pemba South
he_IL: פמבה דרום

en: Penang (Pulau Pinang)
he_IL: פנאנג (Pulau Pinang)

en: Pending
he_IL: בהמתנה

en: Pennsylvania
he_IL: פנסילבניה

en: Per Page
he_IL: לעמוד

en: Per line item in cart
he_IL: לכל פריט בעגלה

en: Perak
he_IL: פראק

en: Peravia
he_IL: פרוויה

en: Percentage
he_IL: אחוז

en: Percentage of total order
he_IL: אחוז מסך ההזמנה

en: Percentage off order
he_IL: אחוז הנחה על ההזמנה

en: Percentage off product(s)
he_IL: אחוז הנחה על מוצרים

en: Performance
he_IL: ביצועים

en: Perlis
he_IL: פרליס

en: Pernambuco
he_IL: פרנמבוקו

en: Pernik
he_IL: פרניק

en: Peru
he_IL: פרו

en: Perugia
he_IL: פרוג'ה

en: Peruvian Sol
he_IL: סול פרואני

en: Pesaro e Urbino
he_IL: פזארו אורבינו

en: Pescara
he_IL: פסקארה

en: Pest
he_IL: טרדן

en: Petén
he_IL: זומבים

en: Phang Nga
he_IL: פאנג נגה

en: Phatthalung
he_IL: פאתאלונג

en: Phayao
he_IL: פאיאו

en: Phetchabun
he_IL: פטצ'בון

en: Phetchaburi
he_IL: פטצ'אבורי

en: Phichit
he_IL: פיצ'יט

en: Philippine Pesos
he_IL: פזו פיליפיני

en: Philippines
he_IL: הפיליפינים

en: Phitsanulok
he_IL: פיטסנולוק

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phongsaly
he_IL: פונגסלי

en: Photo gallery %1$s by %2$s
he_IL: גלריית תמונות %1$s מאת %2$s

en: Phrae
he_IL: פרה

en: Phuket
he_IL: פוקט

en: Piacenza
he_IL: פיאצ'נזה

en: Pichincha
he_IL: פיצ'יצ'ה

en: Pickup
he_IL: איסוף

en: Pickup up your order items
he_IL: איסוף פריטי ההזמנה שלך

en: Pill
he_IL: גלולה

en: Pirojpur
he_IL: פירוז'פור

en: Pisa
he_IL: פיזה

en: Pistoia
he_IL: פיסטויה

en: Pitcairn
he_IL: פיטקרן

en: Piura
he_IL: פיורה

en: Plateau
he_IL: רמה

en: Please click the button below to set a new password. If you did not make this request, you can safely ignore and delete this email
he_IL: אנא לחץ על הלחצן למטה כדי להגדיר סיסמה חדשה. אם לא הגשת בקשה זו, תוכל להתעלם בבטחה ולמחוק את האימייל הזה

en: Please enter your license key in order to enable your add-ons
he_IL: אנא הזן את מפתח הרישיון שלך כדי להפעיל את התוספות שלך

en: Please register on [site_name]
he_IL: נא להירשם ב-[site_name]

en: Please select a page
he_IL: אנא בחר עמוד

en: Pleven
he_IL: פלבן

en: Plovdiv
he_IL: פלובדיב

en: Poland
he_IL: פולין

en: Polish Zloty
he_IL: הזלוטי הפולני

en: Poltavshchyna
he_IL: פולטבשצ'ינה

en: Pondicherry (Puducherry)
he_IL: פונדיצ'רי (Puducherry)

en: Pontevedra
he_IL: פונטבנדרה

en: Pordenone
he_IL: פורדנונה

en: Port Said
he_IL: פורט סעיד

en: Portland
he_IL: פורטלנד

en: Portraits
he_IL: פורטרטים

en: Portugal
he_IL: פורטוגל

en: Portuguesa
he_IL: פורטוגזה

en: Position
he_IL: מיקום

en: Postal Code
he_IL: מיקוד

en: Postal code
he_IL: מיקוד

en: Postcode
he_IL: מיקוד

en: Potenza
he_IL: פוטנצה

en: Pounds Sterling
he_IL: פאונד שטרלינג

en: Prachin Buri
he_IL: פראצ'ין בורי

en: Prachuap Khiri Khan
he_IL: פראצ'ואפ קירי קאן

en: Prahova
he_IL: מולדבהromania. kgm

en: Prato
he_IL: פראטו

en: Prefecture
he_IL: פריפקטורה

en: Presidente Hayes
he_IL: הנשיא הייז

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price Level
he_IL: רמת מחיר

en: Price Levels
he_IL: רמות מחירים

en: Price Type
he_IL: סוג מחיר

en: Price display suffix
he_IL: טקסט שיוצג אחרי המחיר

en: Price level (%s) does not exist
he_IL: רמת המחיר (%s) אינה קיימת

en: Prices entered with tax
he_IL: מחירים מוזנים כוללים מס

en: Prince Edward Island
he_IL: אי הנסיך אדוארד

en: Print
he_IL: הדפסה

en: Print Release file
he_IL: הדפס קובץ שחרור

en: Prints
he_IL: הדפסים

en: Private
he_IL: פרטי

en: Private (only specified users)
he_IL: פרטי (רק משתמשים שצוינו)

en: Private Key
he_IL: מפתח פרטי

en: Process Queue
he_IL: תור תהליכים

en: Processing
he_IL: מעבד

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product Categories
he_IL: קטגורית מוצר

en: Product Category
he_IL: קטגוריית מוצר

en: Product Info
he_IL: מידע על המוצר

en: Product Option
he_IL: אפשרות למוצר

en: Product Options
he_IL: אפשרויות מוצר

en: Product Pricing
he_IL: תמחור מוצר

en: Product options allow you to add customizations to this product such as paper type, frames, image editing, etc
he_IL: אפשרויות המוצר מאפשרות לך להוסיף התאמות אישיות למוצר זה כגון סוג נייר, מסגרות, עריכת תמונות וכו'

en: Product(s)
he_IL: מוצר(ים)

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products in package
he_IL: מוצרים באריזה

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: Profile updated
he_IL: הפרופיל עודכן

en: Profit
he_IL: רווח

en: Profits
he_IL: רווחים

en: Proofing Only
he_IL: הגהה בלבד

en: Provide email address
he_IL: ספק כתובת אימייל

en: Provided Emails
he_IL: שסופקו אימיילים

en: Province
he_IL: מָחוֹז

en: Prykarpattia
he_IL: פריקרפטיה

en: Public Key
he_IL: מפתח ציבורי

en: Puebla
he_IL: פואבלה

en: Puerto Plata
he_IL: פוארטו פלטה

en: Puerto Rico
he_IL: פורטו ריקו

en: Punjab
he_IL: פנג'אב

en: Puno
he_IL: פונו

en: Puntarenas
he_IL: פונטארנס

en: Purchase options
he_IL: אפשרויות רכישה

en: Purchases
he_IL: רכישות

en: Putrajaya
he_IL: פוטראג'איה

en: Putumayo
he_IL: פוטומאיו

en: Qalyubia
he_IL: קאליביה

en: Qatar
he_IL: קטאר

en: Qatari Riyal
he_IL: ריאל קטארית

en: Qena
he_IL: קאנה

en: Qinghai / 青海
he_IL: צ'ינגהאי / 青海

en: Qom (قم)
he_IL: קום (قم)

en: Qty
he_IL: כמות

en: Quality that generated images are saved from 1-100. The higher the quality the larger the file size. If left empty, the default is 82.
he_IL: איכות שיצרו תמונות נשמרות בין 1-100. ככל שהאיכות גבוהה יותר כך גודל הקובץ גדול יותר. אם נותר ריק, ברירת המחדל היא 82.

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Quantity Discount
he_IL: הנחת כמות

en: Quebec
he_IL: קוויבק

en: Queensland
he_IL: קווינסלנד

en: Querétaro
he_IL: קרטרו

en: Quetzaltenango
he_IL: קצזלטננגו

en: Queue processed!
he_IL: התור עובד!

en: Quezon
he_IL: קואזון

en: Quindío
he_IL: קינדיו

en: Quintana Roo
he_IL: קינטנה רו

en: Quirino
he_IL: קווירינו

en: Ragusa
he_IL: רגוזה

en: Rajasthan
he_IL: רג'סטאן

en: Rajbari
he_IL: ראג'בארי

en: Rajshahi
he_IL: רג'שהי

en: Rakai
he_IL: רקאי

en: Rangamati
he_IL: רנגמטי

en: Rangpur
he_IL: ראנגפור

en: Rank Math SEO is blocking attachment URLs, please disable the "Redirect Attachments" setting
he_IL: Rank Math SEO חוסם כתובות אתרים של קבצים מצורפים, אנא השבת את ההגדרה "הפניה מחדש של קבצים מצורפים".

en: Ranong
he_IL: ראנונג

en: Rapti
he_IL: רפטי

en: Ratchaburi
he_IL: רטצ'בורי

en: Ravenna
he_IL: רוונה

en: Rayong
he_IL: ראיונג

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
he_IL: ח'וראסאן רזאווי (خراسان رضوی)

en: Razgrad
he_IL: ראזגרד

en: Ready for pickup
he_IL: מוכן לאיסוף

en: Real Estate
he_IL: נדל”ן

en: Reason for refund
he_IL: סיבת ההחזר

en: Receipt for %s from %s
he_IL: קבלה עבור %s מ-%s

en: Recent Improvements
he_IL: שיפורים אחרונים

en: Recent Orders
he_IL: הזמנות אחרונות

en: Recipient(s)
he_IL: נמען(ים)

en: Recipients
he_IL: נמענים

en: Recommend image size larger than %s
he_IL: המלץ על גודל תמונה גדול מ-%s

en: Rectangle
he_IL: מלבני

en: Red Sea
he_IL: הים האדום

en: Refresh connection
he_IL: רענן את החיבור

en: Refresh data
he_IL: רענן נתונים

en: Refresh license
he_IL: רענון רישיון

en: Refresh lists
he_IL: רענן רשימות

en: Refresh locations
he_IL: רענן מיקומים

en: Refund amount is higher than allowed
he_IL: סכום ההחזר גבוה מהמותר

en: Refund amount is higher than allowed (Total allowed: %1$s, Refund Requested: %2$s)
he_IL: סכום ההחזר גבוה מהמותר (סה"כ מותר: %1$s, החזר מבוקש: %2$s)

en: Refund could not be processed
he_IL: לא ניתן היה לעבד את ההחזר

en: Refund has been processed for %s
he_IL: ההחזר עובד עבור %s

en: Refund on %s has been processed for %s
he_IL: החזר על %s עובד עבור %s

en: Refund payment in Authorize.net
he_IL: החזר תשלום ב- Authorize.net

en: Refund payment in Mollie
he_IL: תשלום החזר במולי

en: Refund payment in PayPal
he_IL: החזר תשלום בפייפאל

en: Refund payment in Square
he_IL: תשלום החזר בכיכר

en: Refunded
he_IL: זוכה

en: Refunds
he_IL: החזרים

en: Regenerate Images
he_IL: צור מחדש תמונות

en: Regenerating images
he_IL: תמונות מחדשות

en: Regenerating images for "%s"
he_IL: יוצר מחדש תמונות עבור "%s"

en: Reggio Calabria
he_IL: רג'יו קלבריה

en: Reggio Emilia
he_IL: רג'ו אמיליה

en: Region
he_IL: איזור

en: Registered and logged in
he_IL: נרשם והתחבר

en: Registration Dates
he_IL: תאריכי רישום

en: Región Metropolitana de Santiago
he_IL: אזור מטרופוליטנה דה סנטיאגו

en: Relizane
he_IL: רנזין

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove featured image
he_IL: הסר תמונה ראשית

en: Remove file
he_IL: הסר קובץ

en: Remove image
he_IL: הסר את התמונה

en: Remove images
he_IL: הסר תמונות

en: Remove site header/footer and let user focus only on the checkout experience
he_IL: הסר את הכותרת העליונה/תחתונה של האתר ואפשר למשתמש להתמקד רק בחוויית התשלום

en: Repeat
he_IL: חזרה

en: Reports
he_IL: דוחות

en: Republic of Ireland
he_IL: רפובליקה של אירלנד

en: Require account to see products
he_IL: דרוש חשבון כדי לראות מוצרים

en: Require email for free download
he_IL: דרוש דוא"ל להורדה בחינם

en: Require print release approval
he_IL: דרוש אישור פרסום להדפסה

en: Require the user read the print release information before being allowed to download
he_IL: דרוש מהמשתמש לקרוא את מידע פרסום ההדפסה לפני שיורשה להוריד

en: Required
he_IL: נדרש

en: Required Other Fields
he_IL: שדות אחרים נדרשים

en: Required Products
he_IL: מוצרים נדרשים

en: Resend order email to customer
he_IL: שלח שוב דוא"ל הזמנה ללקוח

en: Reset Password
he_IL: איפוס סיסמה

en: Restrictions
he_IL: הגבלות

en: Retalhuleu
he_IL: רטלהוleu

en: Retry
he_IL: לנסות שוב

en: Return to %s
he_IL: חזור ל%s

en: Return to gallery
he_IL: חזרה לגלריה

en: Return to gallery "%s"
he_IL: חזור לגלריה "%s"

en: Return to products
he_IL: חזרה למוצרים

en: Return to tools
he_IL: חזור לכלים

en: Reunion
he_IL: איחוד

en: Review galleries to be created
he_IL: סקירת גלריות שייווצרו

en: Rezina
he_IL: רזינה

en: Rhineland-Palatinate
he_IL: ריינלנד פאלץ

en: Rhode Island
he_IL: איי רוד

en: Riau
he_IL: ריאו

en: Rieti
he_IL: ריאטי

en: Right
he_IL: ימין

en: Right space
he_IL: מרחב נכון

en: Rimini
he_IL: רימיני

en: Rio Grande do Norte
he_IL: ריו גרנדה דו נורטה

en: Rio Grande do Sul
he_IL: ריו גרנדה דו סול

en: Rio de Janeiro
he_IL: ריו דה ז׳נרו

en: Risaralda
he_IL: ריסרלדה

en: Rivas
he_IL: ריבאס

en: River Gee
he_IL: ריבר גי

en: Rivera
he_IL: ריברה

en: Rivercess
he_IL: ריברסס

en: Rivers
he_IL: נהר

en: Rivnenshchyna
he_IL: ריבננשצ'ינה

en: Rizal
he_IL: נומנט

en: Rize
he_IL: רייז

en: Rocha
he_IL: רושה

en: Roi Et
he_IL: רועי ט

en: Roma
he_IL: רומא

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Romanian Leu
he_IL: לאו רומני

en: Romblon
he_IL: רומבלון

en: Rondônia
he_IL: רונדוניה

en: Roraima
he_IL: רוריימה

en: Rovigo
he_IL: רוביגו

en: Rubanda
he_IL: רובנדה

en: Rubirizi
he_IL: רוביריצי

en: Rukiga
he_IL: רוקיגה

en: Rukungiri
he_IL: רוקונגירי

en: Run the initial install process which sets the default pages, settings and permissions. This will not reset your settings, but add things that may be missing.
he_IL: הפעל את תהליך ההתקנה הראשוני שקובע את דפי ברירת המחדל, ההגדרות וההרשאות. זה לא יאפס את ההגדרות שלך, אלא יוסיף דברים שעשויים להיות חסרים.

en: Ruse
he_IL: רוסה

en: Russia
he_IL: רוסיה

en: Russian Ruble
he_IL: רובל רוסי

en: Ruvuma
he_IL: רובומה

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: Río Negro
he_IL: ריו כושי

en: Río San Juan
he_IL: ריו סן חואן

en: Rîșcani
he_IL: תושקני

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
he_IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: Sa Kaeo
he_IL: סה קאו

en: Saarland
he_IL: סארלנד

en: Sabah
he_IL: סבאח

en: Sacatepéquez
he_IL: סקאצקז

en: Saga
he_IL: סאגה

en: Sagarmatha
he_IL: סגרמטה

en: Saint Andrew
he_IL: אנדרו הקדוש

en: Saint Ann
he_IL: סנט אן

en: Saint Barth&eacute;lemy
he_IL: סנט ברתלמי

en: Saint Catherine
he_IL: קתרין הקדושה

en: Saint Elizabeth
he_IL: אליזבת הקדושה

en: Saint Helena
he_IL: סנט הלנה

en: Saint James
he_IL: סנט ג'יימס

en: Saint Kitts and Nevis
he_IL: סיינט קיטס ונביס

en: Saint Lucia
he_IL: סיינט לוסיה

en: Saint Martin (French part)
he_IL: סנט מרטין (החלק הצרפתי)

en: Saint Mary
he_IL: מריה הקדושה

en: Saint Pierre and Miquelon
he_IL: סנט פייר ומיקלון

en: Saint Thomas
he_IL: תומאס הקדוש

en: Saint Vincent and the Grenadines
he_IL: סיינט וינסנט והגרנדינים

en: Saint-Louis
he_IL: סן לואיס

en: Sainyabuli
he_IL: סיניאבולי

en: Saitama
he_IL: סאיטמה

en: Sakarya
he_IL: סקריה

en: Sakon Nakhon
he_IL: סאקון נאקון

en: Salamanca
he_IL: סלמנקה

en: Salavan
he_IL: סלאבן

en: Salerno
he_IL: סלרנו

en: Salta
he_IL: סלטה

en: Salto
he_IL: סלטו

en: Samaná
he_IL: סמנה

en: Samar
he_IL: סמר

en: Samburu
he_IL: סמבורו

en: Same as shipping address
he_IL: זהה לכתובת המשלוח

en: Samoa
he_IL: סמואה

en: Samsun
he_IL: סמסון

en: Samut Prakan
he_IL: סמוט פראקאן

en: Samut Sakhon
he_IL: סמוט סאקון

en: Samut Songkhram
he_IL: סמוט סונגקראם

en: San Andrés & Providencia
he_IL: סן אנדרס ופרובידנסיה

en: San Cristóbal
he_IL: סן קריסטובל

en: San José
he_IL: סאן חוזה

en: San José de Ocoa
he_IL: סן חוזה דה אוקואה

en: San Juan
he_IL: סן חואן

en: San Luis
he_IL: סן לואיס

en: San Luis Potosí
he_IL: סן לואיס פוטוסי

en: San Marcos
he_IL: סן מרקוס

en: San Marino
he_IL: סן מרינו

en: San Martín
he_IL: סן מרטין

en: San Miguel
he_IL: סן מיגל

en: San Pedro
he_IL: סן פדרו

en: San Pedro de Macorís
he_IL: סן פדרו דה מקוריס

en: San Salvador
he_IL: סן סלבדור

en: San Vicente
he_IL: סן ויסנטה

en: Sandbox
he_IL: ארגז חול

en: Sandbox Access Token
he_IL: אסימון גישה לארגז חול

en: Sandbox Application ID
he_IL: מזהה יישום של ארגז חול

en: Sandbox Client ID
he_IL: מזהה לקוח ארגז חול

en: Sandbox Live Secret
he_IL: סוד חי של ארגז חול

en: Sandbox Location
he_IL: מיקום ארגז חול

en: Sandbox Settings
he_IL: הגדרות ארגז חול

en: Sandbox details can be created at: %s
he_IL: ניתן ליצור פרטי ארגז חול ב: %s

en: Santa Ana
he_IL: סנטה אנה

en: Santa Bárbara
he_IL: סנטה ברברה

en: Santa Catarina
he_IL: סנטה קטרינה

en: Santa Cruz
he_IL: סנטה קרוז

en: Santa Cruz de Tenerife
he_IL: סנטה קרוס דה טנריפה

en: Santa Elena
he_IL: סנטה אלנה

en: Santa Fe
he_IL: סנטה פה

en: Santa Rosa
he_IL: סנטה רוזה

en: Santander
he_IL: סנטנדר

en: Santiago
he_IL: סנטיאגו

en: Santiago Rodríguez
he_IL: סנטיאגו רודריגז

en: Santiago del Estero
he_IL: סנטיאגו דל אסטרו

en: Santo Domingo
he_IL: סנטו דומינגו

en: Santo Domingo de los Tsáchilas
he_IL: סנטו דומינגו דה לוס צ'צ'ילאס

en: Sarangani
he_IL: סרנגני

en: Sarawak
he_IL: אולם סאראוואק

en: Saskatchewan
he_IL: ססקצ'ואן

en: Sassari
he_IL: ססארי

en: Satkhira
he_IL: סטקירה

en: Satu Mare
he_IL: סאטו מארה

en: Satun
he_IL: סאטון

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: Savannah
he_IL: סוואנה

en: Savannakhet
he_IL: סוואנקת

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Settings
he_IL: שמור שינויים

en: Save credits
he_IL: שמור קרדיטים

en: Save notes
he_IL: שמור הערות

en: Saving image order...
he_IL: שומר סדר תמונות...

en: Saxony
he_IL: סקסוניה

en: Saxony-Anhalt
he_IL: סקסוניה-אנהלט

en: Saïda
he_IL: סעידה

en: Schaffhausen
he_IL: שאפהאוזן

en: Schleswig-Holstein
he_IL: שלזוויג הולשטיין

en: School
he_IL: בית ספר

en: Schwyz
he_IL: שוויץ

en: Search %s
he_IL: לחפש ב%s

en: Search Automated Emails
he_IL: חפש אימיילים אוטומטיים

en: Search Customers
he_IL: חפש לקוחות

en: Search Discounts
he_IL: חיפוש הנחות

en: Search Email Log
he_IL: חפש ביומן דואר אלקטרוני

en: Search Galleries
he_IL: חיפוש גלריות

en: Search Order Status
he_IL: סטטוס הזמנת חיפוש

en: Search Orders
he_IL: לחפש בהזמנות

en: Search Price Levels
he_IL: חפש רמות מחירים

en: Search Product Categories
he_IL: חפש קטגוריות מוצרים

en: Search Product Options
he_IL: חיפוש אפשרויות מוצר

en: Search Products
he_IL: חפש מוצרים

en: Search for "%s" in %s: %s results
he_IL: חפש "%s" ב-%s: %s תוצאות

en: Search galleries
he_IL: חפש בגלריות

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: See all prices
he_IL: ראה את כל המחירים

en: See details
he_IL: ראה פרטים

en: See differences in layout options
he_IL: ראה הבדלים באפשרויות הפריסה

en: See email log
he_IL: ראה יומן דוא"ל

en: See gallery help articles
he_IL: ראה מאמרי עזרה בגלריה

en: See options
he_IL: ראה אפשרויות

en: See product help articles
he_IL: ראה מאמרי עזרה למוצר

en: See the full Changelog
he_IL: ראה את יומן השינויים המלא

en: See upgrade options
he_IL: ראה אפשרויות שדרוג

en: Segovia
he_IL: סגוביה

en: Sekong
he_IL: סקונג

en: Selangor
he_IL: סלנגור

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Select Files from Computer
he_IL: בחר קבצים מהמחשב

en: Select Image(s)
he_IL: בחר תמונות

en: Select Images
he_IL: בחר תמונות

en: Select a page to show print release content
he_IL: בחר עמוד כדי להציג את תוכן פרסום ההדפסה

en: Select all images
he_IL: בחר את כל התמונות

en: Select country
he_IL: בחר מדינה

en: Select file
he_IL: בחר קובץ

en: Select folder
he_IL: בחירת תיקייה

en: Select image to upload
he_IL: בחר תמונה להעלאה

en: Select images for %s
he_IL: בחר תמונות עבור %s

en: Select no images
he_IL: בחר ללא תמונות

en: Select one of many
he_IL: בחר אחד מני רבים

en: Select photos
he_IL: בחר תמונות

en: Select shipping method
he_IL: בחר שיטת משלוח

en: Select state
he_IL: בחר מצב

en: Select the list for subscribers to be placed
he_IL: בחר את הרשימה להוספת מנויים

en: Select user attributes to determine who should receive this email
he_IL: בחר מאפייני משתמש כדי לקבוע מי צריך לקבל את האימייל הזה

en: Semnan (سمنان)
he_IL: סמנאן (سمنان)

en: Send Date
he_IL: תאריך השליחה!

en: Send Email
he_IL: שלח דוא"ל

en: Send message
he_IL: שליחת הודעה

en: Send message to email(s) from CSV file for each respective gallery. Uses the <a href="%s" target="_blank">Gallery Invite Message</a> template.
he_IL: שלח הודעה למייל/ים מקובץ CSV עבור כל גלריה בהתאמה. משתמש בתבנית <a href="%s" target="_blank">הודעת הזמנה לגלריה</a> .

en: Send to Light Blue
he_IL: שלח לתכלת

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Sent on
he_IL: נשלח ב -

en: Sent to
he_IL: שלח אל

en: Separate categories with commas
he_IL: קטגוריות נפרדות עם פסיקים

en: Separate options with commas
he_IL: הפרד בין האפשרויות באמצעות פסיקים

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Sergipe
he_IL: סרגיפה

en: Sessions cleared
he_IL: הפעלות נוקו

en: Set featured image image
he_IL: הגדר תמונת תמונה מוצגת

en: Set product option price failed
he_IL: הגדרת מחיר אפשרות המוצר נכשלה

en: Set product option price failed - no gallery found
he_IL: הגדרת מחיר אפשרות המוצר נכשלה - לא נמצאה גלריה

en: Set product option price failed - no product found
he_IL: הגדרת מחיר אפשרות המוצר נכשלה - לא נמצא מוצר

en: Set your password
he_IL: הגדר את הסיסמה

en: Seti
he_IL: סטי

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings in this file will overwrite the any default settings from the above selected Source Gallery. <a href="%s" target="_blank">Checkout the template file</a> to make sure yours matches.
he_IL: ההגדרות בקובץ זה יחליפו את כל הגדרות ברירת המחדל מגלריית המקור שנבחרה לעיל. <a href="%s" target="_blank">בדוק את קובץ התבנית</a> כדי לוודא שהקובץ שלך תואם.

en: Setup Guide
he_IL: מדריך התקנה

en: Sevastopol
he_IL: סבסטופול

en: Sevilla
he_IL: סביליה

en: Seychelles
he_IL: איי סיישל

en: Seychelles Rupee
he_IL: רופי סיישל

en: Shandong / 山东
he_IL: שאנדונג / 山东

en: Shanghai / 上海
he_IL: שנחאי / 上海

en: Share
he_IL: שתף

en: Share Favorites
he_IL: שתף מועדפים

en: Share Your Favorites
he_IL: שתף את המועדפים שלך

en: Share your favorites
he_IL: שתף את המועדפים שלך

en: Shared %s
he_IL: %s משותפים

en: Shariatpur
he_IL: שאריאטפור

en: Sheema
he_IL: שיימה

en: Sherpur
he_IL: שרפור

en: Shiga
he_IL: שיגה

en: Shimane
he_IL: שימאנה

en: Shinyanga
he_IL: שיניאנגה

en: Ship
he_IL: ספינה

en: Shipped/Completed
he_IL: נשלח/הושלם

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Shipping Address
he_IL: כתובת משלוח

en: Shipping Address 1
he_IL: כתובת משלוח 1

en: Shipping Address 2
he_IL: כתובת משלוח 2

en: Shipping City
he_IL: עיר למשלח

en: Shipping Cost
he_IL: מחיר משלוח

en: Shipping Country
he_IL: משלוח בארץ

en: Shipping First Name
he_IL: שם פרטי למשלוח

en: Shipping Last Name
he_IL: שם משפחה למשלוח

en: Shipping Method
he_IL: שיטת משלוח

en: Shipping State
he_IL: מדינה למשלוח

en: Shipping Zip
he_IL: מיקוד משלוח

en: Shipping or delivery
he_IL: משלוח או משלוח

en: Shipping via %s
he_IL: משלוח באמצעות %s

en: Shizuoka
he_IL: שיזואוקה

en: Shkodër
he_IL: שקודר

en: Should comments require approval before being shown
he_IL: האם הערות דורשות אישור לפני שהן מוצגות

en: Should images be cropped to the exact dimensions of your thumbnail width / height
he_IL: האם יש לחתוך את התמונות למימדים המדויקים של רוחב/גובה התמונות הממוזערות שלך

en: Show
he_IL: הצג

en: Show Image Data
he_IL: הצג נתוני תמונה

en: Show images in Media Library
he_IL: הצג תמונות בספריית המדיה

en: Show product details failed - no image found
he_IL: הצגת פרטי המוצר נכשלה - לא נמצאה תמונה

en: Show product details failed - no product found
he_IL: הצגת פרטי המוצר נכשלה - לא נמצא מוצר

en: Show product options failed
he_IL: הצגת אפשרויות המוצר נכשלה

en: Show selected
he_IL: הצג נבחרים

en: Showing %1$s of %2$s images
he_IL: מציג %1$s מתוך %2$s תמונות

en: Shown after every Sunshine associated page
he_IL: מוצג אחרי כל עמוד המשויך לשמש

en: Shown before every Sunshine associated page
he_IL: מוצג לפני כל עמוד המשויך לשמש

en: Shumen
he_IL: שומן

en: Siaya
he_IL: סיאיה

en: Sibiu
he_IL: האיטיworld. kgm

en: Sibling galleries of the current gallery
he_IL: גלריות אחים של הגלריה הנוכחית

en: Sichuan / 四川
he_IL: סצ'ואן / 四川

en: Sidi Bel Abbès
he_IL: סידי בל אבס

en: Siena
he_IL: סיאנה

en: Sierra Leone
he_IL: סיירה לאון

en: Sign Up
he_IL: הרשמה

en: Signature
he_IL: חתימה

en: Signup
he_IL: הירשם

en: Signup (Admin)
he_IL: הרשמה (מנהל)

en: Signup notification with customer information
he_IL: הודעת הרשמה עם פרטי לקוח

en: Siirt
he_IL: סיאירט

en: Sikkim
he_IL: סיקים

en: Silistra
he_IL: סיליסטרה

en: Silver
he_IL: כסף

en: Simiyu
he_IL: סימיו

en: Sinaloa
he_IL: סינלואה

en: Sindh
he_IL: סינדה

en: Sing Buri
he_IL: סינג בורי

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Singapore Dollar
he_IL: דולר סינגפורי

en: Singida
he_IL: סינגידה

en: Single checkbox (Yes/No)
he_IL: תיבת סימון יחידה (כן/לא)

en: Sinoe
he_IL: סינו

en: Sinop
he_IL: סינופ

en: Siquijor
he_IL: סיקיג'ור

en: Siracusa
he_IL: סירקוזה

en: Sirajganj
he_IL: סיראגאנג

en: Sironko
he_IL: סירונקו

en: Sisaket
he_IL: סיסאקט

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
he_IL: סיסתאן ובלוצ'סתאן (سیستان و بلوچستان)

en: Sivas
he_IL: סיווס

en: Skikda
he_IL: סקיקדה

en: Sligo
he_IL: סלייגו

en: Sliven
he_IL: סליבן

en: Slovakia
he_IL: סלובאקיה

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Smolyan
he_IL: סמוליאן

en: Sofala
he_IL: סופה

en: Sofia
he_IL: סופיה

en: Sofia District
he_IL: מחוז סופיה

en: Sohag
he_IL: בסוהאג

en: Sokoto
he_IL: סוקולוב

en: Sololá
he_IL: זולסה

en: Solomon Islands
he_IL: איי שלמה

en: Solothurn
he_IL: סולותורן

en: Somalia
he_IL: סומאליה

en: Sometimes when deleting galleries the associated images are not fully deleted. This tool will remove those orphaned images to help reduce file storage.
he_IL: לפעמים בעת מחיקת גלריות התמונות המשויכות לא נמחקות במלואן. כלי זה יסיר את התמונות היתומות הללו כדי לעזור להפחית את אחסון הקבצים.

en: Somogy
he_IL: סומוגי

en: Sondrio
he_IL: סונדריו

en: Songkhla
he_IL: סונגחלה

en: Sonora
he_IL: סונורה

en: Soriano
he_IL: סוריאנו

en: Soroca
he_IL: סורוקה

en: Soroti
he_IL: סורוטי

en: Sorry, invalid search
he_IL: סליחה, חיפוש לא חוקי

en: Sorry, no galleries have been setup yet
he_IL: מצטערים, עדיין לא הוגדרו גלריות

en: Sorry, no gallery with that ID
he_IL: מצטערים, אין גלריה עם מזהה זה

en: Sorry, no images have been added to this gallery yet
he_IL: מצטערים, עדיין לא נוספו תמונות לגלריה זו

en: Sorry, no images matched your search
he_IL: מצטערים, אין תמונות שתואמות לחיפוש שלך

en: Sorry, the image could not be deleted for some reason
he_IL: מצטערים, לא ניתן היה למחוק את התמונה מסיבה כלשהי

en: Sorry, the image could not be set as featured
he_IL: מצטערים, לא ניתן להגדיר את התמונה כמוצגת

en: Sorry, there was an error with your request
he_IL: מצטערים, אירעה שגיאה בבקשה שלך

en: Sorry, you are not allowed to view this image
he_IL: מצטערים, אינך רשאי לצפות בתמונה זו

en: Sorry, you do not have permission to download
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה להוריד

en: Sorry, you do not have permission to view this page
he_IL: מצטערים, אין לך הרשאה לצפות בדף זה

en: Sorsogon
he_IL: סורזוגון

en: Souk Ahras
he_IL: סוק אהרס

en: Source Email
he_IL: דוא"ל מקור

en: Source Folder
he_IL: תיקיית מקור

en: Source Gallery
he_IL: גלריית מקור

en: Sources
he_IL: מקורות

en: South Aegean
he_IL: דרום האגאי

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: South African rand
he_IL: ראנד דרום אפריקאי

en: South Australia
he_IL: אוסטרליה הדרומית

en: South Carolina
he_IL: קרוליינה הדרומית

en: South Cotabato
he_IL: דרום קוטבאטו

en: South Dakota
he_IL: דקוטה הדרומית

en: South Georgia/Sandwich Islands
he_IL: ג'ורג'יה הדרומית/איים סנדוויץ'

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
he_IL: דרום ח'וראסאן (خراسان جنوبی)

en: South Korea
he_IL: קוריאה דרומית

en: South Korean Won
he_IL: וון דרום קוריאני

en: South Sinai
he_IL: דרום סיני

en: Southern
he_IL: דְרוֹמִי

en: Southern Leyte
he_IL: דרום לייטה

en: Southland
he_IL: סאות'לנד

en: Spain
he_IL: ספרד

en: Sports
he_IL: ספורט

en: Square
he_IL: מרובע

en: Square could not be connected
he_IL: לא ניתן היה לחבר ריבוע

en: Square has successfully been connected
he_IL: ריבוע חובר בהצלחה

en: Square has successfully been disconnected
he_IL: ריבוע נותק בהצלחה

en: Square token successfully refreshed
he_IL: אסימון מרובע רענן בהצלחה

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: St. Gallen
he_IL: סנט גאלן

en: Standard
he_IL: רגיל

en: Stara Zagora
he_IL: סטארה זאגורה

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: State
he_IL: מדינה

en: State / Province
he_IL: מדינה / מחזו

en: State / Zone
he_IL: מדינה / אזור

en: State/Province
he_IL: מדינה/מחוז

en: Statement Descriptor
he_IL: מתאר ההצהרה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status change from %1$s to %2$s
he_IL: שינוי סטטוס מ-%1$s ל-%2$s

en: Status set to %s
he_IL: סטטוס מוגדר ל-%s

en: Store
he_IL: חנות

en: Store is not available for this gallery
he_IL: החנות אינה זמינה עבור גלריה זו

en: Stripe
he_IL: סטרייפ

en: Stripe Connection (Live)
he_IL: חיבור פס (חי)

en: Stripe Connection (Test)
he_IL: חיבור פס (בדיקה)

en: Stripe could not be connected
he_IL: לא ניתן היה לחבר את הסטריפ

en: Stripe has successfully been connected
he_IL: Stripe חובר בהצלחה

en: Stripe has successfully been disconnected
he_IL: Stripe נותק בהצלחה

en: Strășeni
he_IL: סטרסני

en: Sub galleries of the current gallery
he_IL: גלריות משנה של הגלריה הנוכחית

en: Subject
he_IL: נושא

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submit Comment
he_IL: שלח תגובה

en: Submit Order & Pay %s
he_IL: שלח הזמנה ושלם %s

en: Submit Order for Free
he_IL: שלח הזמנה בחינם

en: Submit Support Ticket
he_IL: שלח כרטיס תמיכה

en: Submit order
he_IL: שלח הזמנה

en: Subscribe Method
he_IL: שיטת הרשמה

en: Subscribe to email newsletter
he_IL: הירשם לניוזלטר באימייל

en: Subtotal
he_IL: סה"כ

en: Suburb
he_IL: פרבר

en: Suceava
he_IL: סובהeurope. kgm

en: Suchitepéquez
he_IL: סוצ'יטאפקז

en: Sucre
he_IL: סוקרה

en: Sucumbíos
he_IL: סוקומביוס

en: Sud Sardegna
he_IL: סוד סרדניה

en: Sudan
he_IL: סודאן

en: Suez
he_IL: סואץ

en: Sukhothai
he_IL: סוקותאי

en: Sulawesi Barat
he_IL: סלווזי בראט

en: Sulawesi Selatan
he_IL: סולווזי סלטאן

en: Sulawesi Tengah
he_IL: מרכז סולאווסי

en: Sulawesi Tenggara
he_IL: סולאווסי טנגארה

en: Sulawesi Utara
he_IL: סולאווסי אוטרה

en: Sultan Kudarat
he_IL: סולטאן קודרב

en: Sulu
he_IL: סולו

en: Sumatera Barat
he_IL: סומטרה בראט

en: Sumatera Selatan
he_IL: דרום סומטרה

en: Sumatera Utara
he_IL: סומטרה אוטרה

en: Summary
he_IL: סיכום

en: Sumshchyna
he_IL: סומשצ'ינה

en: Sunamganj
he_IL: סונאמגאנג'

en: Sunshine Account
he_IL: חשבון Sunshine

en: Sunshine Cart
he_IL: עגלת שמש

en: Sunshine Favorites
he_IL: מועדפי שמש

en: Sunshine Gallery Password Box
he_IL: תיבת סיסמאות של גלריית Sunshine

en: Sunshine Main Menu
he_IL: תפריט ראשי של Sunshine

en: Sunshine Main Page
he_IL: עמוד ראשי של Sunshine

en: Sunshine Photo Cart Memory Availability
he_IL: זמינות זיכרון עגלת צילום Sunshine

en: Sunshine Photo Cart Order
he_IL: הזמנת עגלת צילום של Sunshine

en: Sunshine Photo Cart Recommended Memory Limit
he_IL: עגלת צילום של Sunshine מגבלת זיכרון מומלצת

en: Sunshine Photo Cart Sales Summary
he_IL: סיכום מכירות עגלת צילום של Sunshine

en: Sunshine Photo Cart Setup
he_IL: הגדרת עגלת צילום של Sunshine

en: Sunshine Search
he_IL: חיפוש שמש

en: Sunshine Terms & Conditions
he_IL: תנאים והגבלות של Sunshine

en: Sunshine contributed %s towards refund from processing fees
he_IL: Sunshine תרמה %s להחזר מעמלות עיבוד

en: Sunshine found %s orphaned folders of images.
he_IL: Sunshine מצא %s תיקיות יתומות של תמונות.

en: Sunshine installation process was skipped. <a href="%s">Please complete the installation process.</a>
he_IL: תהליך התקנת Sunshine דילג. <a href="%s">נא להשלים את תהליך ההתקנה.</a>

en: Sunshine logging is enabled. <a href="%s">Please disable when no longer in use.</a>
he_IL: רישום שמש מופעלת. <a href="%s">נא להשבית כאשר אינו בשימוש עוד.</a>

en: Sunshine only needs to generate two image sizes for each: thumbnail and large. Some sites, because of their theme or plugins, have a lot of image sizes generated. This tool will clean them up.
he_IL: Sunshine צריך ליצור רק שני גדלי תמונה עבור כל אחד מהם: תמונה ממוזערת וגדולה. באתרים מסוימים, בגלל הנושא או התוספים שלהם, נוצרו הרבה גדלי תמונות. הכלי הזה ינקה אותם.

en: Sunshine stores information about user carts in sessions which are saved to the database. If your database is too big, you can clear all the session data here.
he_IL: Sunshine מאחסן מידע על עגלות משתמשים בהפעלות שנשמרות במסד הנתונים. אם מסד הנתונים שלך גדול מדי, תוכל לנקות את כל נתוני הפגישה כאן.

en: Sunshine tries to blend into your theme seamlessly. If you are seeing weird layout issues, try this as an alternate method if integrating.
he_IL: Sunshine מנסה להשתלב עם הנושא שלך בצורה חלקה. אם אתה רואה בעיות פריסה מוזרות, נסה זאת כשיטה חלופית אם אתה משלב.

en: Suphan Buri
he_IL: Suphan בורי

en: Surat Thani
he_IL: סוראט תאני

en: Surigao del Norte
he_IL: סוריגאו דל נורטה

en: Surigao del Sur
he_IL: סוריגאו דל סור

en: Surin
he_IL: סורין

en: Suriname
he_IL: סורינאם

en: Svalbard and Jan Mayen
he_IL: איי סבלברד ויאן מאיין

en: Swaziland
he_IL: סווזילנד

en: Sweden
he_IL: שוודיה

en: Swedish Krona
he_IL: כתר שוודי

en: Swiss Franc
he_IL: פרנק שווייצרי

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Sylhet
he_IL: סילהט

en: Syria
he_IL: סוריה

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
he_IL: Szabolcs-Szatmar-Bereg

en: Sánchez Ramírez
he_IL: סאנצ'ס רמירז

en: São Paulo
he_IL: סאו פאולו

en: Sédhiou
he_IL: Sedhiou

en: Sétif
he_IL: טיף

en: Sîngerei
he_IL: סינגריי

en: Sălaj
he_IL: ספלג'י

en: Tabasco
he_IL: טבאסקו

en: Tabora
he_IL: תבורה

en: Tabs
he_IL: טאבים

en: Tacna
he_IL: טקנה

en: Tagline
he_IL: שורת התג

en: Taita-Taveta
he_IL: טייטה-טאבתה

en: Taiwan
he_IL: טאיוואן

en: Taiwan New Dollars
he_IL: טייוואן, דולר חדש

en: Tajikistan
he_IL: טג'יקיסטאן

en: Tak
he_IL: טאק

en: Tamanghasset
he_IL: טמנגהסט

en: Tamaulipas
he_IL: טמאוליפס

en: Tambacounda
he_IL: טמבאקונדה

en: Tamil Nadu
he_IL: טמיל נאדו

en: Tana River
he_IL: נהר טאנה

en: Tanga
he_IL: טנגה

en: Tangail
he_IL: טנגאלי

en: Tanzania
he_IL: טנזניה

en: Taraba
he_IL: טראנאקי

en: Taraclia
he_IL: טרקליה

en: Taranaki
he_IL: טראנאקי

en: Taranto
he_IL: טאראנטו

en: Tarapacá
he_IL: טאראפיה

en: Targovishte
he_IL: טרגובישטה

en: Tarija
he_IL: טיוואןeurope. kgm

en: Tarlac
he_IL: מלון

en: Tarragona
he_IL: טרגונה

en: Tasman
he_IL: טסמן

en: Tasmania
he_IL: טסמניה

en: Tawi-Tawi
he_IL: טאווי-טאווי

en: Tax
he_IL: מס

en: Tax Collected
he_IL: מס שנגבה

en: Tax Rate
he_IL: אחוז המס

en: Tax Rates
he_IL: שיעורי מס

en: Taxable
he_IL: חייב במס

en: Taxes
he_IL: מע"מ

en: Tekirdağ
he_IL: טטראזי

en: Telangana
he_IL: טלנגאנה

en: Telenești
he_IL: טלנשטי

en: Teleorman
he_IL: דנמרקafrica. kgm

en: Template Tags
he_IL: תגיות תבנית

en: Template when inviting user to register on your site
he_IL: תבנית בעת הזמנת משתמש להירשם לאתר שלך

en: Tennessee
he_IL: טנסי

en: Teramo
he_IL: טראמו

en: Terengganu
he_IL: טרנגאנו

en: Terms & Conditions
he_IL: תנאי השימוש והתקנון

en: Terni
he_IL: טרני

en: Ternopilshchyna
he_IL: טרנופילשצ'ינה

en: Teruel
he_IL: טרואל

en: Test
he_IL: בדיקה

en: Test Login ID
he_IL: בדוק את מזהה התחברות

en: Test Order
he_IL: הזמנת בדיקה

en: Test Order: This is not a real order and nothing will be processed
he_IL: הזמנת בדיקה: זו לא הזמנה אמיתית ושום דבר לא יעובד

en: Test Secret Key
he_IL: בדיקת מפתח סודי

en: Test Transaction Key
he_IL: מפתח עסקה לבדיקה

en: Tete
he_IL: טטה

en: Texas
he_IL: טקסס

en: Text color
he_IL: צבע טקסט

en: Thai Baht
he_IL: באט תאילנדי

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Thakurgaon
he_IL: תאקורגאון

en: Thank you for downloading!
he_IL: תודה שהורדת!

en: Thank you for using <a href="%1$s" target="_blank">Sunshine Photo Cart</a>! Please <a href="%2$s" target="_blank">rate us</a> on <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>
he_IL: תודה על השימוש <a href="%1$s" target="_blank">ב- Sunshine Photo Cart</a> ! אנא <a href="%2$s" target="_blank">דרג אותנו</a> ב- <a href="%2$s" target="_blank">WordPress.org</a>

en: Tharaka-Nithi
he_IL: תארקה-ניתי

en: The code customers will type into at checkout to receive discount
he_IL: הקוד שלקוחות יקלידו בקופה כדי לקבל הנחה

en: The following is required before your download begins:
he_IL: נדרשים הדברים הבאים לפני תחילת ההורדה:

en: The following pages need selecting so that Sunshine knows where they are. These pages should have been created upon installation, if not you will need to create them.
he_IL: יש לבחור את הדפים הבאים כדי שסאנשיין תדע היכן הם נמצאים. דפים אלה היו צריכים להיווצר בעת ההתקנה, אם לא תצטרך ליצור אותם.

en: The gallery %1$s expired on %2$s and is no longer accessible
he_IL: הגלריה %1$s פג בתאריך %2$s ואינה נגישה עוד

en: The gallery you tried to access is private and requires you to login first
he_IL: הגלריה שניסית לגשת אליה היא פרטית ומחייבת אותך להתחבר תחילה

en: The images in your order are being processed and/or printed
he_IL: התמונות בהזמנתך נמצאות בעיבוד ו/או הדפסה

en: The maximum number of any one item this can be applied towards
he_IL: המספר המרבי של כל פריט אחד שניתן להחיל עליו

en: The selected file could not be copied to %s.
he_IL: לא ניתן היה להעתיק את הקובץ שנבחר אל %s.

en: The settings from this gallery will be used for all generated galleries unless explicity overridden in CSV data file
he_IL: ההגדרות מהגלריה הזו ישמשו עבור כל הגלריות שנוצרו, אלא אם מפורש בקובץ הנתונים CSV

en: The slug for core order statuses is not editable as it could break Sunshine functionality
he_IL: לא ניתן לערוך את ה-slug עבור סטטוסי הליבה מכיוון שהוא עלול לשבור את הפונקציונליות של Sunshine

en: There could be instances where no address is needed at checkout, this option forces an address field even in those situations
he_IL: יכולים להיות מקרים שבהם אין צורך בכתובת בקופה, אפשרות זו מאלצת שדה כתובת גם במצבים אלו

en: There is a new version of %1$s available.
he_IL: יש גרסה חדשה של %1$s זמינה.

en: There was an error processing your payment (%s)
he_IL: אירעה שגיאה בעיבוד התשלום שלך (%s)

en: These products must be in cart before any discounts can be applied
he_IL: מוצרים אלה חייבים להיות בעגלה לפני שניתן יהיה להחיל הנחות כלשהן

en: Thessaly
he_IL: תסליה

en: This appears to be an invalid license key
he_IL: נראה שזה מפתח רישיון לא חוקי

en: This data can help provide useful information to Sunshine Photo Cart and help guide new features and growth strategies. Your participation is extremely appreciated!
he_IL: נתונים אלה יכולים לעזור לספק מידע שימושי לעגלת התמונות של Sunshine ולעזור להנחות תכונות חדשות ואסטרטגיות צמיחה. השתתפותך מוערכת מאוד!

en: This gallery expires on %s
he_IL: תוקף הגלריה הזו יפוג ב-%s

en: This gallery is set to expire on <strong>%s</strong>
he_IL: הגלריה הזו אמורה לפוג ב- <strong>%s</strong>

en: This is a general template for automated emails
he_IL: זוהי תבנית כללית למיילים אוטומטיים

en: This is for internal use only and is not visible to your customer
he_IL: זה מיועד לשימוש פנימי בלבד ואינו גלוי ללקוח שלך

en: This product does not need any images selected
he_IL: למוצר זה אין צורך לבחור תמונות

en: This product is for the entire gallery download option
he_IL: מוצר זה מיועד לכל אפשרות הורדת הגלריה

en: This shows after a price
he_IL: זה מראה אחרי מחיר

en: This will be processed as a test payment and no real money will be exchanged
he_IL: זה יעובד כתשלום מבחן ולא יוחלף כסף אמיתי

en: This will remove all aspects of purchasing abilities throughout the site, leaving just image viewing and adding to favorites
he_IL: זה יסיר את כל ההיבטים של יכולות הרכישה ברחבי האתר, ותשאיר רק צפייה בתמונות והוספה למועדפים

en: This will remove the folder and images added via FTP, if this was used to create the gallery
he_IL: פעולה זו תסיר את התיקיה והתמונות שנוספו באמצעות FTP, אם זה שימש ליצירת הגלריה

en: Thousands separator
he_IL: מפריד אלפים

en: Thumbnail Crop
he_IL: חיתוך תמונות ממוזערות

en: Thumbnail Size
he_IL: גודל התמונה הממוזערת

en: Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Thurgau
he_IL: תורגאו

en: Thuringia
he_IL: תורינגיה

en: Tianjin / 天津
he_IL: טיאנג'ין / 天津

en: Tiaret
he_IL: נצר

en: Tibet / 西藏
he_IL: טיבט / 西藏

en: Ticino
he_IL: טיצ'ינו

en: Tierra del Fuego
he_IL: טיירה דל פואגו

en: Time
he_IL: זמן

en: Time for each slide
he_IL: זמן לכל שקופית

en: Timeline
he_IL: ציר זמן

en: Timor-Leste
he_IL: טימור-לסטה

en: Tindouf
he_IL: טינדוף

en: Tipasa
he_IL: טיפסה

en: Tipperary
he_IL: טיפררי

en: Tirana
he_IL: טירנה

en: Tissemsilt
he_IL: טיסמסילט

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title (Images MUST have EXIF field "Title")
he_IL: כותרת (התמונות חייבות להיות בשדה EXIF "כותרת")

en: Title (Optional):
he_IL: כותרת (אופציונלי):

en: Tizi Ouzou
he_IL: טיזי אוזו

en: Tlaxcala
he_IL: טלקסקלה

en: Tlemcen
he_IL: טלמנסן

en: To
he_IL: אל

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Licenses</a> page. You can get your license key from <a href="%2$s" target="_blank">your account on SunshinePhotoCart.com</a>.
he_IL: כדי לאפשר עדכונים, אנא הזן את מפתח הרישיון שלך בדף <a href="%1$s">הרישיונות</a> . אתה יכול לקבל את מפתח הרישיון שלך <a href="%2$s" target="_blank">מחשבונך באתר SunshinePhotoCart.com</a> .

en: Tocantins
he_IL: טוקנטינס

en: Tochigi
he_IL: טוצ'יגי

en: Togo
he_IL: טוגו

en: Tokat
he_IL: טוקאט

en: Tokelau
he_IL: טוקלאו

en: Tokushima
he_IL: טוקושימה

en: Tokyo
he_IL: טוקיו

en: Toledo
he_IL: טולדו

en: Tolima
he_IL: טולימה

en: Tolna
he_IL: טולנה

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Tools
he_IL: כלים

en: Top Left
he_IL: למעלה משמאל

en: Top Right
he_IL: עליון ימין

en: Torino
he_IL: טורינו

en: Tororo
he_IL: טורורו

en: Total
he_IL: סה"כ

en: Total Profit
he_IL: רווח כולל

en: Total Received
he_IL: סך הכל התקבל

en: Total Unpaid Orders
he_IL: סך כל ההזמנות שלא שולמו

en: Total gallery views
he_IL: סך כל תצוגות הגלריה

en: Total max uses
he_IL: סה"כ שימושים מקסימליים

en: Totonicapán
he_IL: טוטונאיאיאן

en: Tottori
he_IL: טוטורי

en: Town / City / Post Office
he_IL: עיר / עיר / סניף דואר

en: Town / District
he_IL: עיר / מחוז

en: Town / Village
he_IL: עיר/כפר

en: Toyama
he_IL: טויאמה

en: Trabzon
he_IL: טרבזון

en: Trang
he_IL: טראנג

en: Trans Nzoia
he_IL: טרנס נזויה

en: Transaction ID
he_IL: מזהה העיסקה

en: Transaction Type
he_IL: סוג אמצעי תשלומים

en: Trapani
he_IL: טראפאני

en: Trash
he_IL: פח

en: Trat
he_IL: טראט

en: Treinta y Tres
he_IL: טריינטה אי טרס

en: Trelawny
he_IL: טרלוני

en: Trento
he_IL: טרנטו

en: Treviso
he_IL: טרוויזו

en: Trieste
he_IL: טריאסטה

en: Trigger
he_IL: טריגר

en: Trinidad and Tobago
he_IL: טרינידד וטובגו

en: Tripura
he_IL: טריפורה

en: Trujillo
he_IL: טרוחיו

en: Tucumán
he_IL: טוקומן

en: Tulcea
he_IL: גליסיהcanada. kgm

en: Tumbes
he_IL: טומבס

en: Tunceli
he_IL: טונסלי

en: Tungurahua
he_IL: טונגורהואה

en: Tunisia
he_IL: טוניס

en: Turkana
he_IL: טורקנה

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Turkish Lira
he_IL: לירה טורקית

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he_IL: איי טורקיה וקייקוס

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Type
he_IL: סוג

en: Types of Photography
he_IL: סוגי צילום

en: Táchira
he_IL: טאצ'ירה

en: Tébessa
he_IL: טבתה

en: U.S. Virgin Islands
he_IL: איי הבתולה של ארצות הברית

en: URLs
he_IL: כתובות אתרים

en: US Armed Forces
he_IL: הכוחות המזוינים של ארה"ב

en: US Dollars
he_IL: דולר אמריקאי

en: US Minor Outlying Islands
he_IL: האיים המרוחקים הקטנים של ארה"ב

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
he_IL: גיאורגיה

en: Uasin Gishu
he_IL: אוסין גישו

en: Ubon Ratchathani
he_IL: אובון ראטצ'אתאני

en: Ucayali
he_IL: אוקאיאלי

en: Udon Thani
he_IL: אודון תאני

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: Ukrainian Hryvnia
he_IL: האוקראיני מגריבנה

en: Ungheni
he_IL: אונגני

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות

en: United Arab Emirates Dirham
he_IL: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he_IL: אנגליה

en: United States
he_IL: ארצות הברית

en: Unknown error occured
he_IL: אירעה שגיאה לא ידועה

en: Unlock more professional level features for Sunshine Photo Cart by upgrading
he_IL: פתח את הנעילה של תכונות ברמה מקצועית יותר עבור Sunshine Photo Cart על ידי שדרוג

en: Unsupported currency
he_IL: מטבע לא נתמך

en: Unused Image Sizes
he_IL: גדלי תמונה לא בשימוש

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Cart
he_IL: עדכן עגלה

en: Update Order Status
he_IL: עדכון סטטוס ההזמנה

en: Update Price Level
he_IL: עדכן את רמת המחיר

en: Update Product Category
he_IL: עדכן קטגוריית מוצרים

en: Update Product Option
he_IL: עדכן את אפשרות המוצר

en: Update Report Data
he_IL: עדכון נתוני דוח

en: Update from folder
he_IL: עדכון מהתיקייה

en: Update now.
he_IL: עדכנו עכשיו.

en: Upgrade
he_IL: עדכון

en: Upgrade to %s
he_IL: שדרגי ל %s

en: Upgrade to remove this fee on future transactions
he_IL: שדרג כדי להסיר עמלה זו בעסקאות עתידיות

en: Upload Image
he_IL: העלאת תמונה

en: Upload a custom thumbnail image to be used when a gallery is password protected
he_IL: העלה תמונה ממוזערת מותאמת אישית לשימוש כאשר גלריה מוגנת בסיסמה

en: Upload a custom thumbnail image to be used when no specific featured image is set
he_IL: העלה תמונה ממוזערת מותאמת אישית לשימוש כאשר לא מוגדרת תמונה ספציפית

en: Upload a file
he_IL: העלאת הקובץ

en: Upload an image
he_IL: העלאת תמונה

en: Upload new file
he_IL: העלה קובץ חדש

en: Upload new image
he_IL: להעלות תמונה חדשה

en: Uploaded to this gallery
he_IL: הועלה לגלריה זו

en: Upper East
he_IL: מזרח עליון

en: Upper West
he_IL: מערב עליון

en: Uri
he_IL: אורי

en: Uruguay
he_IL: אורוגוואי

en: Use a different billing address
he_IL: השתמש בכתובת חיוב אחרת

en: Use as featured image
he_IL: השתמש כתמונה ראשית

en: Use default location
he_IL: השתמש במיקום ברירת המחדל

en: Use image
he_IL: השתמש בתמונה

en: Use my credits (%s available)
he_IL: השתמש בקרדיט שלי (%s זמין)

en: Use this image
he_IL: השתמש בתמונה זו

en: User account already exists with that email address
he_IL: חשבון משתמש כבר קיים עם כתובת האימייל הזו

en: User has favorites
he_IL: למשתמש יש מועדפים

en: User has items in cart
he_IL: למשתמש יש פריטים בעגלה

en: User has no favorites
he_IL: למשתמש אין מועדפים

en: User has no items in cart
he_IL: למשתמש אין פריטים בעגלה

en: User has no orders
he_IL: למשתמש אין הזמנות

en: User has not ordered item from gallery
he_IL: המשתמש לא הזמין פריט מהגלריה

en: User has ordered
he_IL: המשתמש הזמין

en: User will get to select up to this many images
he_IL: המשתמש יוכל לבחור עד כל כך הרבה תמונות

en: Users will not be able to purchase any products for this gallery
he_IL: משתמשים לא יוכלו לרכוש מוצרים עבור גלריה זו

en: Usulután
he_IL: אוסולוטאן

en: Utah
he_IL: יוטה

en: Uthai Thani
he_IL: אוטאי תאני

en: Uttar Pradesh
he_IL: אוטר פראדש

en: Uttaradit
he_IL: אוטרדיט

en: Uttarakhand
he_IL: אוטראקהאנד

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Uşak
he_IL: אושאק

en: VAT Label
he_IL: תווית מע"מ

en: VAT Number
he_IL: מספר עוסק

en: Valais
he_IL: ואלאיס

en: Valdesia
he_IL: ולדסיה

en: Valencia
he_IL: ולנסיה

en: Valladolid
he_IL: לדוליד

en: Valle
he_IL: ואלה

en: Valle del Cauca
he_IL: ואלה דל קאוקה

en: Valparaíso
he_IL: וואלפאראיסו

en: Valverde
he_IL: ואלוורדה

en: Van
he_IL: ואן

en: Vanuatu
he_IL: ונואטו

en: Varese
he_IL: וארזה

en: Varna
he_IL: וארנה

en: Vas
he_IL: ואש

en: Vaslui
he_IL: וסלוי

en: Vatican
he_IL: הוותיקן

en: Vaud
he_IL: ווד

en: Vaupés
he_IL: ווז

en: Veliko Tarnovo
he_IL: וליקו טרנובו

en: Venezia
he_IL: ונציה

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Venezuelan bol&iacute;var
he_IL: בוליבר ונצואלי

en: Venmo button will appear when available to the customer
he_IL: כפתור Venmo יופיע כאשר זמין ללקוח

en: Veracruz
he_IL: וראקרוס

en: Verbano-Cusio-Ossola
he_IL: ורבנו-קוזיו-אוסייולה

en: Vercelli
he_IL: ורצ׳לי

en: Vermont
he_IL: ורמונט

en: Verona
he_IL: ורונה

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Veszprém
he_IL: וספרם

en: Via Discount
he_IL: דרך דיסקונט

en: Vibo Valentia
he_IL: ויבו ולנטיה

en: Vicenza
he_IL: ויצ'נזה

en: Vichada
he_IL: ויצ

en: Victoria
he_IL: ויקטוריה

en: Vidin
he_IL: וידין

en: Vientiane
he_IL: ויינטיאן

en: Vientiane Province
he_IL: מחוז ויינטיאן

en: Vietnam
he_IL: ויאטנם

en: Vietnamese Dong
he_IL: דונג ויאטנמי

en: View All Reports
he_IL: הצג את כל הדוחות

en: View Automated Emails
he_IL: הצג הודעות דוא"ל אוטומטיות

en: View Customer
he_IL: הצג לקוח

en: View Discounts
he_IL: צפה בהנחות

en: View Email Log
he_IL: הצג את יומן הדוא"ל

en: View Gallery
he_IL: הצג אלבום

en: View Invoice
he_IL: ‎צפייה בחשבונית

en: View Order
he_IL: צפייה בהזמנה

en: View Orders
he_IL: הצג הזמנות

en: View Products
he_IL: הצג מוצרים

en: View Sunshine Galleries
he_IL: צפה בגלריות Sunshine

en: View all favorites
he_IL: הצג את כל המועדפים

en: View cart
he_IL: הצג סל קניות

en: View gallery
he_IL: הצג את כל תמונות הפרוייקט

en: View invoice
he_IL: צפה בחשבונית

en: View log
he_IL: צפה בלוג

en: View order
he_IL: הצג הזמנה

en: View order details
he_IL: הצג את פרטי הזמנה

en: View ordered products
he_IL: צפה במוצרים שהוזמנו

en: View page
he_IL: צפה בדף

en: Viewed gallery %s
he_IL: צפו בגלריה %s

en: Viewed image %s
he_IL: צפו בתמונה %s

en: Views
he_IL: צפיות

en: Vinnychchyna
he_IL: ויניצ'ינה

en: Virginia
he_IL: וירג

en: Visibility (Optional):
he_IL: נראות (אופציונלי):

en: Visit store
he_IL: בקר בחנות

en: Viterbo
he_IL: ויטרבו

en: Vlorë
he_IL: ולורה

en: Volta
he_IL: וולטה

en: Volyn
he_IL: וולין

en: Vrancea
he_IL: צרפתromania. kgm

en: Vratsa
he_IL: וראצה

en: Vâlcea
he_IL: תעשייתית

en: Waikato
he_IL: ואיקטו

en: Wajir
he_IL: וואג'יר

en: Wakayama
he_IL: וואקאיאמה

en: Wake Island
he_IL: אי וויק

en: Wakiso
he_IL: וואקיסו

en: Wallis and Futuna
he_IL: ווליס ופוטונה

en: Washington
he_IL: וושינגטון

en: Watch training video
he_IL: צפו בסרטון הדרכה

en: Waterford
he_IL: מיםafrica. kgm

en: Watermark
he_IL: סימן מים

en: Watermark Image
he_IL: תמונת סימן מים

en: Watermark Thumbnails
he_IL: תמונות ממוזערות של סימן מים

en: We have received your order and payment
he_IL: קיבלנו את ההזמנה והתשלום שלך

en: We have received your order but payment is still pending
he_IL: קיבלנו את הזמנתך אך התשלום עדיין ממתין

en: Wedding
he_IL: חֲתוּנָה

en: Week
he_IL: שבוע

en: Weekly email sent with summary of Sunshine sales and stats
he_IL: דוא"ל שבועי נשלח עם סיכום המכירות והסטטיסטיקות של Sunshine

en: Welcome to Sunshine Photo Cart %s
he_IL: ברוכים הבאים ל-Sunshine Photo Cart %s

en: Wellington
he_IL: וולינגטון

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
he_IL: מערב אזרבייג'ן (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
he_IL: המערב בנגל

en: West Coast
he_IL: החוף המערבי

en: West Greece
he_IL: מערב יוון

en: West Macedonia
he_IL: מערב מקדוניה

en: West Panamá
he_IL: מערב פנמה

en: West Pokot
he_IL: מערב פוקוט

en: West Virginia
he_IL: מערב וירג׳יניה

en: Western
he_IL: מערבית

en: Western Australia
he_IL: אוסטרליה המערבית

en: Western Cape
he_IL: הכף המערבי

en: Western North
he_IL: צפון מערב

en: Western Sahara
he_IL: סהרה המערבית

en: Westmeath
he_IL: אירלנדeurope. kgm

en: Westmoreland
he_IL: ווסטמורלנד

en: Wexford
he_IL: ווקספורד

en: What description shown to customer at checkout
he_IL: איזה תיאור הוצג ללקוח בקופה

en: What percent of the selected price level to create prices for this new price level. To make higher prices, enter a value greater than 100. To make smaller prices, enter a value less than 100.
he_IL: איזה אחוז מרמת המחיר שנבחרה ליצור מחירים עבור רמת המחיר החדשה הזו. כדי להעלות מחירים גבוהים יותר, הזן ערך גדול מ-100. כדי ליצור מחירים קטנים יותר, הזן ערך קטן מ-100.

en: What should be used for your general theme when viewing Sunshine pages
he_IL: מה צריך לשמש לנושא הכללי שלך בעת צפייה בדפי Sunshine

en: What shows on your customer credit card statement
he_IL: מה מופיע בפירוט כרטיס האשראי של הלקוח שלך

en: What to show below image thumbnails
he_IL: מה להציג מתחת לתמונות ממוזערות

en: When a gallery is permanently deleted, remove all associated attachments and image files from the servers
he_IL: כאשר גלריה נמחקת לצמיתות, הסר את כל הקבצים המצורפים וקבצי התמונות המשויכים מהשרתים

en: When emails are sent to customers, what email address should they come from
he_IL: כאשר מיילים נשלחים ללקוחות, מאיזו כתובת אימייל הם צריכים להגיע

en: When emails are sent to customers, what name should they come from
he_IL: כששולחים מיילים ללקוחות, מאיזה שם הם צריכים להגיע

en: When to subscribe
he_IL: מתי לעשות מנוי

en: When users make a download via credit, which products should be included. If none selected, full size images will be given.
he_IL: כאשר משתמשים מבצעים הורדה באמצעות אשראי, אילו מוצרים צריכים לכלול. אם לא נבחר, תמונות בגודל מלא יינתנו.

en: When will this gallery expire and no longer be accessible
he_IL: מתי יפוג תוקף הגלריה הזו ולא תהיה יותר נגישה

en: Which address is used to determine if tax is calculated
he_IL: באיזו כתובת משתמשים כדי לקבוע אם מחושב מס

en: Which countries users can select at checkout. If empty, all countries are allowed.
he_IL: אילו מדינות יכולים המשתמשים לבחור בקופה. אם ריק, כל המדינות מותרות.

en: Which countries will this option be shown. Leave empty for all countries.
he_IL: באילו מדינות תוצג אפשרות זו. השאר ריק עבור כל המדינות.

en: Which sources can the user select images from. Will be restricted to galleries the user has access.
he_IL: מאילו מקורות המשתמש יכול לבחור תמונות. יוגבל לגלריות שיש למשתמש גישה אליהן.

en: White
he_IL: לבן

en: Will be shown on a white background
he_IL: יוצג על רקע לבן

en: Will include all child galleries as well
he_IL: יכלול גם את כל גלריות הילדים

en: Wisconsin
he_IL: ויסקונסין

en: Write a Review
he_IL: כתיבת חוות דעת

en: Wyoming
he_IL: ויומינג

en: Xiangkhouang
he_IL: שיאנגקואנג

en: Xinjiang / 新疆
he_IL: שינג'יאנג / 新疆

en: Yala
he_IL: יאלה

en: Yalova
he_IL: יאלובה

en: Yamagata
he_IL: יאמאגטה

en: Yamaguchi
he_IL: יאמגוצ'י

en: Yamanashi
he_IL: יאמאנאשי

en: Yambol
he_IL: יאמבול

en: Yaracuy
he_IL: יאראקוי

en: Yasothon
he_IL: יאסותון

en: Yazd (یزد)
he_IL: יזד (یزد)

en: Year
he_IL: שנה

en: Yemen
he_IL: תימן

en: Yoast SEO is blocking attachment URLs, please enable this feature for Sunshine to work properly
he_IL: Yoast SEO חוסם כתובות אתרים של קבצים מצורפים, אנא הפעל תכונה זו כדי ש-Sunshine תפעל כראוי

en: Yobe
he_IL: יותהיה

en: Yoro
he_IL: יורו

en: You are already logged in
he_IL: אתה כבר מחובר למערכת

en: You are logged in as an administrator and have access to this gallery without password
he_IL: אתה מחובר כמנהל מערכת ויש לך גישה לגלריה זו ללא סיסמה

en: You do not have an active license for %s, please enter and activate your current license on the <a href="%s">Licenses page</a>
he_IL: אין לך רישיון פעיל עבור %s, אנא הזן והפעל את הרישיון הנוכחי שלך בדף <a href="%s">הרישיונות</a>

en: You do not have any favorites yet
he_IL: אין לך עדיין מועדפים

en: You do not have any orders yet
he_IL: אין לך עדיין הזמנות

en: You do not have any orders yet :(
he_IL: אין לך עדיין הזמנות :(

en: You do not have any products setup yet
he_IL: עדיין אין לך הגדרת מוצרים

en: You do not have anything in your cart yet!
he_IL: עדיין אין לך כלום בעגלה!

en: You do not have permission to install plugin updates
he_IL: אין לך הרשאה להתקין עדכוני תוסף

en: You do not have permission to view this gallery
he_IL: אין לך הרשאה לצפות בגלריה זו

en: You have (%u) %s in cart already
he_IL: יש לך (%u) %s כבר בעגלה

en: You have (%u) %s of this image already in cart
he_IL: יש לך (%u) %s מתמונה זו כבר בעגלה

en: You have a special lifetime license that never expires!
he_IL: יש לך רישיון מיוחד לכל החיים שלעולם לא יפוג!

en: You have been invited to [gallery_name]
he_IL: הוזמנת ל-[gallery_name]

en: You have been logged in
he_IL: התחברת

en: You have been logged out
he_IL: נותקת מהמערכת

en: You have no galleries assigned to your user account
he_IL: אין לך גלריות שהוקצו לחשבון המשתמש שלך

en: You have not set up any automated emails
he_IL: לא הגדרת אימיילים אוטומטיים

en: You have not set up any discounts
he_IL: לא הגדרת הנחות

en: You have not set up any galleries
he_IL: לא הגדרת שום גלריה

en: You have not set up any products
he_IL: לא הגדרת שום מוצר

en: You have reached the maximum number of free downloads
he_IL: הגעת למספר המרבי של הורדות בחינם

en: You must fill your package before checking out
he_IL: עליך למלא את החבילה שלך לפני היציאה

en: You must have at least %s in your cart before you can checkout
he_IL: עליך להחזיק לפחות %s בעגלה שלך לפני שתוכל לבצע את התשלום

en: You must have proper permissions to view this gallery
he_IL: אתה חייב להיות בעל הרשאות מתאימות כדי לצפות בגלריה זו

en: You no longer have any download credits available
he_IL: אין לך יותר קרדיטים להורדה זמינים

en: You searched for "%s"
he_IL: חיפשת "%s"

en: You will need an account to remember your favorites the next time you visit
he_IL: תצטרך חשבון כדי לזכור את המועדפים שלך בפעם הבאה שתבקר

en: Your Address Line 1
he_IL: שורת הכתובת שלך 1

en: Your Sunshine Photo Cart Weekly Summary
he_IL: סיכום שבועי של עגלת התמונות שלך בשמש

en: Your cart is empty
he_IL: העגלה שלך ריקה

en: Your current PHP memory limit is %sM. If you are seeing issues with slow uploading images or errors, it is recommended to ask your web host if your available memory can be increased. A minimum of 256M is recommended, but as high as possible is best.
he_IL: מגבלת הזיכרון הנוכחית שלך ב-PHP היא %sM. אם אתה רואה בעיות בהעלאה איטית של תמונות או שגיאות, מומלץ לשאול את מארח האינטרנט שלך אם ניתן להגדיל את הזיכרון הפנוי שלך. מומלץ לפחות 256M, אבל הכי גבוה שאפשר הוא הטוב ביותר.

en: Your current WordPress memory limit is set to %sM, but your web server allows up to %sM. It is recommended to increase the WordPress memory limit to match or exceed the PHP memory limit for optimal performance and speed to ensure your uploads and applying watermarks go as fast as possible.
he_IL: מגבלת הזיכרון הנוכחית של WordPress מוגדרת ל-%sM, אך שרת האינטרנט שלך מאפשר עד %sM. מומלץ להגדיל את מגבלת הזיכרון של וורדפרס כדי להתאים או לחרוג ממגבלת הזיכרון של PHP לביצועים ומהירות מיטביים כדי להבטיח שההעלאות והחלת סימני המים שלך יעברו מהר ככל האפשר.

en: Your download should have started and may take some time to complete.
he_IL: ההורדה שלך הייתה אמורה להתחיל ועשויה לקחת זמן מה עד להשלמתה.

en: Your items have shipped (or are available for download)!
he_IL: הפריטים שלך נשלחו (או זמינים להורדה)!

en: Your license is not active for this URL
he_IL: הרישיון שלך אינו פעיל עבור כתובת האתר הזו

en: Your license key expired on %s.
he_IL: הרישיון שלך פג ב %s.

en: Your license key has been disabled
he_IL: מפתח הרישיון שלך הושבת

en: Your license key has reached its activation limit
he_IL: מפתח הרישיון שלך הגיע למגבלת ההפעלה שלו

en: Your licenses could not be activated because your server failed to connect to SunshinePhotoCart.com: %s
he_IL: לא ניתן היה להפעיל את הרישיונות שלך מכיוון שהשרת שלך לא הצליח להתחבר ל-SunshinePhotoCart.com: %s

en: Your message contains gallery template tags but no gallery was selected
he_IL: ההודעה שלך מכילה תגיות תבנית גלריה אך לא נבחרה גלריה

en: Your new account on %s
he_IL: החשבון החדש שלך ב-%s

en: Your order is ready to be picked up
he_IL: ההזמנה שלך מוכנה לאיסוף

en: Your order was cancelled
he_IL: ההזמנה שלך בוטלה

en: Your order was refunded
he_IL: הזמנתך הוחזרה

en: Your subject contains gallery template tags but no gallery was selected
he_IL: הנושא שלך מכיל תגיות תבנית גלריה אך לא נבחרה גלריה

en: Yozgat
he_IL: יוזגט

en: Yucatán
he_IL: יוקטן

en: Yukon Territory
he_IL: טריטורית יוקון

en: Yuma
he_IL: יומה

en: Yumbe
he_IL: יאמבה

en: Yunnan / 云南
he_IL: יונאן / 云南

en: ZIP Code
he_IL: מיקוד

en: Zacapa
he_IL: זאכיה

en: Zacatecas
he_IL: סקטקס

en: Zaire
he_IL: זאיר

en: Zakarpattia
he_IL: זכרפטיה

en: Zala
he_IL: זלה

en: Zambezi
he_IL: זמבזי

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Zamboanga Sibugay
he_IL: זמבואנגה סיבוגאווי

en: Zamboanga del Norte
he_IL: זמבואנגה דל נורטה

en: Zamboanga del Sur
he_IL: זמבואנגה דל סור

en: Zambézia
he_IL: זמבזיה

en: Zamfara
he_IL: זמפארה

en: Zamora
he_IL: זמורה

en: Zamora-Chinchipe
he_IL: זמורה-צ'ינצ'יפה

en: Zanjan (زنجان)
he_IL: זנג'אן (زنجان)

en: Zanzibar North
he_IL: זנזיבר צפון

en: Zanzibar South
he_IL: זנזיבר דרום

en: Zanzibar West
he_IL: זנזיבר מערב

en: Zaporizhzhya
he_IL: זפוריז'יה

en: Zaragoza
he_IL: סרגוסה

en: Ziguinchor
he_IL: זיגינשור

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Zip / Postal Code
he_IL: מיקוד

en: Zip / Postcode
he_IL: מיקוד

en: Zip/Postal Code(s)
he_IL: מיקוד(ים)

en: Zipcode
he_IL: מיקוד

en: Zombo
he_IL: זומבו

en: Zonguldak
he_IL: זונגולדאק

en: Zou
he_IL: זו

en: Zug
he_IL: צוג

en: Zulia
he_IL: זוליה

en: Zürich
he_IL: ציריך

en: cURL support is required, but cannot be found.
he_IL: נדרשת תמיכת cURL, אך לא ניתן למצוא אותה.

[ctx: district]
en: Belgrade
he_IL: בלגרד

[ctx: district]
en: Bor
he_IL: בור

[ctx: district]
en: Braničevo
he_IL: ברניצ'בו

[ctx: district]
en: Central Banat
he_IL: בנאט המרכזי

[ctx: district]
en: Danube
he_IL: דנובה

[ctx: district]
en: Jablanica
he_IL: ג'בלניקה

[ctx: district]
en: Kolubara
he_IL: קולוברה

[ctx: district]
en: Kosovo
he_IL: קוסובו

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
he_IL: קוסובו-מטוחיה

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
he_IL: קוסובו-פומורבליה

[ctx: district]
en: Mačva
he_IL: Macva

[ctx: district]
en: Morava
he_IL: מוראבה

[ctx: district]
en: North Banat
he_IL: צפון בנאט

[ctx: district]
en: North Bačka
he_IL: צפון באצ'ה

[ctx: district]
en: Pirot
he_IL: פירוט

[ctx: district]
en: Prizren
he_IL: פריזרן

[ctx: district]
en: Rasina
he_IL: רסינה

[ctx: district]
en: Raška
he_IL: רשקה

[ctx: district]
en: South Banat
he_IL: דרום בנאט

[ctx: district]
en: South Bačka
he_IL: דרום באקה

[ctx: district]
en: Srem
he_IL: סרם

[ctx: district]
en: Toplica
he_IL: טופליקה

[ctx: district]
en: Vojvodina
he_IL: וויבודינה

[ctx: district]
en: West Bačka
he_IL: מערב באקה

[ctx: district]
en: Zlatibor
he_IL: זלאטיבור

en: images
he_IL: תמונות

en: in seconds
he_IL: שניות

en: includes %s tax
he_IL: כולל מס %s

en: invoice-%s
he_IL: חשבונית-%s

en: or
he_IL: או

en: or reply to this email
he_IL: או השב לדוא"ל זה

en: session | sessions
he_IL[0]: מוֹשָׁב

en: to
he_IL: עד

en: unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Ávila
he_IL: אווילה

en: Çankırı
he_IL: מיכל הארי

en: Çorum
he_IL: הרום ליובאוויטש

en: Ñuble
he_IL: מיכל האובל

en: İstanbul
he_IL: איסטנבול

en: İzmir
he_IL: איזמיר

en: Şanlıurfa
he_IL: שאנליורפה

en: Şırnak
he_IL: שישאק

en: Șoldănești
he_IL: סולדנטסי
